Neuroleptyki: wątek ogólny dotyczący Miksów.

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 3394 / 1000 / 0

Czyli co i jak pomiksowaliście i...przeżyliście, czyli Neuroleptyki i Miksy z nimi.
Jeśli neurosem efektywnie wzmocniliście jakiś haj to piszcie tym bardziej.
Ostatnio zmieniony 24 września 2018 przez misspill, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przyklejam.
  • 8108 / 896 / 0

Klozapina, Amisulpryd.
Bralem na tych neuroleptykach: Benzodiazepiny, Tramdol, kodeinę, alkohol.
Nie czuje podbicia przez neuro benzodiazepin, Tramalu tak samo, koda tak samo a co do alko to jak wypije więcej niż dwa piwa to mam bezsenność.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

„Sueddeutsche Zeitung” o szansach na liberalizację przepisów o marihuanie

Niemieccy chadecy zaczynają mięknąć w sprawie legalizacji marihuany – informuje „Sueddeutsche Zeitung”.
  • 3479 / 450 / 0

Kiedyś jak brałem jeszcze neuro to na 10mg olanzapina/noc:
-alko działa mocniej
-benzo większa sedacja
-stymulanty feta,hex,nep nieznacznie osłabione, brak schiz po ciągach dodatkowe 10mg olanzy usypiało na 6h
-empatogeny MDMA,4cmc,3cmc itd- nie działają w ogóle! jedyny efekt pusta wkurwiająca stymulacja
-kodeina nie działa na mnie w ogóle na oli bez zmian zero efektu nawet przy 450mg bez tolerki
-marihuana , działanie praktycznie to samo
  • 1653 / 112 / 0

Jak wygląda sprawa w miksie:

Neuroleptyk + Yerba?

Właśnie zapiłem 4mg Rysperydonu Yerbą i jakoś nie czuję by działał.

-----------------------------

Odpowiem sam:

Zbiło mi dość mocno działanie neuroleptyku, albo może po prostu nie czułem jego działania a działał w tle. Było to 4mg Rysperydonu. Normalnie zwala mnie z nóg po jakichś dwóch godzinach.

Scalono. taurinnn
  • 75 / 20 / 0

No to moje mixy Ketrel (Kwetiapina)
- alko, wystarczą dwa piwka i człowiek już ma bombe + zasypianie po 10 min
- zolpidem, starczy 5mg aby uśpić (przy tolerce 20-30mg)
- Benzo, wzmacnia sedacje nawet przy małych dawkach
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 12 / 0

Czy neuroleptyki zbijaja działanie IMAO ? Jak wiadomo wiele produktach spożywczych występuje IMAO czasami ich stężenie jest duże. A biorę Fluoksetyne i nie chce dostać ZS.
  • 3394 / 1000 / 0

Neuroleptyki nie zbijają działania MAOI. Przy SSRI nie trzeba przestrzegać specjalnej diety. Nie bałabym się o interakcje z jedzeniem, ale, stosując fluoksetynę, można się przyjrzeć spożywanym ziołom.

Z innej beczki, odradzam schodzenie ze stymulantów przy pomocy neuroleptyków, ryzyko wystąpienia objawów ze strony układu pozapiramidowego. Poneuroleptyczna tachykardia może spędzić sen z powiek silnie przeżywającym kardiozwałę.

O tym malutkim wyjątku pewnie nie słyszeliście, sposób na optymalizowanie i zmiękczenie zejścia amfetaminy: aktywizująca dawka (200mg) amisulprydu na zejściu z amfetaminy, gwarantuje wydłużenie działania fety i bardzo miękkie lądowanie po 48h.
Użytkownik nieaktywny
  • 1482 / 225 / 0

CHLORPROTHIXEN u mnie zwiększa i wydłuża odczucie sedacji w połączeniu z ziołami, niestety nie piszę pamiętnika zielarza i nie napiszę jakie to zioła. Najpierw coś wypijam, a pózniej jak zaczyna wczytywać mi się dobrej jakości relaksacja, wtedy ładuję CHLORPROTHIXEN, sprawia to że faza jest głębsza i wyrazniejsza z sennością jako jedyny skutek uboczny jak przesadzę z ilością tabletek. Ale jak uda mi się uzyskać dobry stan umysłu to "trwaj wiecznie chwilo". Acha, i nie jem tabletek do ziół za każdym razem jak piję dary natury, po prostu instynktownie wyczuwam kiedy CHLORPROTHIXEN będzie dobrym dodatkiem.
  • 1279 / 116 / 0

U mnie to wyglądałó różnie obecnie oprócz kwetiapiny innych neuroleptyków nie stosuje no czasami łagodną stosonkowo mającą mało skutków ubocznych pernazynę. Prawdę mówiąć moim pierwszym antydepresantem w latach 90był sulpiryd który podbijał przeciwlękowe działanie alprazolamu , nawet miło go wspominam tym bardziej że ma zastosowanie w gastrologii z w zespole jelita drażliwego oraz chorobach wrzodowych. Do meritum na kwetiapinie opio oxy , DHC, tramal działają normalnie jest większa sedecja . Tylko kweta nie śćina mnie z nóg jak to było na początku , dawki też po odstawieniu benzo brałem 600mg obecnie 2razy 50mg rano i wieczorem.
Połączenie kwety z fluvoksaminą daje efekt anksjolityczny lepszy w mniejszych dawkach kwety 100-200mg na dobę. Na początku po benzo brałem kwetę z mirtazepiną na noc co skutkowało bardzo długim snem myślę że nic w tym dziwnego.
  • 1 / / 0

Biorę na noc 10mg zolfarenu i rano 15 mg aripiprazolu.

Jakiś czas temu, na imprezie wziąłem, jakis kryształ i była to czysta serotonina, bo czułem euforie i empatie, ale nie zabrałem w ten dzień i poprzedni, żadnego z leków. Moje pytanie brzmi, czy jest szansa że emka na mnie normalnie podziała, mając zerową tolerancję na nią?
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata