Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Najgorszy narkotyk?
metamfetamina
200
17%
pcp
25
2%
butapren
121
10%
gaz do zapalniczek (ronson)
212
18%
rozpuszczalnik/benzyna
125
10%
muchomor czerwony
41
3%
dimenhydrant
25
2%
bieluń
265
22%
barbiturany
10
1%
inny
171
14%

Liczba głosów: 1195

ODPOWIEDZ
Posty: 550 • Strona 55 z 55
  • 115 / 5 / 0
18 października 2019zawszeponadcialem pisze:
Klonazolam
Ojj tak byczq. W sensie ogólnie całe benzo jest chujowe, ale to właśnie Klonazolam w ilości 1mg wyciągnął mi z życia kilka godzin, w trakcie których nie mam pojęcia co robiłem, o czym i z kim gadałem. Ha tfu
  • 56 / 20 / 0
Jak dla mnie kodeina. Jest łatwo dostępna, wprowadza cię w świat opioidów od którego nie ma już odwrotu a przy tym daje gównianą fazę jak na tę grupę substancji.
  • 252 / 21 / 0
A gdzie alkohol w ankiecie? A, no chyba że pod rozpuszczalnik/benzyna. Zdecydowanie alko, największe szkody społeczne powoduje, a nie, czej, połączenie alko z fetą jest jednak jeszcze gorsze.
  • 290 / 50 / 0
@Triptamine77 no masz kategorię 'inne'. Chociaż zdecydowanie powinien się tutaj znaleźć w zamian za metamfetaminę. Ludzie głosujący na nią prawie na pewno nie próbowali dobrej mety.

Oddałem głos na dimenhydrant, bo zajebiście mi się spodobała nazwa.
  • 4 / 2 / 0
teleportacja_xxx
Witam!

Z racji faktu, że nie było mnie na tym forum od jakiś lat, a sama strona HR istnieje od 1996, za co budzi podziw w opinii internetowych dinozaurów - bo kto by pomyślał, że w powijakach rodzącego się internetu (czyt. globalizacji), powstanie kanon = e-fundament w tematyce NARKOTYKÓW, zwał jak zwał w majestacie prawa = substancji psychoaktywnych.

Co prawda forum nie śledzę (ale pamiętam :extasy: ), z tego co mi na pierwszy rzut oka wygląda, to powoli umiera, ale może się mylę, więc przejdźmy do meritum sprawy i odpowiedzmy sobie na pytanie zadane w tytule tematu czyli:

NAJGORSZA UŻYWKA WASZYM ZDANIEM?

Moim zdaniem:
- alkohol (wszędobylski, każda Żabka to tak naprawdę sklep monopolowy itd.) - świetna używka jak ma się NAŚCIE lat. - w celu towarzyskim, im dalej w las tym gorsza tragedia. Impreza na max 4-6 godzin, im dłużej w "las" tym większe poczucie zażenowania + to o czym nie pamiętasz.
- PAPIEROSY - Niewinny diabeł i tak to można skwitować. "Zero rozrywki, zero euforii itd.", dosłownie nic, tak po prostu by zapalić, pogadać z kimś, czy zająć swoje MAGICZNE 5 MINUT.

- marihuana - spoko na początku przygody, jak masz beke z czegokolwiek. Jak minie Ci ten poziom to dalej to zwykła utopia.
- "mefedron" w rzeczywistości beta-ketony. "Kiedyś to był sort". Aktualnie to jest gówno. "Za moich czasów" rozdawali ulotki do lokali. Idealny narkus po ćpanie w towarzystwie na gruby melanż 1-2 dni. Lepsze niż przepłacone koko za x10 sumę. Z tym drugim nawet gorzej wychodzi.

- amfetamina - spoko, jak nie siedzisz przy stoliku i walisz wódę, tylko zajmujesz się tym na co nie miałeś ochotę wcześniej.

- - - - - - - -
INFO:
Bej, żul, menel zwał jak zwał, alkoholik z tak zwanego dna społecznego może mentalnie wyjść na prostą (czyt. być normalnym - komunikatywnym człowiekiem). Po narkotykach, a przede wszystkim legalnych "psychotropach" (lekarze przypisujące pigułki na depresje itd. itd.- temat rzeka) już nie odkręcisz "swojej imprezy" w mózgu o 180 stopni.

Ciekawą jednostką jest wszędobylski cukier, który jest dosłownie wszędzie.

A jak jest Waszym zdanie? Zapraszam do luźniej dyskusji, opinii. Nie śmiem wątpić, że w dobie nowych technologii, forum HR powoli zamiera.

A jak jest Waszym zdaniem?
😎 ArdnaS SandrA
"Sztuka To Ludzkość"
  • 443 / 53 / 0
ja po wieelu latach eksperymentów uważam że najgorsza jest właśnie ta najlepsza metaamfetamina. przez to, że jest za dobra, że tego wypierdolu nie da się zapomnieć, że jak wejdziesz w cug to nawet zderzenie ze ścianą nas nie zatrzyma, że jesteś gotów zrobić bardzo dużo żeby tylko znów poczuć to pierdolnięcie
  • 1009 / 235 / 10
Od razu rzuca się w oczy, ze ankieta jest mocno przeterminowana i może brakować w niej kilku istotnych elementów ale ja widzę to trochę inaczej.

Każda osoba po przejściach ma swojego chemicznego nemesis. Jest to kwestia bardzo indywidualna ale również złożona, oparta w głównej mierze o bagaż doświadczeń. Dla niektórych jednorazowy wybryk z nowopoznanym wynalazkiem który zakończył się bad tripem może skutecznie zniechęcić do dalszego eksperymentowania a inni dopiero po kilku(nastu) latach przewlekłego nadużywania konkretnych substancji uznają, że jest to ich przekleństwo.

Personalnie uważam, że najgorszymi substancjami są te sprzedawane legalnie przez państwowy monopol. W szczególności papierosy, które są drogie, śmierdzą, powodują raka i nie ma z nich żadnych korzyści. Najbardziej bezsensowny nałóg…

i jeszcze tak abstrachując;
14 maja 2024Ardnas pisze:
Nie śmiem wątpić, że w dobie nowych technologii, forum HR powoli zamiera.

A jak jest Waszym zdaniem?
Nie ma co ukrywać, że czasy świetności for internetowych minęły bezpowrotnie z wejściem social media, ale z powodu polityki tychże serwisów (a konkretnie prezentacji substancji psychoaktywnych) chyba nie ma obecnie żadnej lepszej alternatywy.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 2854 / 287 / 0
13 maja 2024Triptamine77 pisze:
A gdzie alkohol w ankiecie? A, no chyba że pod rozpuszczalnik/benzyna. Zdecydowanie alko, największe szkody społeczne powoduje, a nie, czej, połączenie alko z fetą jest jednak jeszcze gorsze.
dokładnie, właśnie przyszedłem do tematu wpisać słowo "alkohol"
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 3435 / 541 / 2
Odkopujecie temat ja nie glosuję ale alfa i rozpuchole e wszejkiej maździ kleje itd 1 miejsce !
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 52 / 4 / 1
Najgorsza substancją to ta, od której jesteś uzależniony.
ODPOWIEDZ
Posty: 550 • Strona 55 z 55
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.