Stabilizatory nastroju

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 94 Strona 10 z 10
Rejestracja: 2016
  • 2774 / 618 / 0


20 listopada 2018blackgoku pisze:
[...] Możesz walić neuroleptyki lub/i antydepresanty cały czas, no ale chyba nie o to chodzi, jak chce się coś w życiu osiągnąć ^^ [...]
Odwrotnie myślę, jeśli chcesz się cieszyć stałą remisją - powinieneś łykać cały czas. Poza tym to nie są zawody w "osiąganiu" (?!), tylko leczenie choroby. Odstawianie leków to niekonsekwencja i więcej ludzi odstawia niż godzi się ze świadomością brania leków do końca życia, wszak łatwiej odstawić i odpierdalać na manii niż się pogodzić z chorobą. Poza tym, rozumiem Cię, jeśli choroba ma określony, sprawdzony przebieg, np. jest to tylko cyklicznie wracająca depresja, bez okresów hipomanii to nie dziwię się, że decydujesz się na odstawienie. Największym problemem jest uświadomienie sobie strat wynikających z przebycia manii.
Rejestracja: 2014
  • 3955 / 705 / 2


Bądźmy dobrej myśli. Może za parenaście lat będzie sposób na wyleczenie z ChAD, a nie leczenie.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Legalna marihuana na rachunku za wodę z Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zdjęcie reklamy "legalnej marihuany" z Holandii umieszczonej na rachunku łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej podesłał Gazecie Współczesnej czytelnik. Co więcej sprawdził, że reklama jest kłamstwem.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0


Czy brał ktoś z was kiedyś stabilizatory nastroju i zszedł z nich ?? Wróciło wam wszystko do normy ?? Jak z nich schodzilisicie ? Czy splycily wam uczucia ?

To nie jest sytuacja kryzysowa - połączyłam z wątkiem ogólnym o stabilizatorach. taurinnn

scalono

Czy splycily wam one uczucia?? Czy braliście je na daną chorobę ? Czy normalna osoba bioraca stabilizator odczuje różnice po kilku miesiącach a nerwy przestaną drgać ? Jak to jest że po 4 tygodniach brania lamitrinu było u mnie okej a później po kolejnych 2 miesiącach nieregularnego brania nagle znikły mi uczucia i zaczęły się okropne uciski głowy .. ??

Scalono z wątkiem ogólnym stabilizatorów nastroju. taurinnn
Rejestracja: 2016
  • 531 / 32 / 0


Ja polecam depakine
Posty: 94 Strona 10 z 10
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość