Ile $$$ przepuściłeś w życiu na dragi?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 63 / 2 / 0

U mnie idzie ok 500zł/miesiąc na morfinę i fenta + ok 230zł miesięcznie na szlugi
  • 60 / 27 / 0

Jakby to wszysko zliczyć, to przepuściłem E92 3.0

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Kanada. Legalna marihuana to cios w branżę piwną

Rok po zalegalizowaniu marihuany konsumpcja piwa w Kanadzie spadła o 3 proc.
  • 1121 / 329 / 0

Nie tak dawno liczyłem i wyszło prawie 30 koła. Ja pierdole.
  • 724 / 130 / 2

1. Kiedyś kumpla stary z Hameryki dolca miał, sprzedaliśmy w banku i kupiliśmy sobie chipsy.
  • 1 / / 0

Na mefedron i inne beta ketony jakieś 30k
Ziółko może z 5k
koks ze 3k
Jak dodam do tego szlugi plus alko to spokojnie ponad 100k
  • 97 / 8 / 0

27 lipca 2015JohnLocke pisze:
1. Na dragi mniej niż 500zł, więc nie jest źle (nie liczymy alkoholu? ...prawda? :scared: ).
2. Powtórzyłbym.
3. Nie, nie żaluję. Ogólnie to wolę pamiętać już moment pod wpływem, a nie przed, gdy wydawałem ten hajs :)
Wymowny apdejt po paru latach:
1. Bardzo więcej niż ostatnio
2. Nie powtórzyłbym.
3. Trochę tak. Ogólnie wole nie pamiętać.
  • 18 / 10 / 0

1. Przez 7 lat łącznie ponad 150 tys, nie licząc oczywiście szlugow (ok 30-40 tys odkąd palę) i alko (tu liczba o wiele mniejsza, będąc nastolatkiem przesadzałem mocno i szybko wyciągnąłem wnioski)
2. Poszedłbym inną drogą, bardziej skupiłbym się na rozwoju i nauce.
3. Żałuję, szczególnie mj na którą samą wydałem nie mniej niż 140 tys. Nie chodzi tu właściwie nawet o pieniądze, bo z ich zarabianiem problemu nie mam, raczej o styl życia, zdrowie i rzeczy które zaniedbałem. Dla niektórych może się ona wydawać lajtową używką, ale jednak paląc codziennie przez 7 lat życie układa się automatycznie pod nią, co działa destruktywnie na wszystkie plany, relacje i ogólnie ambicję. Aktualnie nie palę prawie 2 miesiące (wcześniej najdłużej udawało mi się wytrzymywać max 2 dni), czasem jakiś koksik wleci na sportowo, ale akurat mimo tego, że fazę speedów bardzo lubię, to raz w życiu wplątałem się tylko w 3 dniowy maraton i to kilka ładnych lat temu, więc mam nad tym całkowitą kontrolę :)
  • 42 / 4 / 0

Po przeliczeniu za ostatnie 8 lat wyszło bez fajek ok 100k, fajki od 20 lat, sądzę że drugie tyle wydałem. alko nie licze bo to śmieszna kwota
  • 1896 / 318 / 2

Jak większość, grubo ponad 100.000 k. Tak luźno szacując to 150.000 około.
  • 808 / 53 / 0

na alkohol i maryche fortune przepuscilem..
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 404 uczestników Wejdź na czata