MDMB-CHMINACA

Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.

Moderator: Kannabinoidy

Użytkownik nieaktywny
  • 743 / 22 / 0

Czy krzyżacy są już gotowi? %-D

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Pełna nazwa (IUPAC): methyl 2-{[1-(cyclohexylmethyl)-1H-indazol-3-yl] formamido}-3,3-dimethylbutanoate

To coś, to syntetyczna pochodna AB-CHMINACA lub coś mocniejszego. %-D
Spotykana też pod nazwami MDMB-CHMICA lub MDMB-CHM.
Hipotetyczne dawki: :gun: 0.1 - 0.3mg (?)

Natomiast jeszcze nie opisany analog tej właśnie substancji to 4F-MDMB-CHMINACA, znany też jako (MDMB /N/-Bz F). Według informacji od RT (RussiaToday), dość sławny bo 25 denatów oraz ponad 700 hospitalizacji w samym związku radzieckim.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Natomiast MDMB-CHMICA ostatnio w europie już też zbiera podobno wysokie wskaźniki hospitalizacji. Czyli zapowiada się ciekawie- musi być mocno i ekonomicznie... :diabolic:

*Z tymi nowymi rc kanna jest też spore zamieszanie, bo część zagranicznych vendorów w zasadzie jako MMB-CHMINACA ma wzór właśnie MDMB-CHMICA. Tutaj już można się pogubić i w zasadzie nie można zidentyfikować co właściwie jest czym. Prawdopodobnie błędy w nazewnictwie na podstawie IUPAC.*
  • 1923 / 98 / 127

Duzo zgonow=dobry drag

Czekam na to cudo, czy to czasem nie siedzi w Ruskim Spice?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Koszykarze NBA szykują formę i robią zapasy marihuany. "Weźcie więcej, niż wam się przyda"

Zawodnicy NBA są izolowani w koszykarskiej bańce na Florydzie. Bez rodzin, przyjaciół i możliwości wyjścia ze Świata Disneya. To jest ogromne wyzwanie psychiczne, więc władze NBA zniosły testy na marihuanę. Koszykarze zastanawiają się, ile narkotyku powinni ze sobą zabrać.
Użytkownik nieaktywny
  • 743 / 22 / 0

Według RT.com to w tym spajsie jest: 4F-MDMB-CHMINACA (MDMB /N/-Bz F)

Video, w 2:39 min. piękny widok. %-D
http://img.rt.com/files/news/2f/4a/40/0 ... t=download
  • 1923 / 98 / 127

looo jak kolesia pokaraaaaalo. Idzie gdzies to w PL kupic? pw
  • 80 / 1 / 0

Teraz tylko czekac az ktos w Polsce jebnie w ramy po tym:)
  • 1923 / 98 / 127

Ja bardziej czekam, az bd mozna to kupic.
  • 116 / 1 / 0

Gdy zobaczyłem nazwę tematu, przeżegnałem się, niby odruchowo, ale nigdy nie miałem takiego odruchu, na dodatek jestem niewierzący. Boże miej nas w opiece.
Czekam na więcej info :gun:

eso

• 3957 / 153 / 0

tylko pamietajcie, ze w zakonie kresli sie reka odwrocony krzyz w powietrzu. :finger:

widze, ze nowe kannacze zmierzaja stricte w strone karencji. %-D
  • 1876 / 58 / 0

aktualnie po tym jak trabia w wiadomosciach i ztego co widze na miescie idzie juz to gowno kupic, narazie wiekszosc to chospitalizacja (od 1 lipca) ale czekam z niecierpliwoscia na masowe zgony i mowie to calkiem serio to gowno to zwykla trucizna, minelo nie cale 2 tyg od delegalizacji i pojawienie sie tego na miescie (najprawdopodobniej ale jestem prawie pewny ze pod "mocarzem" kryje sie ten zwiazek badz jego mieszanka z zdelegalizowanymi kanna 1 lipca) jest masakryczny wysyp chospitalizacji w calej polsce nawet u siebie w miescinie widze ze to juz tu jest.....
  • 3436 / 421 / 0

*hospitalizacji .
Wróć do „Amidy i estry”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata