Trazodon

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 817 Strona 55 z 82
Rejestracja: 2015
  • 1468 / 222 / 0

11 stycznia 2019SampleTube pisze:
(...)
Dziwne, na mnie mocno nasennie zawsze działało bez zmian, a i działanie dnia następnego było coraz lepsze.
Stosowałem tylko na noc dawkę kompletną o tej samej porze. Na początku 75 potem 150. Działanie odczuwalne było połowe dnia następnego. Rozważałem nawet opcje przejścia z CR na XR, ale wtedy żałowałbym mniejszego efektu nasennego.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Było ogólnie zajebiście.
No ale każdy łeb to inny łeb. Musisz próbować z lekarzem. Mirta też dobra na sen, ale to już wysoki kaliber.
Jeśli Ci się trazodon podoba to spróbuj do nasennej komponenty dołączyć do tego mała dawkę chloroprotixenu.
Ja i tak przerwałem leki po ok. miesiącu jak się skończyła paka bo traktowałem to tylko jako chwilową reperacje głowy.
Odstawienie jednak bolało :świnia:
12 stycznia 2019rooney pisze:
Ten lek chyba nawet nadaje się do brania w mniejszych dawkach w ciągu dnia, na lepszy humor. Innych antydepów czy neuro ani myśle brać w ciągu dnia ani rano
Ten lek nadaję się do stosowania dodatkowo do mocniejszych antydepów. Szczególnie na początku, żeby tonować ich pobudzające działanie.
Sam w sobie najlepiej stosować w dawce 75-100 jak się oczekuję konkretnych efektów. Zamulenie jest przez jakiś czas, a po ok 2 tygodni czuć odświeżenie i wyraźne zwiększenie poziomu serotoniny połączone z miłym spokojem. Jest to dość subtelne, ale bardzo miłe.
Byleby nie zwiekszać dawki przez zwykłą pyche bo mi przy 300mg robił się brainfogg, zwiększona potliwość i szlag trafił wszystkie efekty.

P.S jaki dzban i dlaczego zmienił główną nazwę tematu na tak mało profesjonalną? :uwaga:
Rejestracja: 2009
  • 890 / 121 / 0

Mi zostały ostatnie dwie rolki 5mg to zjadłem je bo cały w nerwach chodzę i dodatkowo 75 mg trazodonu ale podzielone na 3 w odstępach czasowych. Nad ranem też podleczyłem się 100 mg kwetiapiny. Na noc planuje wziac 150 mg trazodonu + 50 mg kwety co by nocke przespać bo jutro do roboty. Co do chlora to mam tabletki 15 mg ale unikam tego leku bo wybitnie źle na mnie działa. Rozdrażnia mnie, powoduje bóle głowy , nudności i czuje ogromny spadek libido po chlorze. A jakby tak 2x trazodon + chlor 15 mg to może wtedy nie bedzie ubocznych skutków chlora? Choć narazie póki mam kwetiapine to wolę nią wspomagać trazodon, bo rolek jakiś czas nie będę miał, nie mam do nich dostępu a nie będę przepłacał 10xkrotnie na czarnym rynku

Mam takżę amitryptylinke VP 25 mg , czy ona ma jakieś zastosowanie dodatkowe do trazodonu i kwetiapiny ? bo coś czytałem żeby TLPD nie łączyć z SARI, a nie wiem jak z kwetą

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Zagrożenia neuropsychiatryczne w leczniczym stosowaniu marihuany

Omawiając kwestię kompleksowego lub leczniczego uregulowania dotyczącego konopi indyjskich, głównym często słyszanym kontrapunktem, który w większości uniemożliwia rozważną debatę, jest to, że marihuana wywołuje skutki neuropsychiatryczne, które czynią z niej niebezpieczny produkt.
Rejestracja: 2018
  • 391 / 44 / 0

Z kwetą możesz łączyć, licz na zwiększoną sedacje. A z amitryptyliną lepiej nie łącz bo się ZS nabawisz.
Rejestracja: 2016
  • 1286 / 116 / 0

Pocił się ktoś po Trazodonie? Bo ja mam jakieś dziwne te poty, gdy miałem nieuregulowany sen to normalnie większość klatki i pleców mokre, teraz z kolei pocę się głównie pod szyją/szyja i na ramionach (Podczas snu)

Od wczoraj zero Trazodonu zobaczymy jak to będzie
Rejestracja: 2015
  • 1468 / 222 / 0

Ta, to jeden z objawów ubocznych. Jest ich masa, np. zatkany nos przy zasypianiu, brainfogg, zaburzenia libido.
Nie przerywaj przez byle co :korposzczur:
Rejestracja: 2016
  • 1286 / 116 / 0

Ja mam mega problemy z poceniem się w ciągu dnia dodatkowo, także pierdole... Spać mogę w miarę normalnie już chyba, bo wcześniej miałem nerwy i rozjebane GABA przez GBL'a
Rejestracja: 2018
  • 80 / 4 / 0

Ja zostawiłem trazodon między innymi przez te poty, chociaż mogła to być też wina wenlafaksyny którą brałem jednocześnie. Ale coś czego nie mogłem wytrzymać to był zatkany nos. Czysta katorga, uzależniłem się od kropli do nosa przez to. W nocy się budziłem z saharą w mordzie, nie do wytrzymania.
Rejestracja: 2011
  • 964 / 41 / 0

11 stycznia 2019SampleTube pisze:
A Ty stosowałeś tylko na noc czy na dzień też?

Bo ja wrzucam tylko na noc, 2 dni udało mi się normalnie pospać, dzisiaj już miałem problemy z zaśnięciem, i to mega xD

O chuj dupę potłuc taką robotę. Postaram się dokończyć opakowanie, ale jak się nie zmieni to spierdalam do rodzinnego i mówię jak jest. Te wszystkie gówna typu hydroksyzyny, Propranolol, Melisa, nic nie działa. Jak myślicie, co wypisze następne? :zombie:

Post wraz z resztą offtopu przeniesiony z wątku o trazodonie. taurinnn
polecam mix trazadonu z fluoxetyna moc luminalu ... choc tolerka szybko rosnie ...
Rejestracja: 2018
  • 15 / / 0

Uniwersalny lek, dobry na poprawę humoru w dawkach 25-50 mg i na sen/zejście w wyższych. Co najlepsze w miarę łatwo go dostać, jeśli ma się problemy z zasypianiem i nie jest to siekiera pokroju neuroleptyków czy mirtazapiny.
Rejestracja: 2009
  • 890 / 121 / 0

Miał ktoś tak że rzadne leki mu nie pomagaly? Trazodon biore półtorej tygodnia i też chuja daje, taka prawda. Żadnych wynalazków typu SSRI nie biorę pod uwage, kiedyś jedynie Sulpiryd mi pomagał. Ten Trazodon kiedy uzyska pełnie działania? Z dnia na dzień moje samopoczucie jest coraz gorsze, trawa pomaga tylko trochę a jak bomba schodzi to dół czasem jeszcze większy, ale to różnie jest. Najchętniej poszedłbym znowu do psychiatryka, tam było mi dobrze, ale już mijają 2 lata prawie odkąd wylazłem i jedyne co poprawiłem w życiu to nie ćpam i nie chlam i pracuję codziennie, tak to gówno mam z tego życia. A jeszcze lepiej to jakbym się nie obudził. Myślałem żeby zeżreć całą paczke amitryptyliny i pinexedu, ponoć amitryptylina jest groźna przy przedawkowaniu, ale gorzej jak nie pyknie
Dawki 200-300 mg na dobe trazodonu biorę, ale muszę ograniczać bo dał mi narazie jedną paczke lekarz na testa i kazał brać po 1/3 tabletki przez tydzień, ale taka dawka to dla mrówki a nie dla mnie.
Posty: 817 Strona 55 z 82
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1334 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości