Apteka - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 95 / 20 / 0

09 stycznia 2021lucash81 pisze:
Na spanie polecam trittico + alprazolam. Tylko szybciutko do łóżka potem
Dla mnie ani trittico (trazadon), ani hydroksyzyna nie spełniają oczekiwań. Po hydroksyzynie zapadam w półsen pełen najgorszych koszmarów, OBE, LD, paraliże przysenne itd. Kilka godzin snu, trazadon nieco lepszy, ale też sen przerywany, zaburzony i krótki. Ketral niby na początku daje radę, tj, ścina nóg i pozwala sppokojnie spać z dużą ilością przyjemnych snów, ale po czasie i on skraca mi sen do kilku (4-5h) godzin na dobę.

estazolam spełniał oczekiwania, zasnąłem nawet w aucie ;) oczywiście jako pasażer. dawał dłuuugi sen bez snów, tu na minus. Niestety, zrobiłem z estazolamu tic-taci, i psychiatrzy nie chcą już mi go wypisywać. czas chyba wybrać się prywatnie.
  • 13 / / 0

12 stycznia 2021NiebieskiePtactwo pisze:
09 stycznia 2021lucash81 pisze:
Na spanie polecam trittico + alprazolam. Tylko szybciutko do łóżka potem
Dla mnie ani trittico (trazadon), ani hydroksyzyna nie spełniają oczekiwań. Po hydroksyzynie zapadam w półsen pełen najgorszych koszmarów, OBE, LD, paraliże przysenne itd. Kilka godzin snu, trazadon nieco lepszy, ale też sen przerywany, zaburzony i krótki. Ketral niby na początku daje radę, tj, ścina nóg i pozwala sppokojnie spać z dużą ilością przyjemnych snów, ale po czasie i on skraca mi sen do kilku (4-5h) godzin na dobę.

estazolam spełniał oczekiwania, zasnąłem nawet w aucie ;) oczywiście jako pasażer. dawał dłuuugi sen bez snów, tu na minus. Niestety, zrobiłem z estazolamu tic-taci, i psychiatrzy nie chcą już mi go wypisywać. czas chyba wybrać się prywatnie.
Ważny jest ten miks o którym pisałem. Ketrel jest przeciwpsychotyczny i krótko pomaga na sen. estazolamu nigdy nie dostałem. Mi pomaga 75mg trazadonu + 1mg alprazolamu. Tylko jeśli dostaniesz receptę uważaj na uzależnienie się od alprazolamu (jeden z leków zawierających to Xanax). Maksymalnie 2 tygodnie zażywania i pauza. Zamów sobie Alprox. Ja dostałem u rodzinnego ale 100% płatny.
Pozdrawiam

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Czy powołany do wojska, który pojawia się w jednostce pijany...

...popełnia przestępstwo uchylania się od służby wojskowej?
  • 95 / 20 / 0

12 stycznia 2021lucash81 pisze:
Dzięki i też pzdr, ale nie widzę większej różnicy między wjebaniem w alko w którym jestem po uszy a wjebaniem w BZP.
  • 118 / 25 / 0

ja widzę - alko na każdym kroku jest, a latanie po lekarzach i robienie głupka to co innego, to tak pół żartem, chyba gorzej z benzo, bo z alko schodzisz na bnz a z benzo to cackanie się w przedzielanie tabletek
  • 784 / 269 / 0

@niewiemczyistnieje słusznie, alkoholizm jest bardzo ,,wygodnym,, nałogiem, wszędzie sklepy całodobowe, stacje benzynowe, alkoholik to jedyny narkoman którego nigdy nie dotknie brak towaru.
  • 467 / 154 / 0

90-150mg DXM, 2h później 240mg kodeiny i jest 5x mocniej niż sama kodeina oraz 3x dłużej. Do tego jeszcze jakaś dobra indica (koniecznie, sativa to spierdoli) + piwko i balony. Najcudowniejsze hedonistyczne ćpanie w życiu, ale potem okropne samopoczucie, ból głowy i problemy żołądkowe. Dwa dni srania krwią... Nie polecam.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata