Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 1 z 7
  • 989 / 33 / 0
Zakładam ten wątek bo to jest masakra. Zespół pozapiramidowy to masakra.
Jestem ćpunem z dużym stażem.. i nic.. nic.. nie wywołało u mnie takiej masakry jak ten zespól..
Bardzo kurewsko silny skręt heroinowy?? To pryszcz przy zespole pozapiramidowym..
Zespół pozapiramidowy naderwał 95% moich mięśni.. (po ich naderwaniu nadal je wykręcał.. czujecie ten ból..??) Nikomu, ale to nikomu, nawet moim wrogom radze - jeżeli przyjmujecie neuroleptyki, to tylko wtedy gdy nie walicie opio i gdy nie pijecie alko.. w innym wypadku, będziecie żałować, że nie posłuchaliście mnie.. Naprawde.. zespół pozapiramidowy.. żaden człowiek tego nie wytrzyma.. ale człowiekowi na to dadzą leki.. ale jak zobaczą, że ćpun.. umieraj............
  • 32 / / 0
ja to przechodzilem 3 lata temu i nawet prinidol nie pomogl znam ten bol nawet wrogowi bym tego nie zyczyl
  • 2129 / 27 / 0
Czasami na ulotkach leków (nienarktotycznych) czytałem o możliwości wystąpienia zespołu pozapiramidowego przy przedawkowaniu. Raz brałem taki lek w ilości większej niż zalecana (jak już pisałem- nie był to lek narkotyczny ani żaden neuroleptyk). Dobrze, że mnie to nie spotkało.
Myślę,że ten wpis powinien być przestroga i dobrze aby tu został.
Toksyczna chemia z 15 metrów
  • 297 / 31 / 1
było o tym głośno ostatnio, swoją drogą masakra
21 lat żyła na granicy wegetacji. Wszystko przez źle postawioną diagnozę, która żadnemu kolejnemu lekarzowi nie wydała się podejrzana. (...) 10 lat temu ważyła 28 kilogramów i była na granicy śmierci. W szkole podstawowej przestała chodzić. W szkole średniej - posłuszeństwa odmówiły ręce, potem opadła głowa. Nie mogła mówić, wreszcie przestała jeść. (...) Po 21 latach znalazła się lekarka, która postanowiła postawić inną diagnozę. "To nie zespół piramidowy, a zespół pozapiramidowy. Organizm nie produkuje dopaminy" - orzekła.
Ewa dostała tabletkę. Zaledwie po dwóch połówkach zaczęła wracać do zdrowia.
źródło1 źródło2
we were somewhere around Barstow
  • 989 / 33 / 0
Mi w końcu po 10h męki, jak przyszła druga zmiana podali 10mg diazepamu iv.. i jak ręką odjął.
Jeszcze trochę mnie wykręcało, a obczaiłem skąd pigóła rolki brała. Jak wszyscy wyszli z sali, zaladowalem do pompy 10 ampulek diazepamu i jeb prosto w wenflon.
Za chwilę wraca piguła a ja taki zajebany leże, do okoła mnie pełno pustych ampułek po rolkach, kolejna pompa nabita, wenflon rozjebany, łóżko zakrwawione, kieszenie pełne ampułek %-D %-D %-D Się wkurwiła.
  • 3854 / 308 / 0
Co ćpun, to ćpun %-D

Swoją drogą, to kurwa musi być masakra, ten zespół pozapiramidowy. Xyz, co jeszcze czułeś ?
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 989 / 33 / 0
Co czułem.. po 10h istnej męki, a zespół nawet nie osłabł ani trochę, i w głowie przypominały mi się słowa lekarza 'pernazyna utrzymuje się 24h w organiźmie i tyle czasu może Cię telepać' .. rozmyślałem czy dalsza część życia jest warta kolejnych 14h wykręcania czy lepiej rozjebać łeb o ściane..
Dobrze, że mi zrobili tego strzała z rolek bo naprawde nie wiem co bym zrobił.
To jest takie gówno.. nawet jakbym miał nabitą pompe z rolka to bym nie zrobił strzała w tym stanie.
Naszczęście byłem już po 10mg i miałem wenflon wjebany w żyłe wec poszło gładko.
Ale pierwszego strzała za chuja bym nie zrobił.. kompletny brak władzy nad ciałem.
Ten stan najbardziej przypomina padaczke.. zrób se strzała mając padaczke %-D
  • 7 / / 0
Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej przypadłości? Co to dokładnie jest, czemu Ci się to przytrafiło, jak temu zapobiegać, co robić w przypadku, kiedy coś poszło nie tak etc, etc.
  • 989 / 33 / 0
Zrobiło mi się to bo zjadłem 150mg pernazyny (poprzedniego dnia 250mg) [skumulowało się].
Do tego w dzień waliłem kode i wypiłem kilka łyków piwa. A na ulotce pisze zeby nie łączyć z alko i opio.
Po prostu w moim mózgu nie było dopaminy.
Zajebałem to bo byłem po detoxie i miałem problemy ze spaniem - myślałem, że to mnie zmuli i zasne.
Pierwsze objawy jakie miałem to lekkie mimowolne ruchy. Nogi same zaczeły mi się majtać to w jedną to w drugą stronę. Potem szło w górę. Brzuch, ręce, głowa. Cały się telepałem, jeszcze było lekko. Ale czułem, że to narasta. Nie byłem w stanie tego ukryć a mieszkam w pokoju z bratem. Poprosiłem go żeby wezwał karetkę. Jak przyjechała karetka już dosyć intensywnie mną telepało.
Telepało, czyli: KAŻDY miesień ciała zaciskał się do oporu (tak jakbym próbował podnieśc 500kg). Jak się już te mięśnie zacisneły zaczynały mocno drżęć, tak jakby chciały się zacisnąć jeszcze mocniej a nie mogły.. nie mogły bo już były zaciśnięte na maksa. Jak siedziałem to nogi same mi się prostowały i wykręcało piętami do góry, jedna ręka z przodu kosmicznie wykręcona, druga z tyłu kosmicznie wykręcona, głowe to mi tak wykręcało, że prawie widziałem co się dzieje z lewej strony patrząc w prawo. Jak te mięśnie się zacisneły to nie byłem w stanie nic zrobić. Z 15min były zaciśniete po czym z 1-2sek puszczało, to się wtedy prostowałem i potem kolejne 15-20min wykręcania. Po paru godzinach czegoś takiego miałem kompletną masakre w głowie i.. zakwasy. Już nie miałem kompletnie sił i wszystkie mięśnie bolały, ale dalej, mówiąc metaforycznie musiałem podnosić te 500kg..
  • 2878 / 20 / 0
A mogłeś krzyczeć/mówić czy też Ci to uniemożliwiło?
And I guess that I just don't know.
*                       *                      *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 1 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.