alfa-PiHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 28 / 0

Dawkowanie masz na forum.
  • 540 / 61 / 0

kurcze iv to kozak jest. Idealnei sie rozpuszcza

[cut]

Dzieci z dworca ZOO na polskim podwórku – problem narkomanii w PRL

Niedawno na platformie HBO GO pojawił się serial „My, dzieci z dworca ZOO”, stanowiący ekranizację kultowej książki Christiane Very Felscherinow o tym samym tytule. Autorka przybliżyła w niej problem narkomani wśród młodzieży w Berlinie Zachodnim w latach 70. XX wieku. Jak kwestia ta wyglądała w PRL-u? Czym i na jaką skalę narkotyzowali się nasi dziadkowie?

Policja: włamał się do kilku aptek, miał przy sobie narkotyki. 43-latek usłyszał 15 zarzutów

Policjanci z Ochoty zatrzymali 43-letniego mężczyznę podejrzanego o liczne włamania do aptek w kilku dzielnicach Warszawy oraz pobliskich miejscowościach. Usłyszał 15 zarzutów w warunkach recydywy.
  • 10 / 1 / 0

Zwapowałem w sumie 1g na przestrzeni kilku dni, bo miałem też inne rzeczy na sniff. Efekty? Przyjemne pobudzenie (czuć tą dopaminkę), brak paranoi, bez wielkiego wjazdu na serce. Wrzucałem do żarówy dawki ok. 50-100mg
  • 10 / 1 / 0

Od piątku ponownie cieszę się wapowaniem. Tym razem przerabiam 4g pudrowej alfy-PiHP dorzucane do żarówy (nie polecam wszystkiego naraz, bo stworzy się glut w żarówie, który ciężko rozpuścić podgrzewając). Bardzo pozytywne wrażenia, smak dymu do przyjęcia, czas trwania fazy tylko lekko smuci (20-25 min. / buch)
  • 34 / 1 / 0

Czy nie wydaje się wam, że obecne sporty apihp działają mocniej niż te 1 wypusty?
  • 96 / 2 / 0

robil ktos miks z 4mmc albo 3? moze moglby by to fajnie zastapic MDPV w soli a' la stary Plan B...Plan B byl mistrzowski pamietacie? chyba bardziej pod koko podchodzil niz kokolino
  • 34 / 1 / 0

Ja robiłem kiedyś z 3cmc i to podlaczenie jest ok np 200mg 3+50mg alfy
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 2263 uczestników Wejdź na czata