DOPR

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 15 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2007
  • 1428 / 67 / 0

Ile poleciało DOPR'a? Jak odbiór muzyki?

Jak porównanie do DOC'a?
Rejestracja: 2014
  • 116 / 3 / 0

Odbiór muzyki był jak najbadziej spoko, ale bez fajerwerków (nie mieliśmy dobrego sprzętu, bo większość tripa usiłowaliśmy gdzieś dojechać) Poleciało po 4mg na łeb. Działało dłużej niż DOC, ale było słabiej wizualnie. Prawie nie odczułem BL.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Narkotyki znalazł w lesie i sam chciał je zużyć

Ponad 40 gramów mefedronu, 42 gramy marihuany, 10 gramów amfetaminy, 3 wagi elektroniczne, oraz torebki foliowe do porcjowania środków odurzających zabezpieczyli policjanci prewencji wołomińskiej Komendy.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 478 / 25 / 0

hess pisze:
Ile poleciało DOPR'a? Jak odbiór muzyki?

Jak porównanie do DOC'a?
4mg. Odbiór muzyki i ogólne wrażenia o kilka klas wyżej niż te wszystkie nbomy, acodmt, 2cepy itp.
Niestety CEVy szczątkowe i BL też całkiem dokuczliwy; czas działania w moim przypadku o wiele krótszy niż miał być. Jak ktoś jest ciekawy to tutaj TR:
http://neurogroove.info/trip/ego-death
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2015 przez szalonykot, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2014
  • 116 / 3 / 0

@szalonykot No na ciebie działało krócej ponieważ jak Ci odjebało po tych ponad stu mg MXE podjęzykowo to daliśmy ci neuroleptyki (i tak chuja dały)
Rejestracja: 2013
  • 581 / 85 / 6

Najbardziej hedonistyczny psychodelik jaki brałem. Kiedy po jakichś 3 godzinach od zarzucania zaczęło się poważne ładowanie czułem się jak strzała podczas naciągania łuku. Kiedy pizda odciągała cięciwę wszystko hamowało, było coraz spokojniej (w sensie, że efekty były tak samo mocne zamiast rosnąć %-D), aż faza zaczynała się rozpędzać do absurdalnej zmiany efektów z minuty na minutę, z sekundy na sekundę, do pizdy absolutnej gdzie przecież nie mogło być już lepiej... No faktycznie, przecież faza hamuje, już nie rośnieeeeeEEEeeeEEEe33EEEE O KURWA NIEEEEEEEEE OKURWAJEEEEEZUUUUUUUUU TAK TAK JESZCZEEEEEEEe. Taki ten DOPR był. A pierwszą oznaką każdej fali były po pewnym punkcie oczy uciekające do góry z rozkoszy jak po przećpaniu emką.

Wrzucane 8mg, wizualnie średnio, ale chuj z wizualami jak reszta jest taka piękna. Płytki z jednej strony, bo spokojny pomimo dzikości. Jak zazwyczaj porównuję psychodelę do surfingu jakiegoś gdzie dawka to siła wiatru, fale czy whateva, tutaj faza była orgią gdzie miligramy były odciętą funkcji gęstości cycków w pokoju. Nie mogło pójść źle, tak sobie wyobrażałem STP. Wrażenia ciała dość ciekawe. Patrząc na zwisające z szyi, leżące na łóżku, moje fraktalizujęce wokół pola widzenia ciało, czułem ręce wyrastające gdzieś zza ucha oddzielnie od tych 'normalnych' %-D. Coś takiego w każdym bądź razie miało miejsce gdzieś kiedyś w tej zupie, a mi się takie jazdy zdarzają w sumie często. Pomimo mindfucku, który choć srogi, nie motywował do znajdywania odpowiedzi na nic - w opcji po prostu chuj wiem i mi dobrze - kiedy próbowałem coś powiedzieć nawet sensownie mi wychodziło. Odbiór muzyki genialny. Stymulacja odczuwalna jeszcze 24h od zarzucenia. Bl był, coś nawet na żołądku poczułem, a i 2C-P wrzucałem bez kompletnie żadnych atrakcji więc i to może świadczyć o dużym dyskomforcie. Działał krócej niż się spodziewałem, jakieś 15h odczuwalnego tripa i może 7-8h peaku. Ciekawy drag, ale (choć podchodzę do tej kwestii z dystansem długości zasięgu wiązki gazu pieprzowego) z małym potencjałem enteogenicznym.

Lubię bardzo, to dupnąłem ten post, niech ludzie chcą, niech ludzie ćpają, niech ludzie sprowadzają.
Posty: 15 Strona 2 z 2
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grzybiarz111 i 0 gości