Opiaty - problemy z wypróżnianiem

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 6 / 3 / 0

Kurwa mam ten problem podobnie. Słuchajcie odstawilem gzyms po znowu pół rocznym ostrym ciągu giet dziennie. 3 dzien jestem na buprze, znikome ilości Xanaxu doraźnie 0,5mg przed snem i do tego tianesal 2x1 rano i wieczorem. No i oczywiście jaram po pracy wieczorami zioło na sen. Przez pierwsze 2,3 dni nie interesowało mnie to i nie zwracałem na to uwagi. Zaczynam się jednak martwic bo. Dziś jest 3 albo nawet 4 dzień jak nie sralem i nie czuje takiej nawet potrzeby. Dodam że mam normalnie koński apetyt i jem ogromne ilości i w ogóle się najeść nie mogę. Mam tylko gnijace baki. Bez kitu jem z 7,8 posiłków dziennie takich konkretnych i nic. Nawet mnie brzuch nie boli. I co dalej?
  • 54 / 8 / 0

Jeżeli występują gazy to nie jest źle - jelita pracują. Weź coś na zaparcia, a jak nie to odstaw bupre na tak długo aż cię pogoni do toalety, z reguły jest to początek skręta więc dużo nie pocierpisz.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Mefedron czy Konfident? Ogłosili konkurs na nazwę dla gminnego drona

- Przed nami sezon grzewczy, więc będziemy go widywać na gminnym niebie - zapowiadają władze gminy.
  • 3 / / 0

A próbowaliście takich herbatek typu Figura 1? Generalnie mają właściwości przeczyszczające. Od siebie dodam, że spoko opcją jest gorąca woda z cytryną, imbirem i cynamonem.
  • 529 / 136 / 0

Herbatki zawierają senes. Senes działa drażniąco, przez co zmusza jelita do pracy. I jelita się od niego „uzależniają” - jak sobie dłużej będziesz stosować senes, to bez niego się nie wysrasz.
Jeżeli chcecie w miarę łagodnie, to laktuloza jest si. Tylko drogo wychodzi. To prebiotyk, czyli pożywka dla bakterii jelitowych, więc po zaprzestaniu stosowania powinno być lepiej niż jak zaczynaliśmy. Zagryźć espumisanem, bo może powodować wzdęcia.
  • 343 / 45 / 0

nie chcę namawiać ale ja czasem brałam fetę poprostu żeby się wysrać ... przyspieszało mi metabolizm.. a jak nie to właśnie do skręta parę godzin tylko weź się wysraj upocony zimny indyku jak to takie proste nie jest po tygodniu zaparć , ogólnie trzeba dużo pić to jest łatwiej, parę browarów z wieczora i rano załatwia się sprawę. najgorzej ja mam po morfinie, bupra nie jest taka zła w tym temacie. jadłam mnóstwo tabsów na przeczyszczenie nie ma to sensu siemie lniane pomaga , ja to wogóle na płynnej diecie jestem, zupy, dużo mleka, jogurty, sałatki z oliwą, jak się hamburgery żre kanapki i frytki to jest problem w moim wypadku...
  • 7241 / 724 / 0

Sok z pomarańczy, mnie po wypiciu szklanki takiego soku na następny dzień z rana pogoniło na kibel.
  • 379 / 14 / 0

@Kometha Oj wyplujesz te słowa, bo po buprze nie srałem prawie dwa tygodnie (i nie tylko ja, więc coś musi być na rzeczy), niemniej była to bupra podjęzykowa, nie pukana. Na poradzenie sobie z takim problem najlepsze są czopki Dusobil czy jakoś tak - sorki nie pamiętam nazwy. Niby są na recepte, ale w każdej aptece dają bez niej, w sumie nie wiem dlaczego. Działa to tak - wsadzasz czopek i po 15-30 min wszystko wylatuje. Polecam - Szalik
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata