Izopropylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 161 / 18 / 0

W wodzie też się IPH rozpuści. Nie wiem na ile idealne to rozpuszczenie ale nie widzę, aby pływały jakieś farfocle :)
Woda była z dodatkiem soli morskiej i wyciągu z aloesu. Najpierw zrobiłem sobie taki właśnie roztwór - od dawna go używam do pielęgnacyjnego płukania nosa. A potem wsypałem tam IPH i długo i intensywnie mieszałem i trząchałem. Tak jak mówię, nie widać grudek, farfocli itp. Wygląda na porządnie rozpuszczone ale przed każdym zapodaniem na wszelki wypadek intensywnie potrząsam.

Użyłem takiej buteleczki jak w poniższym linku:
http://allegro.pl/butelka-buteleczka-z- ... 67952.html
Jak przeczytasz opis, to tam jest nawet podane ile idzie na jeden strzał :) Doza 120 ÷ 130 μl. Zapodaję do dwóch dziurek czyli w sumie idzie 250μl na jedno zapodanie. Czyli taka buteleczka to 40 zapodań dwudziurkowych :)
Porobiłem obliczenia i wyszło mi, że aby mieć taką dawkę, jaką sobie życzę, muszę wsypać 0,640 g. Tak też zrobiłem ale to okazało się za słabe. Jednak poprzez ten spray wchłanianie wydaje się być słabsze, niż przez sniff zwykłego proszku. Dosypałem więc do pełnej sztuki, czyli 1g. I to jest na ten moment idealne dla mnie.
  • 7 / 1 / 0

Siemka.
Chciałbym spróbować IPH do pracy/nauki. Aktualnie jestem na Selengilinie(2,5-5mg) + memantyna(5mg) + czasem PEA i jestem mega niezadowolony z tego stacku, ciągłe chroniczne niewyspanie. Czy żeby wrzucić IPH trzeba zejść z powyższego i odczekać jakiś czas, żeby przestało krążyć w organizmie?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Robbie Williams „edukował” młodzież. Radził, jaki alkohol łączyć z ecstasy

"Pijecie Drambuie? Nie twierdzę, że kiedykolwiek będziecie brali ecstasy, ale to bardzo dobrze wchodzi z ecstasy..."
  • 4 / / 0

Jak jest z rozpuszczalnością IPH w spirytusie rektyfikowanym?
Zamierzam wrzucić 1g w 100ml. Mógłbym wtedy dawkować po 2-3ml.

Taki roztwór powinien wytrzymać przynajmniej rok? EPH używałem okazyjnie, obstawiam, że z IPH będzie podobnie.
  • 543 / 30 / 0

Nie potrzebujesz uzywać czystego spirolu. Daj 20ml spirolu i reszte wody do setki (troche wiecej niz 80ml).
no a 80ml spirtu co zostało możesz chlupnąć ;p i będzie to fajny, zdrowy szot ;ppp
  • 6 / 1 / 0

iph w spirytusie rozpusci sie bez trudu
  • 4423 / 524 / 0

A co mi powiecie nt wplywu iph na rec muskarynowe?
  • 1709 / 126 / 0

[mention]Stteetart[/mention]
Nic na ten temat nie wiem ale chętnie bym się dowiedział.
  • 1709 / 126 / 0

...no bo trochę internetu przekopałem w poszukiwaniu informacji i nic na ten temat nie znalazłem. Ale może słabo szukałem. Mógłbyś naświetlić tę kwestię? Co warto na ten temat wiedzieć? Wszędzie piszą o dopaminie i noradrenalinie a o wpływie na receptory muskarynowe nic.
  • 161 / 18 / 0

Hyhy, właśnie się dowiedziałem, że coś takiego mam.
I szybki research nic nie odnajduje a na długi jestem zbyt leniwy.

Z rzeczy charakterystycznych dla IPH z moich osobistych obserwacji:
1. Ciężko obecnie dostać porządny sort. Krążą po sklepach ale są lipne. Jakby ktoś miał namiar na porządny, to byłbym niezmiernie wdzięczny za namiar na PW.
2. To mój ulubiony stim do pracy umysłowej, ratujący dupsko w ciężkie dni. Ale raz na jakiś czas odstawi mi taki numer, że mi się po nim chce spać trzy razy bardziej niż przed nim. Ktoś wie dlaczego tak się może dziać?
  • 4423 / 524 / 0

12 lipca 2018Dersu Uzala pisze:
...no bo trochę internetu przekopałem w poszukiwaniu informacji i nic na ten temat nie znalazłem. Ale może słabo szukałem. Mógłbyś naświetlić tę kwestię? Co warto na ten temat wiedzieć? Wszędzie piszą o dopaminie i noradrenalinie a o wpływie na receptory muskarynowe nic.
http://www.swisstargetprediction.ch/res ... mo_sapiens
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata