Knajpa pod Miętowym Krzyżykiem – knajpa benzodiazepinowa v.2

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 84 / 18 / 0

22 lutego 2021KarmiKlasik pisze:

Teraz znany Polski alegrowocz ma 3barsy bite w garażu, chciałbym aby ktoś wyslał to do laba i dowiedział się jakie fluclonetizolamy w to są wpierdolone xD.. zaraz koniec miesiąca, czas na kołowanie materiału. Od ludzi już nie kupuje, nie można im ufać. Recepta to jedyna droga!
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Na allegro ktoś sprzedaje alprę? Widziałem kiedyś tam długopisy, kubki, koszulki z napisem Xanax czy tam nawet alprazolam, to o to chodzi?
  • 7884 / 848 / 0

Z tymi kubkami, koszulkami etc. to jakiś fan club alprazolamu %-D ??
Czemu klony się nie dorobiły takiej atencji. ?

Otrzymywanie GBL z THF utleniajac podchlornem wapnia

kolejna chałupnicza metoda otrzymywania tzw. pigułki gwałtu.

Straż graniczna pomyliła kreatynę z kokainą

Kaillie Humphries i Lolo Jones - amerykańskie gwiazdy bobslejów - miały problemy na szwajcarskiej granicy. Wszystko przez to, że w ich bobie odnaleziono tajemniczy biały proszek. Straż graniczna była przekonana, że to kokaina.
  • 298 / 50 / 0

Bo po alprze jezzcze komuś się chciało, po klonach zero myślenia i kreatywności
  • 7884 / 848 / 0

@AbsintionOpium
Dla mnie alpra to typowy lek nasenny a klony dają ten luz, zero problemow, ''czysta głowa''.
  • 84 / 18 / 0

23 lutego 2021AbsintionOpium pisze:
Bo po alprze jezzcze komuś się chciało, po klonach zero myślenia i kreatywności
Brawo, trafna uwaga. Podobnież po diazepamie nic się nie chce. diazepam rozkłada się na kilka metabolitów, m.in. temazepam, który jest benzo krótkodziałającym stosowanym jako lek nasenny. Nie o to chodzi w braniu benzo, by po prostu spać.
  • 6 / / 0

A jak to nie. Są różne profile działania bzd i można sobie wszystko dopasować.
  • 298 / 50 / 0

Tu również słuszna uwaga
Lubie alpre bo daje motywację do robienia, czasami przypomina mi działanie dobrego speeda.
Z jednej strony uspokaja, co w życiu codziennym odbiło się mi i Żonie brakiem hamulców w dopierdalaniu sobie i skutkiem alpra poszła na bok i rośnie tylko jej zapas.
Potem próbowaliśmy klona, dla mnie za spokojny. Dobry na sen lub wyłączyć mózg.
diazepam słaby, pomijam
lorazepam plus mj i piwko, lubimy czasami
Teraz przyszedł czas na bromo w postaci sedam 3mg. Mała dawka więc ile proponujecie na pierwszy raz aby było z przytupem ?
alpry 1mg i jest spoko a 1mg klona kładzie mnie spać. Taka moja tolerka.
Jak Wasze doświadczenia ?
  • 7884 / 848 / 0

@AbsintionOpium
6 mg - 9 mg bromka da Ci dobry stan.
  • 231 / 2 / 0

Witam na szlaku. Wróciłem, chwilowo oczywiście. I widzę że nie zmiennie dyskusja co lepsze, clon czy alpra. Oczywiście, że clon lepszy :mniam:

Mnie alpra usypia, clon motywuje do działania, ale to tez kwestia dawki.

A dzisiaj piękna pogoda za oknem alpra się powoli ładuje, a miętus pod językiem, to będzie wspaniały dzień :psycho:
  • 206 / 26 / 0

Jestem po 5 klonach, nawet nie ssałam tylko pogryzłam i łyknęłam. 15min i już robię porządki generalne taka pobudzona jestem i tyle chęci do życia. ;)
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata