Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 223 • Strona 23 z 23
  • 543 / 144 / 0
Haha, no raczej nie ma. Na migreny ogólnie nie ma leku, co najwyżej środki przeciwbólowe, tak samo jak na wszelkie choroby autoimmunologiczne. Jeszcze nie tak dawno temu chorzy byli po prostu skazani na dość szybką śmierć w męczarniach, jeśli mowa o SM przykładowo. W przypadku migreny na męczarnie i światłowstręt. Obecnie całe szczęście mamy dostęp do MM, która jest niezwykle skutecznym oraz całkowicie naturalnym, a przy tym bezpiecznym lekiem i oby to się już nigdy nie zmieniło.
  • 386 / 149 / 0
@aurora20
Paliłem in doora, hindu kush oraz ak47 w sumie kilka lat małe ilości. Od tygodnia jestem czysty, nic nie palę i czuję się zajebiście. Wyleciałem z kraju na jakiś, czas w inny klimat, odciąłem się od używek i czuję się na prawdę dużo lepiej, leki działają teraz na 100 % :) dziękuję Bogu że się obudziłem i że nie palę bo chyba na pewno trawa mi w niczym nie pomagała przy moich lękach i depresji.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 1557 / 249 / 0
To tak trzymaj tylko na plus to ci wyjdzie, na pewno z punktu widzenia porfela. Wszystko jest osobnicze, ja bym nie potrafił odstawić zioła. Od ponad 10 lat było może kilka dni co nie paliłem także chyba jestem wjebany aczkolwiek nie zamierzam z tym walczyć. Szkód większych nie widzę, korzyści/przyjemności za to bardzo dużo
ODPOWIEDZ
Posty: 223 • Strona 23 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.