Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8296 • Strona 828 z 830
  • 596 / 53 / 0
Awatar użytkownika

Mniejsza o to czy jest zdegenerowany czy nie mst wystarczy mu 2 a vendali 3 .pogadam z nim jutro i zapytam jeszcze raz ,ale ja waląc 200 mg to już jest dla mnie czasem zbyt dużo zazwyczaj wale 150mg a tu 200mg vendalu szału nie zrobiło.. przerabianie akurat jest dużo łatwiejsze plyn jest czyściutki jak by sama woda tam była. nie ma tego oblesnego wosku tylko jak doprowadzisz do wrzenia robi się taka jakby guma z której już nie da rady nic wyciągnąć moim zdaniem..
Ktoś może porównac oba specyfiki z majka,?
  • 332 / 79 / 0
Awatar użytkownika

No rzeczywiście świetny wyznacznik zdegenerowania. Wali dwie tabletki na raz? Degenerat totalny! Chociaż też mi się takie dawki wydają chore, ale to tylko dawki. Nie można na ich podstawie sądzić o człowieku.

MST lepsze od Vendalu zdecydowanie moim zdaniem. Vendal jest twardy i się niewygodnie przerabia. Poza tym można później łatwo wykorzystać resztki a z Vendalem nie wiem jak to działa, bałabym się że coś zjebię ucząc się jego receptury a z MST już wszystko ogarnięte i wiem, że nic mnie nie zaskoczy.
I leciałem, leciałem, leciałem
Zaprzedany jej duszą i ciałem
Zanim umrę, to powiedzieć chciałem
Jak strasznie kochałem ją
Z nią leciałem, z morfiną leciałem
I nie chciałem, umierać nie chciałem
To co miałem - jej podarowałem
Tak strasznie kochałem ją
  • 28 / 4 / 0

@oxy77, podejrzewam, że Twój kolega podczas pierwszego gotowania doprowadza Vendal do wrzenia i z załóżmy 8ml na 2 tabsy zostaje mu 5ml. Też za pierwszym razem popełniłem ten błąd i z 7 ml zostało mi ledwo jedynie ponad 4ml. Zasada jest taka: za pierwszym gotowaniem podgrzewając nie doprowadzamy do wrzenia. Wtedy z załóżmy 8ml do pompki wciągamy 7ml. Dolewamy potem 2-3ml i gotujemy drugi raz doprowadzając już do wrzenia.
Należy również pamiętać, że rozpuszczalność morfiny w wodzie to około 50mg/ml, czyli na 400mg potrzeba minimum 8ml wody, najlepiej dać 8,5ml. I przy drugim gotowaniu dać jeszcze 2-3ml. Na 3 tabsy potrzeba conajmniej 12ml. Nie wiem w ilu ml Twój kumpel robił te 3 tabsy, ale jeśli w mniej niż 12ml to nie rozpuściła się całość morfiny. Zachęcam serdecznie do drugiego gotowania, weźcie na palec to co wam zostanie na łyżce, cookerze czy na czym tam robicie i zobaczcie jakie to jest gorzkie. Znaczy to, że pozostało tam jeszcze w chuj morfiny i pasuje to zagotować drugi raz. Ja od dłuższego czasu gotuję drugi raz i czuję większą moc.

Tak, że kolego zastanów się w jakiej ilości wody robisz Ty i Twój kolega te 400/600mg majki. Przypominam, że rozpuszczalność morfiny w wodzie to około 50mg/ml.

Scalono — CATCHaFALL

Jak myślicie ile mg wyciągacie z tabsa Mst/Vendal 200mg? Ja jak z kumplem mieliśmy ampułki to jak walnelismy po 7 ampułek 20mg to czuliśmy się jak po przerobionej tabletce Mst200. Wtedy gotowaliśmy raz, czyli przerobiona tabletka Mst200 zawierała około 140mg morfiny. Teraz po dwukrotnym gotowaniu myślę, że jestem w stanie wyciągnąć 170-180mg majki z tabsa 200mg, szczególnie z Vendala. Z Mst myślę 160-170mg.

Mam teraz receptę na 140 ampułek 20mg/ml (pomyliłem się i chciałem 7 opakowań, ilość mg wpisał lekarz tysiąc czterysta mg, ale ilość ampułek 2 razy większą) to porównam. Tylko będę musiał odwiedzić lekarza żeby poprawił receptę i skreślił tysiąc czterysta mg i
poprawił na dwa tysiące osiemset mg i dał pieczątkę i podpis.
  • 596 / 53 / 0
Awatar użytkownika

