MDMB-CHMINACA

Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.

Moderator: Kannabinoidy

Użytkownik nieaktywny
  • 743 / 22 / 0

Czy krzyżacy są już gotowi? %-D

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Pełna nazwa (IUPAC): methyl 2-{[1-(cyclohexylmethyl)-1H-indazol-3-yl] formamido}-3,3-dimethylbutanoate

To coś, to syntetyczna pochodna AB-CHMINACA lub coś mocniejszego. %-D
Spotykana też pod nazwami MDMB-CHMICA lub MDMB-CHM.
Hipotetyczne dawki: :gun: 0.1 - 0.3mg (?)

Natomiast jeszcze nie opisany analog tej właśnie substancji to 4F-MDMB-CHMINACA, znany też jako (MDMB /N/-Bz F). Według informacji od RT (RussiaToday), dość sławny bo 25 denatów oraz ponad 700 hospitalizacji w samym związku radzieckim.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Natomiast MDMB-CHMICA ostatnio w europie już też zbiera podobno wysokie wskaźniki hospitalizacji. Czyli zapowiada się ciekawie- musi być mocno i ekonomicznie... :diabolic:

*Z tymi nowymi rc kanna jest też spore zamieszanie, bo część zagranicznych vendorów w zasadzie jako MMB-CHMINACA ma wzór właśnie MDMB-CHMICA. Tutaj już można się pogubić i w zasadzie nie można zidentyfikować co właściwie jest czym. Prawdopodobnie błędy w nazewnictwie na podstawie IUPAC.*
  • 1923 / 95 / 127

Duzo zgonow=dobry drag

Czekam na to cudo, czy to czasem nie siedzi w Ruskim Spice?

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!
Użytkownik nieaktywny
  • 743 / 22 / 0

Według RT.com to w tym spajsie jest: 4F-MDMB-CHMINACA (MDMB /N/-Bz F)

Video, w 2:39 min. piękny widok. %-D
http://img.rt.com/files/news/2f/4a/40/0 ... t=download
  • 1923 / 95 / 127

looo jak kolesia pokaraaaaalo. Idzie gdzies to w PL kupic? pw
  • 80 / 1 / 0

Teraz tylko czekac az ktos w Polsce jebnie w ramy po tym:)
  • 1923 / 95 / 127

Ja bardziej czekam, az bd mozna to kupic.
  • 114 / / 0

Gdy zobaczyłem nazwę tematu, przeżegnałem się, niby odruchowo, ale nigdy nie miałem takiego odruchu, na dodatek jestem niewierzący. Boże miej nas w opiece.
Czekam na więcej info :gun:

eso

• 3957 / 151 / 0

tylko pamietajcie, ze w zakonie kresli sie reka odwrocony krzyz w powietrzu. :finger:

widze, ze nowe kannacze zmierzaja stricte w strone karencji. %-D
  • 1870 / 33 / 0

aktualnie po tym jak trabia w wiadomosciach i ztego co widze na miescie idzie juz to gowno kupic, narazie wiekszosc to chospitalizacja (od 1 lipca) ale czekam z niecierpliwoscia na masowe zgony i mowie to calkiem serio to gowno to zwykla trucizna, minelo nie cale 2 tyg od delegalizacji i pojawienie sie tego na miescie (najprawdopodobniej ale jestem prawie pewny ze pod "mocarzem" kryje sie ten zwiazek badz jego mieszanka z zdelegalizowanymi kanna 1 lipca) jest masakryczny wysyp chospitalizacji w calej polsce nawet u siebie w miescinie widze ze to juz tu jest.....
  • 2865 / 243 / 0

*hospitalizacji .
Wróć do „Amidy i estry”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata