Stabilizatory nastroju

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 2420 / 491 / 0

20 listopada 2018blackgoku pisze:
[...] Możesz walić neuroleptyki lub/i antydepresanty cały czas, no ale chyba nie o to chodzi, jak chce się coś w życiu osiągnąć ^^ [...]
Odwrotnie myślę, jeśli chcesz się cieszyć stałą remisją - powinieneś łykać cały czas. Poza tym to nie są zawody w "osiąganiu" (?!), tylko leczenie choroby. Odstawianie leków to niekonsekwencja i więcej ludzi odstawia niż godzi się ze świadomością brania leków do końca życia, wszak łatwiej odstawić i odpierdalać na manii niż się pogodzić z chorobą. Poza tym, rozumiem Cię, jeśli choroba ma określony, sprawdzony przebieg, np. jest to tylko cyklicznie wracająca depresja, bez okresów hipomanii to nie dziwię się, że decydujesz się na odstawienie. Największym problemem jest uświadomienie sobie strat wynikających z przebycia manii.
  • 3536 / 555 / 0

Bądźmy dobrej myśli. Może za parenaście lat będzie sposób na wyleczenie z ChAD, a nie leczenie.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Dopalacze przyczyną śmierci dwóch mężczyzn na Śląsku? Prokuratura bada sprawa

Prokuratura Rejonowa w Chorzowie bada przyczyny zgonu dwóch młodych mężczyzn, którzy w ostatnich dniach zmarli w miejscowym szpitalu.
  • 6 / / 0

Czy brał ktoś z was kiedyś stabilizatory nastroju i zszedł z nich ?? Wróciło wam wszystko do normy ?? Jak z nich schodzilisicie ? Czy splycily wam uczucia ?

To nie jest sytuacja kryzysowa - połączyłam z wątkiem ogólnym o stabilizatorach. taurinnn

scalono

Czy splycily wam one uczucia?? Czy braliście je na daną chorobę ? Czy normalna osoba bioraca stabilizator odczuje różnice po kilku miesiącach a nerwy przestaną drgać ? Jak to jest że po 4 tygodniach brania lamitrinu było u mnie okej a później po kolejnych 2 miesiącach nieregularnego brania nagle znikły mi uczucia i zaczęły się okropne uciski głowy .. ??

Scalono z wątkiem ogólnym stabilizatorów nastroju. taurinnn
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata