Amfetamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 171 Strona 15 z 18
Rejestracja: 2017
 • 96 / 3 / 0

Nie. Nie powinna, gdyż są to niezbyt silne roślinki :)
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 838 / 0

29 listopada 2018NIKO_ pisze:
Myślę o dodaniu stymulanta na zmniejszenie lenistwa po benzo,
Wystarczy zwykła kawa czy energetyk.No chyba, ze bierzesz kosmiczne dawki benzodiazepin. :tabletki:

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Apel PSPN: Uzależnienie od opioidów powinniśmy leczyć także lekami dostępnymi na receptę!

W dniu 22 września 2020 r. Polska Sieć Polityki Narkotykowej wysłała do Marszałkini Sejmu Elżbiety Witek i Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego apel o natychmiastowe wznowienie prac nad projektem o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii o numerze UD1641 przygotowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii (KBPN). Jest to istotny projekt, którego uchwalenie pomogłoby w szerszym zakresie leczyć osoby uzależnione od opioidów i tym samym przyczyniłoby się do poprawy zdrowia publicznego.
Rejestracja: 2018
 • 177 / 42 / 0

Od poniedziałku lecę znów trochę na fecie a dziś mam dostać i wąchać grama koko prosto z importu, i moje pytanie brzmi czy może się coś zjebac jak ostatnia kreska fety była około 6 a koko mam walić w południe? Mam szanse kopnąć w kalendarz czy raczej się nie martwić.
Z góry dzięki za odpowiedzi %-D
Rejestracja: 2017
 • 481 / 37 / 0

Kilka dawek dobrej fety. Ostatnia dawka ok. 14:00.
Niezbyt dobrze i długo spałam przed wrzutą (po aplikacji kompletnie nic, zero, null - aż do teraz), prócz tego zjedzone 3 banany i 4 jabłka + wypity magnez rozpuszczalny. Nic więcej nie dam rady dzisiaj wcisnąć :)

Wobec tego, czy mogę zarzucić sobie 2 x 60mg 3mmc teraz?
Nie spowoduje to jakichś niepożądanych interakcji?

Nigdy nie mieszałam tych dwóch substancji, ani nie zażywałam ich jeden po drugim. Chciałabym jeszcze chwilę posiedzieć i umilić sobie czas trójką oraz pójść spać o normalnej godzinie :)
Rejestracja: 2019
 • 37 / 13 / 0

Wie ktoś może jaki wpływ na zdrowie ma miks amfetaminy z wellbutrinem (150mg dziennie)? Zauważyłam, że wellbutrin bardzo podbija działanie fety, w związku z czym można jej brać sporo mniej, ale zastanawiam się czy taka mieszanka nie będzie przypadkiem bardziej szkodliwa od regularnej porcji fety zażywanej bez żadnych dodatków.
Rejestracja: 2014
 • 3463 / 434 / 0

Serce dostaje podwójny wpierdol.
Rejestracja: 2019
 • 37 / 13 / 0

Dzięki za odpowiedź. To kolejne pytanie: zjadłam dziś rano tramadol, to mój pierwszy raz więc tylko 125mg. Po jakim czasie mogę bezpiecznie wziąć fetę?
Rejestracja: 2018
 • 85 / 10 / 9

Bezpiecznie jest laczyc z ginkgo? Wg tego badania powinno chronic przed neurotoksycznoscia https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15773909 , z drugiej strony ginkgo wg niektorych doniesien jest inhibitorem MAO u zwierzat: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8614288, choc to, nowsze badanie, na ludziach, temu przeczy: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10698362

Domyslam sie odpowiedzi, ale milo by bylo jesli ktos rozwialby moje watpliwosci bo nie chce zdechnac przez glupi suplement.

---------------
23 czerwca 2018Arachne97 pisze:
Pomocy równo miesiąc temu (23 maja) wypiłam spora dawke alkoholu. Później kolega miał w kuleczce bardzo czysta anfetamine w odstępie dwóch godzin ukruszylam dwa kawałeczki i wzięłam oralnie. Później już byłam tak porobiona, że nie wiedziałam co robię. Kolega podobno dał mi połowę różowej lovki MDMA czy ekstazy i dał mi zapalic mj i kompletnie nic nie pamięam od tego czasu mam problemy z nogami są jakieś takie sztywne gdy chodzę czuję dyskomfort. Przez pierwsze dwa dni było okej ale wzięłam leki antydrpresyjne i ten stan sztywności mi się jeszcze pogorszył mam tak od trzech tygodni czy mi to przejdzie???, nie mam też tego prawidłowego czucia w nogach masakra boje się
Wiem ze odpowiadam na post sprzed roku, ale moze komus to pomoze to ja podejrzewam szkodliwosc dla nerwow obwodowych. W takiej sytuacji warto suplic urydyne i EGCg i KROTKOTRWALO w malej ilosci L-dope.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2007
 • 212 / 34 / 0

Jeden z najlepszych miksów, to feta z fetą. Jak jest dobra, to nawet jak się wcześniej planowało, mix to się go zwyczajnie nie zrobi bo jest za fajnie. Ciężko też nawet na siłę coś brać, bo wiele leków/substancji jest przyćmiona działaniem amfetaminy. Tu warto pamiętać, że jak coś bierzecie na amfetaminie i to nie działa, to nie znaczy, że nie jest w organizmie, i nie należy brać tego więcej, bo można coś przedawkować.
Dobrze jest brać amfetaminę, z bdz bo nie każdy to przyzna, ale prawda jest taka, że amfetamina, często czy w większych ilościach powoduje niepokój. Bez tolerancji nawet 2mg relanium i propranolol 10mg to uprzyjemni fazę, znosząc napięcie. Z tolerancją, to indywidualna sprawa. Zapewne zwiększenie bdz. Wiele osób biorących chronicznie bdz ma taką tolerancję, że biorą je tylko po to by nie mieć padaczki.
Dosłowni kiedy zaczyna się okres w którym czuć, że amfetamina powoli puszcza ale czuć jej delikatne działanie, to ja brałem propranolol i bdz robiło się miło i spokojnie, lub opioid razem z tym lub sam ewentualnie hydroxyzyną. 5 godzin po zażyciu 200mg amfetaminy, morfinę. Lub po 1-2g i dwóch-trzech dniach bez snu, bdz i oksykodon (wtedy na prawdę czuć jak zmiata nawet 120mg) (bez tolerancji). Z tolerancją 2-5g parę dni (do 600mg moriny i 240oksykodonu/d) Nie polecam doprowadzać się do takiej tachyfilaksji.

Nie polecam na pewno, mieszać z innymi stymulantami. Np: Nie mieszać jednocześnie z metylfenidatem, nie próbować znosić jej działania selegiliną, nie mieszać z jakimiś śmiesznymi RC, kokainą, w ogóle sympatykomimetyki "Nie". Jak ktoś lubi lub chce to może spróbować z LSD itp, lub MDMA z przewagą MDMA (3:1), alkohol osłabi działanie amfetaminy zwłaszcza podczas schodzenia, odwodnienie uprzykrzy zejście, THC bardzo słabo zadziała na tak silnym pobudzeniu, przy zejściu mieszanka ta często powoduje nieprzyjemne stany zamiast odprężenia, zwłaszcza w dużych dawkach.
Rejestracja: 2019
 • 77 / 8 / 0

A łączył ktoś amfetamine z metylofenidatem (MPH) ?
Tak z czystej ciekawości, ciekawe co by się działo w realnym świecie gdy podczas działania amph wrzucić MPH.
Posty: 171 Strona 15 z 18
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1737 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biomechanikus i 3 gości