AM-2201 - wątek ogólny

Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.

Moderator: Kannabinoidy

Posty: 986 Strona 99 z 99
Rejestracja: 2011
  • 45 / 7 / 0

Paliłem sporo tego syntetyku na pierwszym roku studiów, łącznie zaliczyłem ok. 5-6 miesięcy ciągu. Zaczynałem ostrożnie dając 1g AM-2201 na 30g podkładu fake hashu. Codzienne palenie śrubowało niestety tolerkę odczuwalnie z dnia na dzień. Zacząłem robić coraz mocniejszy hash w proporcjach 1:10. Będąc świadomy jego potencjalnej mocy nie proponowałem go zwykłym użytkownikom - wolałem palić sam w akademickim pokoju. Od małego bucha mieszanki 1:30 w ciągu 2-3 miesięcy doszedłem do 10-15 wiader codziennie hashu o proporcjach 1:10. Był to mój ulubiony syntetyk, zarówno pod względem profilu działania jak i również długości (ok. 30min). Niestety nie potrafiłem wyjść z tego wyniszczającego ciągu, aż w końcu zacząłem palić sam proszek niezmieszany z podkładem. Zbliżająca się sejsa na uczelni dała jednak sygnał, że trzeba zakończyć tą chorą zabawę. Doszedłem do palenia ok. 30-40 buchów z samego prochu dziennie - dziwię się, że moje płuca nie odmówiły posłuszeństwa katując je przez wiele miesięcy trującą chemią. Na szczęście potrafiłem się opamiętać i już nie wróciłem do ukochanej AM'ki. Pomogła mi również ustawa nowelizacja ustawy w 2015 roku wpisująca ukochany syntetyk na wykaz środków odurzających i substancji psychotropowych. Gdyby ktoś w tej chwili zaproponowałbym mi możliwość zapalenia AM-2201, nie wahałbym się ani chwili. Mocna faza i nieogar trwający 30 min stał się dla mnie nigdy więcej nieosiągalny, mimo prób z kilkoma innymi kannabinoidami - żaden nie dorównywał AM-2201.
Rejestracja: 2019
  • 39 / 3 / 0

Paliłem z 100 razy maczanki/proch Am-2201. Dobrze dawała w łep kopa. Jak pierwszy raz paliłem proch z tytoniem(na oko z 200mg. na kilak bić tytoniu) to wyjeb miałem w kosmos, zacząłem myśleć "gdzie ja jestem, po co tu jestem, z kim tu jestem, ale bomba" nie mogąc się ogarnąć.

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Zaproponował policjantom marihuanę oraz 10 tys. złotych łapówki

Zatrzymany za posiadanie m.in. 50 gramów marihuany próbował przekupić policjantów pieniędzmi i narkotykami. Gdy policjanci zabrali go na komisariat i później zdjęli mu kajdanki, ten rzucił się na nich.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / 1 / 0

@Larrbi
W całości się podpisuje, tak wyglądało pare miesięcy z mojego życia. Zestawienie patologicznie niskiej ceny z tym co potrafiła pokazać ta kanna za małolata skończyło się u mnie niezłym popływem.

Dodałbym tylko do opisu Larrbiego coś co przy żadnej innej substancji mi się nie zdarzało - wstawanie o 2 w nocy zeby wyciagnac dzide z pod poduszki %-D
Rejestracja: 2010
  • 4214 / 614 / 16

Kurwa, a myślałem że tylko ja tak mam.
To wyżyny narkomanii.
Pocieszacie mnie.
Ja na początku to kładę lufę gdzieś na stole, albo obok wyra. Ale w końcu myślisz sobie, po chuj wstawać po nią.

Co do amki, paliłem z rok temu. Grama maczy. Poszedł w jeden dzień.
Rejestracja: 2012
  • 1 / / 0

Podczas przeprowadzki znalazlo mi się trochę tego specyfiku, sprzed nowelizacji ustawy jeszcze. Myślicie, że warto spróbować robić maczanke po tylu latach? Czy zdegradowalo już się?:(
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Z doświadczenia wiem że nawet po roku dwóch proch nadal kopal... Usilnie szukam gdzieś tych specyfików ... ;(
Posty: 986 Strona 99 z 99
Wróć do „Fluorowe”
Na czacie siedzi 435 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości