Cetyryzyna a zamuł i otępienie

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 13 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2015
  • 177 / 7 / 0


Od dwóch dni biorę cetyryzynę z rana.Beznadziejnie hamuje histaminę, z klamy dalej leci jak z kranu, w dodatku czuję straszną senność i otępienie.Czy powodem może być cetyryzyna? Zeszłoroczną kuracje jej lewoskrętną pochodną wspominam bardzo dobrze, może wrócić do lewocetyryzyny?
edit:do dyspozycji mam jeszcze loratydynę, jutro spróbuję.
Rejestracja: 2013
  • 1830 / 169 / 0


Jak otępienie, to odstaw to...

Zwłaszcza, że Ci nie pomaga, a kurwa szkodzi.

Mi już pierwsza tabletka pomogła na alergię. Senność też była (ale nie otępienie!), wziąłem rano i na zajęciach nie mogłem się ogarnąć :D. Potem brałem na noc i pomagała mi jednocześnie na alergie i moją pierdoloną przewlekłą bezsenność. Ale niestety tylko przez miesiąc, potem już nawet po półrocznej przerwie nie działało nasennie.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

MSWiA organizuje konkurs na MEMA i GIF w ramach walki z dopalaczami

Do wygrania hulajnoga i miniwieża. Propozycje należy wysyłać wyłącznie pocztą na płytach CD... ;)
Rejestracja: 2011
  • 1758 / 65 / 18


Hmm... ja cetyryzynę biorę regularnie a nie zauważyłem ani senności ani otepnienia.
Od cetyryzyny są lepsze środki na alergię: Allegra(fenofexadyna) czy loratadyna chociażby, jednak leki z cetyryzyną są najtańsze, cetka czasem wywołuje efekty uboczne, właśnie wywołuje czasem katar, suchość w ustach i inne(może dlatego ci leci z nosa). Lewocetyryzyna rozpada się do cetyryzyny, więc w sumie dziwne że ona działała na ciebie dobrze a cetyryzyna już nie.
Rejestracja: 2015
  • 177 / 7 / 0


W zasadzie to lewocetyryzynę brałem rok temu.Chociaż przydatna rada, żeby brać na noc, o tym nie pomyślałem.Od wczoraj jem loratydynę.Dolegliwości nosowe w sumie to bardziej wskazują na wciągnie przez tydzień niż alergię.Strupy, ból, nie mogę oddychać, ale jedyne co mi przyszło na myśl to alergia.Czy objawem alergii mogą być też problemy z oddychaniem?Od wczoraj czuję się, jakbym miał do dyspozycji tylko połowę płuc.
Rejestracja: 2011
  • 1758 / 65 / 18


Tak, jednym z objawów alergii, a szczególnie jej zaostrzenia są problemy z oddychaniem, pogłębienie się tego może być w najgorszym wypadku zalążkiem astmy, ale wcale nie musi tak być, możliwe że nawet to nie z powodu alergii, może być setka innych powodów, choćby tygodniowe wciąganie ;)
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0


Słuchajcie cetyryzyna to już powinna być dawno z obiegu wycofana. Zresztą lewocetyryzyna też. Ale hajs się musi zgadzać.

http://www.mededu.home.pl/linki/MF4-201 ... astyne.pdf

O recke pytają tylko służbiści. 5% przypadków. Tylko omijajcie apteki sieciowe. Ale tak czy siak 1 listek ma obowiązek wydać. Nie dygać się, to jest lek pierwszej potrzeby, a nie żaden psychotrop. U mnie w aptekach nie znają w ogóle bilastyny, bo 2010 produkcja. Mówcie po nazwie handlowej Bilaxten/Clatra.
Rejestracja: 2009
  • 5037 / 189 / 8


Ja stosuję cetryzyny 10-20mg codziennie i pomaga mi na wyrzuty histaminy spowodowane kondycją genetyczną synergizującą z codziennymi irygacjami. Tak więc fuck you, leave my drugs alone. :motz:
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0


To tak jakbyś walił dyktę, zamiast wódki. No, w jakiś sposób efekt byłby symilarny :D
Rejestracja: 2013
  • 1830 / 169 / 0


Cetyryzyna to lek lepszy od wszystkich zjebanych, rzekomo nasennych antydepów które powynny już dawno być wycofane tj. trozodon, tianeptyna, mianseryna, opiopornoli, i pewnie wiele innych.

Dzięki Cetyryzynie zostałem na 30 dni uwolniony od choroby, która każdej nocy nie daję mi odpocząć już latami. Dzięki tej wspaniałej substancji, przez 30 dni z rzędu spałem w idealnych godzinach i budziłem się wypoczęty. Niesamowita, niespodziewana ulga, ponieważ kupiłem Amertil na uczulenie, i w tym przypadku również spisał się wzorcowo!

Niestety po miesiącu wyczerpałem jego moc, i nawet kilkumiesięczny przerwy w ogóle nie zmniejszały tolerancji.
Rejestracja: 2013
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0


@SRTN przejrzyj moje posty za które dostałem karmę, oraz wpisz w wyszukiwarkę "protip". 90% to kontekst giebla, ale znajdziesz sporo protipów na niwelowanie reakcji obronnych organizmu. Napisz na maila to coś jeszcze podrzucę.

Oczywiście antyhistaminy możesz brać nadal. Cetyryzyna działała tylko miesiąc, bo jest nicz nie warta. Kup Bilastynę.

ps. mnie ta historia nie dziwi ani trochę, istnieje nawet odmiana schizofrenii - histadelia.
Posty: 13 Strona 1 z 2
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość