Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 10 z 10
  • 389 / 28 / 0
23 stycznia 2021Dualizm22 pisze:
Mi po samej mj śnią się normalne sny i zazwyczaj je pamiętam, co innego jeśli dochodzi alkohol. W tym tygodniu po zjaraniu śniło mi się, że idę umyć ręce, a tam zamiast zlewu, pomarańczowa torba z pyszne, a w tej torbie głowa Trumpa, odkręciłem kran i woda na te głowę leciała.
Śniło mi się też, że mój znajomy obciął sobie scyzorykiem kciuka aż do obojczyka ze skorą.
Oraz jeździłem z moją byłą busem.
Właśnie co do tych snów po alkoholu to na prawdę mogą być przerażające i sam takie miałem nawet po 4-5 piwach %-D
A że żadnym alkusem nie jestem to jest to conajmniej dziwne.
Uwaga! Użytkownik vzpe nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1683 / 288 / 0
Żadnych snów nie mam jak jaram gandę, czyli nie śnię.
  • 125 / 21 / 0
Ja w sumie jaram codziennie od x lat więc nie wiem, czy to się liczy. Często śnią mi się też wypadające zęby, zazwyczaj kły.
what are we to do with an elf ?
  • 7 / / 0
Co do zapamiętywania snów nie mam pojęcai u mnie sny są zawsze wyrażne Ps. chce mieć taką torbe :liść:
  • 16 / / 0
Odkąd palę mj to bardzo rzadko budzę się i pamiętam sen. Jak ciekawy to utrwalę sobie, żeby nie zapomnieć za chwilę, ale raczej nie obchodzą mnie sny zbytnio
  • 347 / 74 / 0
Witam, od jakiegoś roku albo dłużej mam strasznie pojebane i realistyczne sny, często koszmary. Te pojebane i realistyczne sny występują gdy kładę się spać trzeźwy, a jeszcze większe nasilenie mają gdy kładę się spać zjarany. Tej nocy śnił mi się najbardziej pojebany i straszny sen do tej pory i postanowiłem się poradzić tutaj, miarka sie po prostu przebrała. Tej nocy śniło mi się ze mialem w spodniach na wysokości pasa zdechlą kure, normalnie czułem że ona tam jest, chciałem żeby ktoś ją wyciągnął ale nikt nie chciał mi pomóc, inne martwe zwierzaki miałem tez ale nie pamiętam co to było, jakies mniejsze, potem śnili mi sie zmarli rok temu dziadkowie, i w tym snie nie lubili mnie za bardzo. W nocy obudziłem się spocony, zresztą nie pierwszy raz. W tych pojebanych snach mam tak, ze na własnym ciele czuje ze coś na sobie mam, czy jak ktoś mnie dotyka, rozumiecie chyba. Ziolo pale codziennie, ale tylko pare razy w ciągu dnia i tak jak pisałem wcześniej gdy ide spać zjarany to sny są NAJBARDZJEJ pojrbane i najbardziej realne, często an drugi dzień boli mnie głowa i ogólnie taki jointowy kac mozna powiedzieć.
  • 22 / 2 / 0
Wygląda to na efekt odstawienia używki - obfite pocenie jest normalne w tej sytuacji, a realistyczne sny występują, bo organizm nadrabia braki w fazie REM
  • 1 / / 0
Ja paląc grass nie mam snów ale za to koleżanka gdy zapali to ma lepsze sny niż na trzeźwo xd
  • 15 / 1 / 0
Moim zdaniem teza jak najbardziej prawdziwa widzę po sobie ze gdy pale w ciągu to albo nie pamiętam tych snow albo ich pp prostu nie mam a gdy odpuszczę ciągi to sny jak gdyby nigdy nic powoli sobie wracają. Wiadomo że nie jest tak że od razu pamiętam każdy sen ale chociaz nie liczne a w cugach to naprawdę bardzo rzadko mi się zdarza pamiętać sen.
  • 4 / / 0
Nie pamiętam abym kiedykolwiek miał jakiś sen po ziole, każda noc to jedna wielka czarna dziura. Ogólnie mało śnię, ale czasem coś się zdarzy, natomiast po ziole kompletnie nic.
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 10 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.