Cetyryzyna a zamuł i otępienie

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1842 / 175 / 0

Chuj mnie tam czyś psią karmę za to dostał, czy nawet kebaba.

Dodam, że anityhistaminowego działania nie straciła, jedynie mnie już nie usypia.
  • 280 / 20 / 0

Jak szybko buduje się tolerka na ten lek? Jem lewoskrętną 5mg i zauważyłem, że po przestawianiu się na nią z zwykłej 10mg chuja pomaga, dalej swędzi. Jest sens brania po 2-3 tablety naraz?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Helikopter transmitujący wyścig Vuelta a Espana odkrył plantację konopi

Śmigłowiec używany do kręcenia ujęć z powietrza w czasie słynnego hiszpańskiego wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana przypadkiem odkrył plantację konopi na dachu bloku w katalońskim mieście Igualada.
  • 1885 / 299 / 2

Ja osobiście już kilka lat? Biorę codziennie jedną tabletkę na noc i dalej działa. Czasem dorzucę więcej jak zapodam dużo opio, ale to naprawdę rzadkość.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata