Neuroleptyki: wątek ogólny dotyczący Miksów.

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 5711 / 448 / 0

[mention]Inter trade[/mention]
Neuroleptyki długo utrzymują się w organizmie.Nawet jak nie weźmiesz 2-3 dni to i tak stężenie we krwi będzie na poziomie 70 %.Bys musiał zrobić przerwę od neuro przynajmniej z tydzień - dwa.
  • 1466 / 233 / 154

[mention]UJebany[/mention] Otóż to. Dlatego mi nawet kazali odstawić neurole na 5 dni przed operacją. Zmniejszenia działania po tym czasie też nie poczułam. Tak naprawdę mój stan pogarszał się zwykle dopiero po ok. miesiącu od odstawienia. Co ciekawe, nawet niektóre skutki uboczne neuroleptyków (np. mlekotok) utrzymywały się u mnie nawet gdy nie brałam ich przez (!) 3 miesiące. Ale i tak mój stan nie pozwala na takie odstawki.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Dlaczego polityka alkoholowa wymaga zmian?

Obecna ustawa, na której opiera się polityka wychowania w trzeźwości, funkcjonuje już od 37 lat. Powstała w stanie wojennym, w zupełnie innych realiach społeczno-prawno-ustrojowych, co musi rodzić szereg pytań o jej zgodność z przepisami konstytucyjnymi i unijnymi.
  • 1172 / 92 / 0

U mnie wygląda to tak używam czasami oprócz małych dawek kwety jeszcze zmniejszyłem dawkę do 50-100mg na dobę. Startowałem z dawki 300mg potem 600mg na dobę po rzuceniu klona. Nie odczuwałem większego efektu sedatywnego w dawce 600mg a 200mg to nie widziałem sensu dalszego brania kwety w dużych dawkach.
  • teraz o miksach.
sulpiryd 150mg-200mg +kofeina mocna kawa lekka stymulacja i poprawa nastroju
kweta lub pernazyna + DHC /tramal /oksy /majka większa sedecja działanie przeciwymiotne jak mnie na wymioty zbierało kilka razy, choć skuteczniejsze , możliwie że szybciej działające w działaniu przeciwymiotnym jest mj
kweta 50mg -100mg +mirtazepina15mg potencjalizacja działania nasennego.
kweta + fluvoksamina SSRI lekkie działanie uspokające ,czasami brak uczucia działania sedującego i ankskolitycznego

Podsumowując kweta działa uspokajająco nasennie ale brak działania przeciwlękowego jak benzodiazepiny czy pregablina czy nawet fluvoksamina.
pozdrawiam.
  • 5711 / 448 / 0

Miks klozapiny + amisulprydu wyciągnął mnie z psychozy.Do tego kwas walproinowy i biperyden + omeprazol ( osłonowo na żołądek ) i żyje mi się przednio.
  • 2 / / 0

Moje obserwacje:
Kweta zwala z nóg juz przy 50mg, bralem ok 18 miesięcy. Przy 100mg problem rano z czajeniem, efekt do ok godz 10 rano. Do skutków ubocznych na pewno obnizony nastroj i jakieś skurcze mięśni.
Kumpel ladnie zabalowal, feta, niezintefikowany ktysztal, alko przez kilka dni i mial duży problem z zaśnięciem. Po 5 dniach bezsenności i wszelkich próbach ( alko, clony, mj ) kweta położyła go spać. Wyregulowal sie dość szybko na samej kwecie. To jedyny pozytywny skutek tego leku moim zdaniem
hydroksyzyna, bardzo słaby szajs, ale fakt, przy drobnym problemie z zasypianiem jest ok, nie uzależnia.
Po kilkudniowych sesjach na tramcu, benzo lub alko, pomaga delikatnie się ustabilizować.
Obu nie proponuje bezposrednio laczyc z alko i mj, u mnie niezbyt przyjemnie.
Na relaks dobre jest male benzo, alpra 0.5mg, jakieś piwko i mj, lekki chill albo tramca 300mg z absyntem kilka kieliszków do smaku, piwko na zapicie i mj.
Dłuższe ciągi hamuje, czekam i przechodze na hydro by wyregulowac sen oraz odpocząć
Jakoś trzeba żyć
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata