Najlepszy sprzet IV

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 214 Strona 22 z 22
Rejestracja: 2008
  • 789 / 13 / 0


Tak zachwalałem te krótkie 0,5 z dozu, nakupowałem, jak wariat, całe pudełko, 100szt, jednak one chuja warte. Jakby tępe, czy nie wiem, skill się pogorszył. Jednorazowo zużywam do 5 szt. bo coś nie pójdzie, a i łapy pokute i pójdzie towar gdzie nie trza i gula i szczypie.

Najlepsze są zarysy dispofine, mimo że dłuższe. A może czas by się przeprosić z 0,45, albo poeksperymentować z 6... Bo jak tak dalej pójdzie, to se baty na amen zajadę :zły:

Teraz już się nie pierdolę w odciąganie tłoka, bo na bank się przesunę. Zostawiam trochę powietrza i jak tylko pojawi się krew, pompuje %-D A i tak zdarza się, że pompuję, a tu nagle gulka wyrasta.

Da się w stopę pukać, w tę część, która jest widoczna z góry, zewnętrzna, nie podeszwa i zapodać tam z 5ml, np igłą 0,5? Nie popękają?
Mam też w okolicy kostek dwie grube żyły raz są dobrze widoczne, raz słabiutko. Teraz raczej słabiutko, bo pora roku sprzyja marznięciu stóp. Niby są fajne, ale tymi moimi krótki piątkami ciężko się przebić.
Dobrze by było dać łapom odpocząć, póki tam mam jeszcze jakieś żyły...

Sorry za dygresje, ale jakoś mi smutno, a po nasenie gadatliwy się staję %-D Piszczcie do mnie :* :*
Rejestracja: 2016
  • 739 / 81 / 0


@mniemanolog, da się zapodać w miejsce na stopie, które wymieniłeś. Nawet igłą 0,5. Chociaż lepsza według mnie tam jest 0,45. Nie zraź się tylko na początku bo samo w sobie przebijanie przez skórę na stopie bardzo boli. Ale da się, często tak kiedyś robiłam.
Powodzenia!

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Nowy Jork: Szprycował pieski heroiną i przemycał ją do Stanów Zjednoczonych. Dostał za to sześć lat

Weterynarz z Kolumbii przemycał heroinę do Stanów Zjednoczonych umieszczając ją w ciele psów. Skazano go za to na sześć lat więzienia.
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0


W dniu w którym przypadkowo dostałam w aptece pompki z gumką w środku, walenie IV zaczęło sprawiać mi podwójną przyjemność. Igieł staram się używać zależnie od miejsca wkłucia, przeguby, dłonie zazwyczaj 0,45x16mm, przedramiona, uda 0,5x25mm. Wiadomo jak nie mam takich jak lubię do danego miejsca, to tym co mam też daję radę ;)
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 3728 / 390 / 9


Insulinówki odpadają, jak się wali kocura.
Dla mnie klasyczne zielone strzykawy 5', oraz igły 5' krótkie.
Te insulinówy wogóle do mało czego się nadawają. Mają za małą pojemność. Nawet kilku ampułek rolek nie naciągniesz. Chyba, że do jakiegoś psajko.
@Ivival
Tu gadamy o szprycach, nie stopach. Bo warana dostaniesz.

No i woda do iniekcji, jak jestem na mieście. Pełne harm reduction kurwa.
Posty: 214 Strona 22 z 22
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości