Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 583 • Strona 59 z 59
  • 1136 / 152 / 0
Kakao prawdziwe wystarczy te z wiatrakiem zalane wodą 70 stopni dajmy na to na kubek 5 łyżek stołowych dużych z łyżką miodu.

Owsianka na mleku migdałowym albo owsianym z łyżeczką masła orzechowego bananami i truskawka,

Twaróg ze śmietaną i miodem. Ryż kurczak sałatka warzywna do tego.

Zupa pomidorowa z pasaty pomidorowej z włoskich pomidorów naturalna z polo marketu najlepsze.

Koniecznie 1 litr kefiru albo maślanki.

Jak to zjem to dopiero pije wodę mineralną niegazowana Cisowianka bezfluoru i z krzemionka.

Łyżka oleju lnianego. Po takiej diecie praktycznie nie mam zejścia tylko jakby nawrót stymulacji dobrze się czuje cały dzień.
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 189 / 17 / 0
jak bedziesz cpac bardzo duzo to nie bedziesz mial zejscia bo nie bedziesz mial w mózgu dopaminki ani serotoninki hehe, takze wiesz co robic!
  • 19 / 1 / 0
26 stycznia 2017Pawel_31 pisze:
To jeśli nie benzo to co ?
Ja przeważnie jem cytrusy, pije izotoniki, nawadniam sie okolo 0.3L szklanka wody na godzine, jakis lekko strawny obiad bogaty w witimy z warzyw i rybe (u mnie najczęściej to łosoś), jakis lekki wysiłek fizyczny i jest gicior, idzie przeżyć.
ODPOWIEDZ
Posty: 583 • Strona 59 z 59
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.