Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 394 • Strona 34 z 40
  • 46 / 8 / 0
Ja mam pytanie z innego punktu widzenia, jak te jebane libido obniżyć?
Mam teścia w normie, dosłownie najbardziej przeciętny wynik jaki się da, więc to nie przez wysoki poziom.
Przeszkadza mi to w relacjach z ludźmi, często palne głupie teksty w stronę znajomych, co większość czasu jest odbierane jako żart i po prostu zapominane, lecz nie zawsze tak jest.
SSRI nie da rady u mnie - mam CHAD i ni chuja mi tego nikt nie wypisze.
smile junkie
  • 14 / 1 / 0
A ja bym polecił zabawki erotyczne plus jakis dopalacz dla Ciebie w postaci Maxigra Max - dla mnie to byl game changer. Niby nigdy nie mialem problemow z erekcją ale po 40 już trzeba trochę myślec w trakcie nad utrzmaniem go prosto, oczywiscie wtedy gdy trwa to dluzej niz pol godziny ;) Biore je rzadko, gdy dzieci nie ma i wiemy ze mamy przed sobą kilka godzin, wtedy tabletka trzyma go prosto a Ty sie mozesz poświęcic w całosci jedynemu słusznemu zajęciu.
W wersji rozbudowanej stosujemy czasami odrobine amfetaminy - wtedy jest ogień.
  • 3450 / 544 / 2
metamfetamina - najlepszy sex jaki przeżyłem.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / 1 / 0
My tak mieliśmy właśnie po amfetaminie, ja 1xmaxigra Max i oboje po ok 250mg amf - najlepszy seks. Raz na dwa miesiące idziemy w tej sprawie do hotelu aby mieć pewność ze nikt nie będzie przeszkadzał.
Szczególnie dla Niej jest to cenne bo emka nie działa na moją Panią seksualnie, tzn nie jest w stanie dosyć po emce a po amf to zupełnie inna sprawa. Tyle ze oczywiście trzeba znać proporcje i nie przesadzać bo się może okazać że Was kręci tylko seks wspomagany.
  • 2 / 1 / 0
Witam. Podobnie jak ty z żoną,ja z moją też zabawimy się na prochach. Jednak że nie podoba nam się sex po amfie"słabo staje" my wolimy bobry kryształ " metę, MDMA, ale najlepszy sex był po kokainie" Kiedyś ciekawie było po tabletach, ale ze względu na brak takiego towaru trzeba sobie radzić czymś innym. Kryształ tak około 94/97%. Pozdrawiam i życzę powodzenia w łóżku.
  • 46 / 8 / 0
Z małym potencjałem uzależniającym to może LSD? Nie jest to nic podobnego do emki, stosunek jest inny, ale warto spróbować, a jak nie wyjdzie to trip z żonką wydaje mi się fajna opcja.
IMO jeszcze poppersy, nie wiem jak to działa na kobiety, wiadomo czemu, ale facetowi każdemu polecam, chuj tam w te rozluźnienie anusa (choć to też bardzo dobry pomysł na urozmaicenie współżycia %-D %-D ) ale taki pierdolec jaki potrafi ogarnąć chłopa po fajnym popku jest niespotykany, wiadomo, nie trwa to długo, ale przez 2 minuty idzie się wyzbyć człowieczeństwa i zamienić w mocne jebadło.
smile junkie
  • 1 / / 0
Hej wszystkim.
Jestem od dziś na forum chodź obserwuje was od jakiegoś czasu.
Co to tematu dragów to naszczescie z uzależnienia przeszedłem do stanu kiedy zażywam ich kilka razy w roku.
Głównie urlop(THC, koko, piksy).

Chciałem was się zapytać o radę i wasze spostrzeżenia.

Chce razem z kobietą mojego życia spróbować zabawić się i właśnie z czym najlepiej.
Myślałem o kilku specyfikach.
koks, kryształ MDMA myślę też o tą się ale chuj wie co w nich siedzi.
Moja partnerka jest w tym zielona i wszystkie ewentualne substancje będą połykane jako bombka.
Nigdy nie uprawiałem seksu po koksie i MDMA. Zdążyło mi się po piksach i to chyba nie to.
Co do kobiet ciekawi jesteśmy jakie ilości minimalne dla początkującej podanych specyfików będą w sam raz.

Napewno będziemy pili winio do tego więc miejcie to na uwadze.

Dzięki za wszystkie wiadomości

Przeniesiono do już istniejącego tematu — CATCHaFALL
  • 1977 / 475 / 0
Skąd ktoś ma wiedzieć po czym będzie się Wam najlepiej ruchać jak Ty sam nie wiesz?

Mi do seksu pasują depresanty jak baklofen, małe dawki alko, GBL/GHB.
  • 3 / 1 / 0
MDMA i jakiś Sildenafil bo po Emce konar słabo płonie.
Za pierwszym razem 4h niesamowitych doznań z przerwami tylko na prysznic i picie wody. Za kolejnymi (z dokładkami) nawe 6-7h które mija jak z bicza trzask. Zostają tylko (czasem zamglone) wspomnienia i wspaniała, co raz większa bliskość z partnerką. Nam sesje z MDMA bardzo pozytywnie wpływają na sex na trzeźwo.
  • 3450 / 544 / 2
Zdecydowanie wygrywa koks i metamfetamina. Na koksie moja się robi demonem seksu, ja po metamfetaminie jak już stanę to ogień (ona koks ja metamfetamina).
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 394 • Strona 34 z 40
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.