NIEUZALEŻNIAJĄCE kombo nasenne dla giebloholików

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 23 / 3 / 0

Cześć,
@czyściciel - przy regularnym braniu kwetiapiny, i chciałbym tutaj podkreślić słowo REGULARNYM, sen u mnie trwa 7,5 h z zegarkiem w ręku.
Co natomiast wydaje mi się jeszcze interesujące to fakt, że w przeciwieństwie do moich znajomych, którzy też korzystają z kwetiapiny jako środka wyłącznie nasennego, dosyć dużo czasu upływa od momentu zażycia do chwili odpłynięcia, bo jest to w okolicach 2 h. A znam osoby, które kwetiapina zwala z nóg po 15-30 minutach.
Jeżeli chodzi o poranne samopoczucie, to lekka przymuła trwa ok 1 h czy ewentualnie do pierwszej kawy, w zależności jakie poranne przyzwyczajenia ma dany osobnik. I tak jak napisałem wcześniej, z czasem i ten niekorzystny efekt zanika. Tak więc nie ma co porównywać do jakiegokolwiek benzo.

@Fenetylamina - faktycznie masz rację, nie można generalizować, ale sądziłem, że na pewnym poziomie nie ma już sensu o tym wspominać. No ale rzeczywiście może będzie czytał to ktoś, kto o tym nie wie i wyrobi sobie zdanie na podstawie jednego posta .
Ps.
Właśnie przed chwilą policzyłem dokładnie, i biorę kwetiapinę od 11 miesięcy a nie pół roku , jak napisałem wcześniej. A oprócz działania nasennego, kwetiapina zdecydowanie pomogła mi w uregulowaniu rytmu dobowego. Co jak wiadomo, jest b. trudne, szczególnie po ciągach, o czym wspomniał już Fenetylamina.

PEA

• 2335 / 249 / 3

Obaj w sumie zgeneralizowaliśmy, ale grunt to na drodze debaty dojść do odpowiednich wniosków, więc w dyskusji to jest właśnie fajne. :)

Swoją drogą, na co bierzesz kwetiapinę, jeżeli można spytać?

Haszysz wart ponad 4 mln zł ukryty w podłodze auta

W sobotę (28.09.2019 r.) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 81 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 4 mln zł. Ujawnione narkotyki przewoził obywatel Rosji.
  • 23 / 3 / 0

@Fenetylamina - jak już wspomniałem wcześniej, kwetiapinę biorę tylko i wyłącznie nasennie w celu wyregulowania zegara biologicznego, że tak to ogólnie ujmę.
Oczywiście w ciągu dnia dochodzą do tego inne specyfiki typu SSRI, no ale zdaje się, że to już nie w tym temacie.

PEA

• 2335 / 249 / 3

Nie myślałeś o trazodonie? Kwetiapina jest dużo gorsza do regulowania snu. Trazodon natomiast przywraca naturalny cykl snu, ale skoro bierzesz inne SSRI, to trochę lipa...
  • 4230 / 596 / 16

Wczorajsze badania.
Obiekt : od 3 tygodniu w ciągu całodobowym, wyraźne problemy z zaśnięciem, snem i nocne pobudki na polewki.
Przebieg badania : Obiekt rano zażył 100 mg baklofenu. Wieczorem zażył etanol, w ilości 200ml wódki i 3 piw, spalił troche trawy.
Wynik : Pobudka o budziku. Brak kaca. A rzadko mi się zdarza wstawać o budziku, bo zwykle budzę się sam przed nim. Nie było nocnej pobudki. Byłem wypoczęty i wyspany.
Wcześniej nie pomagał baklofen w takiej samej ilości + 3mg klonazepamu.
  • 511 / 110 / 0

Nie byłem nigdy uzależniony od GBL, ale jeśli mógłbym coś polecić to mianseryna plus krople walerianowe. Skoro sama mianseryna dziala na opio skręcie, to taka mieszanka powinna uśpić na luzaku w tym wypadku, nie mówiąc już o tym, że kozłek na działa na GABA-A, a więc jest czymś w rodzaju słabego benzo. Dodatkowo mianseryna poprawi trochę humor uwalniając dopaminę i serotoninę. Nigdy nie stosowałbym leków nasennych popularnych w środowisku psychiatrycznym, a więc chlorprotiksenu 50 mg czy lewomepromazyny 25 mg.
  • 1505 / 315 / 0

ja, aby łatwiej zasnąć oraz zapobiegać licznym nocnym pobudkom, stosuję pod koniec ciągu diazepam w dawce 5-10 mg i sprawdza się to rozwiązanie. oczywiście lek uzależnia, ale stosowany z rozsądkiem może zredukować ilość pobudek i poprawić samopoczucie.
  • 3390 / 341 / 0

3 tyg ciąg na 25 ml /d. W czw rano ost polewka, zmròżyłem oko może na dwie h od czwartku. Dzisiaj kupiłem tą waleriane. Po 600 mg nic nie pomogło. Nie mam tolerki na typowe gaba-a jak benzosy. Może dorzuce jeszcze 600. Nie czuje nic ala słabe benzo. Mam jeszcze fajki i 150kody. Może na wieczòr kode wrzuce ale znowu histamine rozchuśta. Mi się wydaje że ten glutaminian dalej szaleje. No nic, trzeba przecierpieć.
Kondycja poziom -10
Oczy mnie nakurwiają jak po maratonie na stimach . Napięcie gałek i mięśni ciała. Wołają o miorelaksacje. Psychicznie jest stabilnie a nawet wyżej niż na trzeżwo.
Jebana sperma Szatana w płynie !! Xd
No i staż też robi swoje. Oj kiedyś to szybciej sie dochodziło. Chce odpocząć, płyn jest ale zakopany na cmentarzu (R.i.p) żeby nie kusiało %-D :ghb:
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata