Stabilizatory nastroju

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 98 Strona 10 z 10
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

20 listopada 2018blackgoku pisze:
[...] Możesz walić neuroleptyki lub/i antydepresanty cały czas, no ale chyba nie o to chodzi, jak chce się coś w życiu osiągnąć ^^ [...]
Odwrotnie myślę, jeśli chcesz się cieszyć stałą remisją - powinieneś łykać cały czas. Poza tym to nie są zawody w "osiąganiu" (?!), tylko leczenie choroby. Odstawianie leków to niekonsekwencja i więcej ludzi odstawia niż godzi się ze świadomością brania leków do końca życia, wszak łatwiej odstawić i odpierdalać na manii niż się pogodzić z chorobą. Poza tym, rozumiem Cię, jeśli choroba ma określony, sprawdzony przebieg, np. jest to tylko cyklicznie wracająca depresja, bez okresów hipomanii to nie dziwię się, że decydujesz się na odstawienie. Największym problemem jest uświadomienie sobie strat wynikających z przebycia manii.
Rejestracja: 2014
  • 3627 / 909 / 2

Bądźmy dobrej myśli. Może za parenaście lat będzie sposób na wyleczenie z ChAD, a nie leczenie.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Mike Tyson i jego kraina zioła. Bokser będzie zarabiał miliony na trawce

Mike Tyson buduje ziołowe imperium. Ogromny ośrodek z luksusowym hotelem i kempingiem będzie kusił rozmaitymi atrakcjami, ale przede wszystkim ma "promować zdrowie i dobre samopoczucie".
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 10 / / 0

Czy brał ktoś z was kiedyś stabilizatory nastroju i zszedł z nich ?? Wróciło wam wszystko do normy ?? Jak z nich schodzilisicie ? Czy splycily wam uczucia ?

To nie jest sytuacja kryzysowa - połączyłam z wątkiem ogólnym o stabilizatorach. taurinnn

scalono

Czy splycily wam one uczucia?? Czy braliście je na daną chorobę ? Czy normalna osoba bioraca stabilizator odczuje różnice po kilku miesiącach a nerwy przestaną drgać ? Jak to jest że po 4 tygodniach brania lamitrinu było u mnie okej a później po kolejnych 2 miesiącach nieregularnego brania nagle znikły mi uczucia i zaczęły się okropne uciski głowy .. ??

Scalono z wątkiem ogólnym stabilizatorów nastroju. taurinnn
Rejestracja: 2016
  • 842 / 71 / 0

Ja polecam depakine
Rejestracja: 2019
  • 147 / 3 / 0

Jaki polecacie stabilizator aby nie powodował tycia
Rejestracja: 2018
  • 2432 / 529 / 155

@pauleta1987, lamotrygina. Nie tyję na niej ani trochę. Jest jeszcze topamirat, często powoduje wręcz spadek wagi, ale sporo psychiatrów ma opory przed stosowaniem go jako stabilizatora nastroju; osobiście nie brałam.
Rejestracja: 2019
  • 147 / 3 / 0

Byłem wczoraj u psychiatry przepisał mi na zaburzenia lękowe i brak aktywizacji i stabilizator nastroju efectin w dawce 75mg plus lamotrix w dawce przez pierwsze dwa tygodnie 25mg boje się go brać z powodu tej wysypki
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

A już się pojawiła? Spokojnie, wchodzenie po 25mg na tydzień powinno możliwie obyć się bez tego skutku ubocznego, a nawet jak wystąpi to zejdzie. Dodatkowo, jesienią/zimą jej wystąpienie staje się mniej prawdopodobne aniżeli w słonecznym sezonie.
Posty: 98 Strona 10 z 10
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 1066 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dopaminowybankrut i 1 gość