Hiszpania

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7235 / 751 / 0

Jest ktos z hiszpanii ? A konkretnie z andaluzji ?
  • 4 / / 0

04 maja 2018UJebany pisze:
Jest ktos z hiszpanii ? A konkretnie z andaluzji ?
Siemanko, zarejestrowałem się specjalnie dla ciebie a przymierzałem się od paru lat:-) dzięki.
Mieszkam w Andaluzji w okolicach Gibraltaru od paru lat, jakby co to służę pomocą w miarę możliwości :old: , Piona

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Próbował zjeść marihuanę na oczach policjantów. „W pewnym momencie wsadził sobie coś do ust”

Kolejne osoby wpadły w ręce dolnośląskich policjantów w związku z posiadaniem substancji zabronionych. W Jeleniej Górze funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało, również nimi handlował.
  • 7 / / 0

Pomoże ktoś dziś lub jutro Madryt i okolice mogę podjechać :-)
  • 1364 / 168 / 0

Czy rzeczywiście tramadol w Hiszpanii jest bez recepty? I czy sa jakies benzo w aptece w Hiszpanii bez recki? Co do kodeiny slyszalem, ze kiedyś była dostepna czysta koda w dawce 50mg na tabsa bez recki. Dalej jest dostepna?
  • 11 / 1 / 0

Siemano,
Właśnie jestem na wakacjach w Hiszpanii dokładniej w Lioret de Mar. Klasyczna trawka mi się znudziła więc chciałbym spróbować czegoś innego ;). Mam dla was kilka pytań:

1. Czy istnieją tutaj strony takie jak ogłaszamy24 - być może to śmieszne brzmi ale będzie przydatne.

2. Co mogę dostać łatwo na ulicach, jak rozpoznać osoby, które potrafią załatwić oraz kogo unikać? Jak z bezpiecznością, czystością?

3. Co dostanę w aptekach bez recepty?

Pozdrawiam z fartem,
Java
  • 7235 / 751 / 0

[mention]Maykel85[/mention]
tramadol tylko z paracetamolem ( Zaldiar ), ale to i tak w nie wszystkich aptekach chcą sprzedać .Benzo wszystkie na recke.kody po 50 mg juz nie ma, tez na recke.

[mention]Java420[/mention]
1.Sa podobne strony, ale wszystkie mi śmierdzą wyjebka.
2.Duzo osób pali hasz/mj przy barach, w rożnych parkach na ławce - to jest łatwo dostępne a co do innych dragów to nie ogarnialem nigdy.
3.tramadol ( Zaldiar )
  • 6 / / 0

Witaj UJebany.
Kieruje do Ciebie głównie pytanie bo masz już dość długi starz z tego co widzę w Hiszpanii.

Jak sprawa ma się z legalnością RC?
Jakie ilości można posiadać?
Macie może jakieś rozporządzenie co jest na tamtym terenie legalne?

Czy prawo jest tak samo liberalne w stosunku do RC jak było jeszcze jakiś czas temu w PL?
Mam zamiar na jakis czas wyjechać w Wasze rejony, znaczy dół Hiszpanii i tak mysle na ile mogę sobie pozwolić...
Tak samo będę traktowany za 10g czegoś legalnego jak za powiedzmy 1kg?
  • 32 / 1 / 0

W jakich rejonach/na jakich wyspach w Hiszpanii najłatwiej o db koko?

Planuje wakacje z narzeczoną na Teneryfie lub Majorce. Jedno ale... lubie przybalowac z krolowa, a obawiam się, ze może nie być dobrego sortu.. Niestety, w żadnym rejonie Hiszpanii nie mam kogoś kto mógłby mi ewentualnie pomóc. Proszę o jakies info, wskazówki tu lub na pw bez różnicy. Z góry dziękuję
  • 9 / 1 / 0

Granada centrum - czy tylko ja widzę tu tyle opiatowców? Dosłownie na co 10 przystanku siedzi/siedzą osoby o wiadomym wyglądzie, a dziś wieczorem spotkałem w święta (!) na placu Trynidad znowu narciarzy . . . Smutny widok :(((
  • 58 / 5 / 0

Na majorce koko weed i piguly bez problemu z czego koko ciezko ocenic ile % ale napewno nie wal , uwazaj na pixy bo maja jebniecie
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata