Izopropylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 257 / 5 / 0

u mnie izo powodował rozdrażnienie po którym niemogłem się skupić
próbowałem wiele konbinacji, malutkie dawki, kawa, bez kawy, sub magnezu
nie zdało rezultatu
  • 161 / 18 / 0

Mi daje skupienie umysłu jak laser.
Naprawdę do pracy głową nic lepszego nie miałem a przerobiłem spory repertuar.
Hałas, nie hałas, inne zakłócenia. Jest robota skupiam się na niej, przetwarzam szybciej i skuteczniej. Zajebiste działanie.
Rozdrażnienia nie odnotowałem.
Tylko właśnie raz na jakiś czas, robi mi taką niespodziankę.
Jestem zamulony, trzeba pracować, to biorę porcyjkę.
I jeb - jestem zamulony trzy razy bardziej. Wtedy się ratuję takimi pigułami kofeina plus l-theanina i jest OK. No ale nie umiem ustalić skąd się biorą te niespodzianki.
Nie widzę prawidłowości żadnej póki co.
A też druga rzecz, że ostatnio są coraz rzadziej, w zasadzie wcale.
Chyba niechcący wyeliminowałem ten czynnik, który deformował normalne działanie IPH.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Zginęli przez dopalacze? Śledztwo przejęła Prokuratura Krajowa

Śląski wydział zamiejscowy Prokuratury Krajowej przejął śledztwo w sprawie śmierci trzech osób w Mikołowie, które zmarły w Święta Bożego Narodzenia prawdopodobnie na skutek zatrucia dopalaczami; kilka innych trafiło do szpitali.
  • 86 / 1 / 0

14 lutego 2018A-CoA pisze:
10 lutego 2018Makrela pisze:
04 lutego 2018dyplomata pisze:
Jakie dawki do nauki?
Lepszy oral czy sniff?
Jak dla mnie w grę wchodzi tylko oral. Rozpuszczasz dawkę w jakimś płynie i siadasz od razu do roboty. Wchodzi w 25 - 40 minut, bardzo łagodnie, tak, że ani się spostrzeżesz i już jesteś wkręcony jak należy w czynność na następnych parę godzin.
W czym rozpuszczasz? To co ja dostałem nie było opcji nawet żeby się rozpuściło w wodzie, więc zrobiłem w etanolu. Roztarte w moździerzu rozpuściło się super, chyba 2g w 100 albo 50ml zmiesciłem. Taka metoda jest ok, niskie dawki ustawione książki czy co tam chcesz robić i mimo wcześniejszego kompletnego niewyspania i lenistwa można ogarnąć. Gorzej jak się przesadzi to niestety nie ma to wiele wspólnego z nauką
Mój sort rozpuszczał się w wodzie doskonale (dostałem już w formie pudru)
  • 39 / / 0

Z Iso jest taka rzecz troche, jak z etylofenidatem za duża dawka o kilka miligramów. powodowała problemy z rozmową, wyjatkową niecierpliwość, rozdrażnienie.
Próbowałem 2 razy gdy dawka była bardzo mała, pozwalało to pracować, gdy tylko nie było wagi i dawka na oko to już faza zepsuta. Mam wrazenie że tutaj się liczy kazdy miligram.
Substancja ma potencjał, wymaga kontrolowania dawkowania.
  • 2948 / 369 / 0

Nie liczy się każdy miligram, bo to nie jest DOC. Kwestia jak u kogo działa na noradrenalinę. U mnie parę miligramów powoduje zimne stopy i ręce. Fenidaty nie są dla wszystkich. Jedni dobrze je znoszą inni gorzej. Jeśli IPH Ci nie podchodzi, to spróbuj czegoś z grupy finilów np. Modafinil, Adrafinil itp
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata