Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 11 z 11
  • 420 / 40 / 0
Powiedzcie mi ile polecalibyście tego kanna dostarczyć oralnie? Czy oprócz stanów mocno dysocjacyjnych ktoś doświadczył wizuali ?

Fuzja - D5

2mg odczynnika rozpuszczonego w spirytusie wysłały mnie w ok 7 godzinną podróż kannabinolową. Po ok czterech minutach od aplikacji poczułem, że substancja zaczyna działać. Po około dwudziestu czułem się jakbym spalił gramowego lola dobrej MJ i na szczęście mocy ten trip nie nabrał już, ale sam peak rozłożył się na około trzy godziny po czym opadał ok trzy godziny i jeszcze przez następne dwie byłem lekko odklejony. Łącznie od 14 do ok 22 kiedy zasnąłem. Sam peak mocno psychodeliczny był i mega śmiechawkowy, siedziałem w domu i pichciłem przez trzy godziny; a potem po samym peaku mogłem spokojnie poleżeć i poczytać, choć pamięć krótkotrwała była znacznie zaburzona. Kanna synt ostatnio w grudniu ub. roku. Radzę ostrożnie rozpoczynać przygody z tą drogą podania. Nawet od 0.4-0.5mg żeby się nie zdziwić :D

Druga aplikacja w ilości 1mg przyniosła mniej spektakularne efekty. Siła oddziaływania była mniejsza, na tyle że po trzech godzinach od wejścia zjadłem jeszcze ciastko z MJ. Mimo wszystko przebiło się ono przez działanie MDMB dodając psychodeli, której w tym wypadku brakowało. Początkowo liczyłem, że MDMB złagodzi ból zęba dokuczający mi od dnia poprzedniego, ale niestety dopiero natura pomogła jako tako. Nie mogę określić tym razem czasu działania, gdyż testowałem tego dnia ok 130mg 4-cmc (oralnie, sześć godzin po zażyciu MDMB i trzy godziny po ciastku). Samo połączenie ciekawe; jakby trochę fenetylaminowe, aczkolwiek zakończyłem przygody empatogenne z braku bezpieczniejszych alternatyw na polskim rynku niż ketony. Peace :heart:

@fuzja Z
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 97 / 7 / 0
Znajomy (doświadczony zielarz, nie syntetykarz, kiedyś kilkadziesiąt gr. jakieś jwh-210 i 122, w standardowych stosunkach maczany i podobno były spoko) na maczanie mdmb 1:100 zmieszanej z tytoniem jakieś 50/50 co daje 1:200 zjechał na wyro z bananem po pół lolka. Nie wstawał jakąś godzine, z twarzy odmłodniał o jakieś 15 lat i ten błogi wyraz twarzy. Wspominał bardzo dobrze ale zbyt intensywnie. Potem miał 1:150 i sypie tego ok. 1:3 (1 część maczany i 3 tytoniu) co daje więcej niż 1:400 i mówi że czegoś równie dobrego w życiu nie jarał (i do tego ta prosta regulacja mocy). Może więc sprawdza się stare powiedzenie że to dawka czyni trucizne, a typom się we łbie nie mieści że może istnieć tak silny syntetyk :old:
  • 297 / 31 / 1
Ostrzeżenie Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące plastycznej masy do palenia (sztuczny haszysz – fake hash), koloru czarnego, brunatnego lub żółtego,zwany popularnie hasanem
w obecnie zabezpieczanych produktach zidentyfikowano syntetyczny kannabinoid o nazwie
4F-MDMB-BINACA (...) Powoduje halucynacje, pobudzenie, agresję, lęk, splątanie, letarg, psychozy, problemy gastryczne, jak również przyspieszenie akcji serca oraz ostrą niewydolność nerek. Stosowanie tego narkotyku prowadzi do uzależnienia lub chorób psychicznych.
link

Palili syntetyczny hasz, dziś walczą o życie w szpitalu Barlickiego. Przez dopalacze czeka ich przeszczep, by mogli żyć
Jeden z chłopców, jeśli wyjdzie z tego stanu, to tylko dzięki transplantacji. Pod warunkiem, że znajdzie się dawca. Drugi ma niewielką szansę, ale nawet jeśli nie będzie potrzebował przeszczepu, do końca życia zostanie inwalidą, a każda infekcja będzie miała zaostrzony przebieg - dodaje. (...)
Od dłuższego czasu popalali syntetyczny hasz. Objawy pojawiły się u nich półtora miesiąca temu. Napady kaszlu, ciężkie duszności, gorączka, uczucie braku powietrza. (...)
- Na płucach pojawiły się zmiany, które mają charakter bardzo rozległego zapalenia śródmiąższowego, kończącego się włóknieniem płuc. (...)
Nie pomogą im żadne leki, respirator z tlenem, do którego obaj byli podłączeni też nie leczy choroby, a jedynie pozwala wyprowadzić ich ze stanu bezpośredniego zagrożenia życia.
link
we were somewhere around Barstow
  • 7 / 1 / 0
Witam, akurat doleciała do mnie paka z tym cudeńkiem. W jakich proporcjach mieszać z podkładem/ liquidem?
  • 7 / 1 / 0
Dobra, po wymieszaniu z podkładem w proporcjach 1:22 stwierdzam, że odczynnik jest bardzo ekonomiczny, na mnie co prawda działa jak zwykła mj, ale ziomków pokarało srogo po 1 machu (nabiliśmy w fajkę bardzo mało tej maczanki na nas trzech, a i tak była kara). Radzę uważać, aczkolwiek odczynnik wart uwagi. Pierwszy raz widzę tak mocny kannabinoid
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 11 z 11
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.