Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 579 • Strona 52 z 58
  • 3 / / 0
Siemka,
Poszukuje porady w pewnej kwestii…
Od 2 miesięcy biorę Asertin 50 x1 dziennie i sprawa jest taka, ze chciałabym odstawić je na pewny czas, aby poimprezować (idą moje urodziny + wyjazd wakacyjny itd). Ile wcześniej radzicie odstawić leki, aby nie wpłynęły na mnie negatywnie?

Przeniesiono do odpowiedniego wątku — CATCHaFALL
  • 913 / 163 / 0
@Pestkaicynamon 2-4 tyg to minimum żeby używki pokazały swoją pełna moc a najlepiej miesiąc.
  • 3 / / 0
Rozumiem. Ok, a czy na moją głowę nie wpłynie to negatywnie? Tym najbardziej się przejmuje.
  • 913 / 163 / 0
@Pestkaicynamon na co dokładnie przyjmujesz ten asertin?Zaburzenia lękowe/depresja?Musisz się liczyć z tym że taki balet plus odstawienie leku zniszczy efekt terapeutyczny
  • 3 / / 0
Właśnie depresja + zaburzenia lękowe. Ale tak myśle, ze jednak jeśli tak krótko przyjmuje ten lek w tak małych dawkach może nie będzie tak źle. A co sądzisz o paleniu THC przy tym leku? Odstawiłam to praktycznie od samego początku przyjmowania leku, ale zastanawiam się czy od czasu do czasu można zapalić bez odczucia skutków negatywnych ?
  • 913 / 163 / 0
@Pestkaicynamon jeżeli mj sama w sobie nie działa na Ciebie shizujaco to nie ma problemy od czasu do czasu zapalić
  • 4667 / 780 / 0
Odstawiłem paro I trazodon, paro jakieś 2 tygodnie temu, trazodon jakiś tydzień temu i jest wszystko git, redukowalem dawki brałem 20paro i 150 trazodonu i myślałem że gorzej będzie to odstawić ale przy redukcji nie ma tragedii.

Powiem tak, na czysto nie czułem praktycznie żadnych ubokow, trazodon zastąpiłem melatonina i spie lepiej niż na trazodonie lol.

Ale teraz wypiłem sobie 3 piwka i mam brain zapsy, nie jakieś mocne ale wyraźne pojawiają się co jakiś czas. Czyli alkohol musi wyraźnie mieszać przy serotoninie SKO na trzezwo brain zapsow brak a po 3 piwkach się pojawiły.
  • 913 / 163 / 0
Ja 9 listopada odstawiłem duloksetyne w dawce 60mg z dnia na dzień.Brain zapsy i takie strucie czuję że masakra.Biore ashwagandhe i dziurawca ale nic nie pomaga.
  • 913 / 163 / 0
Jak myślicie jest jakiś sens zastosować opipromol(pramolan) na odstawienie snri?Brałem leki trzy lata,różnego rodzaju ssri/snri i nie sądziłem że aż tak mnie poskłada ich odstawienie fizycznie i psychicznie.Kiedys brałem go przy ładowaniu się duloksetyny i ładnie maskował objawy wejścia na lek to może i przy odstawieniu pomoże?Nie którzy tu pisali że podanie pojedynczej dawki fluoksetyny może usunąć,zmniejszyć te objawy ale jak to ma się do snri?
  • 913 / 163 / 0
13 dzień nie brania leku i jest tylko gorzej niż było,gdyby nie clonazepam to bym chyba umarł.Prądy w głowie,uderzenia gorąca a zaraz zimno i dreszcze,jakieś dziwne mrowienie skóry jakby coś po niej łaziło.Nigdy więcej snri
ODPOWIEDZ
Posty: 579 • Strona 52 z 58
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.