Uwielbiam jaka jest rozpuszczalnosc morfiny najpierw 2tab czyli 400 gotował w 10ml kablem mu nie doprowadzać do wrzenia i tak zrobił dolał z 2centy i zagotował. Tak samo zrobił z jeszcze 1tab w osobnej pompie tylko tam dal najpierw tml później dolał 1.5ml i zagotował i jak jebnął 400niby bo 2tabsy od razu powiedział że jest to słabsze i wziął 2pompe co miał tam zrobiona 1tab i dopiero wyjebało mu chistamine i wogole to co przy 400mg mst..każdy jest inny i każdy inaczej też odczuwa przyjęta dawkę. Plusy jakie widzę q vendalu to krystaliczny roztwór i tańszy od mst .aj też przyjąłem 200 i odczułem lekki wjazd nie jak przy mst.
@Maykell85
Stary siedzę już s tym głównie tyle że wiem jak przerobić tab a jak nie wiem bo mam do czynienia z czymś nowym tak jak z vendal kierowałem się właśnie twoim przepisem No i jak narazie wold mst pozdro
  • 42 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Tolerka na oko 40mg/60mg oxy dobrze robiło. Wrzuciłem 100mg mst przemielone w mordzie i chujnia. Tylko swędzenie i lekka sedacja. Oddałbym wam ćpuny, przepraszam za marnotractwo, ale kabli nie tykam. Pierwsza styczność z mst oczywiście.
she loves you again
  • 3905 / 551 / 0
Awatar użytkownika
lol
Kompetentny
Kompetentny

@fufunyl

szkoda marnować początki z niską tolerką na maję doustnie
dla takiego zawodnika jak ty lepsze będą slabsze/krotko działające euforyczne opio
kodeina, tramal, oksy, Kratom
albo miks koda+mak
maja doustnie jest dobra jak lubisz sedacje albo chcesz sie 'zakorkowac' na dluzej
DHC ma podobne zalety, sedacja i leczy skreta na dlugo.
przy niskiej tolerce tego typu opio nie mają większego sensu
  • 28 / 4 / 0

11 stycznia 2022fufunyl pisze:
Tolerka na oko 40mg/60mg oxy dobrze robiło. Wrzuciłem 100mg mst przemielone w mordzie i chujnia. Tylko swędzenie i lekka sedacja. Oddałbym wam ćpuny, przepraszam za marnotractwo, ale kabli nie tykam. Pierwsza styczność z mst oczywiście.
@fufunyl, jak miało cię ruszyć 100mg skoro 100mg morfiny doustnie to odpowiednik gdzieś koło 300mg kody oczywiście również doustnie a 200mg to okolo 600mg. Poza tym oksykodon jest około 1,5 razy mocniejszy od morfiny (a morfina doustnie przyswaja się w max 30%, bardziej celowałbym w 20-25%). Tak, że skoro przyjąłeś 100mg morfiny doustnie to tak jakbyś przyjął 20-30mg morfiny. Skoro robi cię 40-60mg oksykodonu to musiałbyś wziąć conajmniej 200mg pokruszonej morfiny doustnie żeby coś poczuć. Ot i zagadka rozwiązana.

Scalono — Catch

Dobrze jednak, że zrobiłeś za pierwszym razem próbę uczuleniową, chociaż i tak powinieneś wziąć max 50mg. No, ale jak miałeś tylko 1 tabsa Mst100 to rozumiem.
  • 3905 / 551 / 0
Awatar użytkownika
lol
Kompetentny
Kompetentny

odpowiednik gdzieś koło 300mg kody

500 kody bardziej

a morfina doustnie przyswaja się w max 30%, bardziej celowałbym w 20-25%

22.4% dokladnie z MST wg zrodel
przy dluzszym podawaniu więcej do ok 40%
  • 42 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Dziękuje chłopki za wyjaśnienie, odpuszczę sobie tą morfine. Te przyswajanie przy podaniu doustnym jest tragicznie małe. Porównując oxy 60-87% daje do myślenia. Pozdro
she loves you again
  • 28 / 4 / 0

14 stycznia 2022lol pisze:
odpowiednik gdzieś koło 300mg kody

500 kody bardziej

a morfina doustnie przyswaja się w max 30%, bardziej celowałbym w 20-25%

22.4% dokladnie z MST wg zrodel
przy dluzszym podawaniu więcej do ok 40%

Właśnie gdzieś czytałem o tych ~22%.

Wskazywałoby to więc, że to równowartość ~220mg kody, ale pisze się o ~300mg.
Natomiast 200mg morfiny to odpowiednik ~600mg kody. Choć według tych ~22% wychodziłoby około 450mg.

I podobno to bajka, że biodostępność morfiny po dłuższym braniu się zwiększa @DexPL coś pamiętam bodajże o tym pisał.

Mógłbyś dex napisać coś o tym jeszcze raz dla tych, którzy o tym nie wiedzą? Dziękuję i myślę, że nie tylko w swoim imieniu. Pozdrawiam.

Ogólnie dex pisałem do Ciebie w grudniu, raz odpisałeś a drugi raz do teraz chyba wisi wiadomość w oczekujących. Nie wiem czy nie było Cię tyle czasu na forum czy tyle dostajesz wiadomości, że część ginie lub po prostu nie masz czasu odpisać. Dzięki z góry za odp.
ODPOWIEDZ
Posty: 8296 • Strona 828 z 830
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.