Podanie donosowe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 1 / 0

Wiecie może jak to najlepiej wciągać? Mówiąc delikatnie to kreseczka 0,5 mg 25C-NBOMe lub 1mg 25D-NBOMe jest bardzo mała..... myślałem żeby to "rozcieńczyć" z jakimś proszkiem. Macie może jakieś pomysły? Oklepana kreatyna, czy może zastosować coś innego do "żenienia" towaru.
  • 116 / / 0

Tabaka?

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Q&A na temat medycznej marihuany

...wedle portalu farmaceutów.
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 1 / 0

Trochę boję się, że nie wszystko wchłonie się z tabaki :-( Aczkolwiek producenci dopalaczy często żenili tym RC. Tabak poszerza śluzówkę nosa na 5-30 minut. Hmmm jakieś inne propozycje?

Do 1g 25C-NBOMe HCl potrzeba ok. 0,5kg-1kg prochu do żenienia 8-(
  • 1877 / 13 / 0

Ja wciagalem z roznych nosnikow od apapu , witaminy b12 po glukoze :P
Najlepszy bedzie taki nosnik ktory nie splynie od razu a zostanie troszke w nosie , Ja akurat zawsze odzyskiwalem substancje z kartona wrzucalem ja do spirytusu a pozniej owy roztwor rozlewalem na pyl ktory znajdowal sie na lyzeczce ( lyzeczka po to zeby nasza substancja nie znalazla sie gdzies poza nosnikiem :p)
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 1 / 0

@opak
Który nośnik był Twoim zdaniem najlepszy?
Ja mam bezpośredni dostęp do soli :-P
  • 1877 / 13 / 0

Witamina b12 :D W sumie to tylko te 3 rzeczy wtedy mialem , dawno juz nie wciagalem -NBOMe ale wychodzi na to ze niedlugo bede musial znow zaczac bo wlasnie pracuje nad 25T4-NBOMe ktory to jak sie okazalo strasznie szkodzi dziaslom , podraznia (nawet do krwi) , dziasla sa spuchniete itp
trzeba bedzie pokombinowac z roznymi nosnikami jesli odkryjesz nosnik idealny podziel sie spostrzezeniami :D
  • 1033 / / 0

Kreatyna jest ok. Next time spróbuję białej miętowej tabaki na gronowym cukrze. Mentol coś da? Napewno cukier spowoduje, że subst będzie wolniej spływać. Nośnik w postaci kreatyny+tabaka w proporcjach 50:50 wydaje się być optymalnym.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 28 / / 0

Chemman pisze :
Wiecie może jak to najlepiej wciągać? Mówiąc delikatnie to kreseczka 0,5 mg 25C-NBOMe lub 1mg 25D-NBOMe jest bardzo mała..... myślałem żeby to "rozcieńczyć" z jakimś proszkiem. Macie może jakieś pomysły? Oklepana kreatyna, czy może zastosować coś innego do "żenienia" towaru.

Kreatyna jest najlepsza. 30mg na 3g kreatyny i masz potem prawie idealne kreseczki 100mg z ~1mg 25D-NBOMe.
  • 1558 / 3 / 0

Nie będzie tak że jedna "kreseczka" 100mg będzie zawierała np 5mg nbome'a, a druga 500ug? Ja bym tak nie zrobił..
  • 3255 / 54 / 8

Skoro T4-NBOMe szkodzi dziąsłom, to co ze śluzówką w nosie? :/
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata