Najlepszy sprzet IV

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 216 Strona 22 z 22
Rejestracja: 2008
  • 817 / 17 / 0


Tak zachwalałem te krótkie 0,5 z dozu, nakupowałem, jak wariat, całe pudełko, 100szt, jednak one chuja warte. Jakby tępe, czy nie wiem, skill się pogorszył. Jednorazowo zużywam do 5 szt. bo coś nie pójdzie, a i łapy pokute i pójdzie towar gdzie nie trza i gula i szczypie.

Najlepsze są zarysy dispofine, mimo że dłuższe. A może czas by się przeprosić z 0,45, albo poeksperymentować z 6... Bo jak tak dalej pójdzie, to se baty na amen zajadę :zły:

Teraz już się nie pierdolę w odciąganie tłoka, bo na bank się przesunę. Zostawiam trochę powietrza i jak tylko pojawi się krew, pompuje %-D A i tak zdarza się, że pompuję, a tu nagle gulka wyrasta.

Da się w stopę pukać, w tę część, która jest widoczna z góry, zewnętrzna, nie podeszwa i zapodać tam z 5ml, np igłą 0,5? Nie popękają?
Mam też w okolicy kostek dwie grube żyły raz są dobrze widoczne, raz słabiutko. Teraz raczej słabiutko, bo pora roku sprzyja marznięciu stóp. Niby są fajne, ale tymi moimi krótki piątkami ciężko się przebić.
Dobrze by było dać łapom odpocząć, póki tam mam jeszcze jakieś żyły...

Sorry za dygresje, ale jakoś mi smutno, a po nasenie gadatliwy się staję %-D Piszczcie do mnie :* :*
Rejestracja: 2016
  • 799 / 98 / 0


@mniemanolog, da się zapodać w miejsce na stopie, które wymieniłeś. Nawet igłą 0,5. Chociaż lepsza według mnie tam jest 0,45. Nie zraź się tylko na początku bo samo w sobie przebijanie przez skórę na stopie bardzo boli. Ale da się, często tak kiedyś robiłam.
Powodzenia!

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Zjadł ponad 200 woreczków z kokainą. Zmarł podczas lotu

Podczas lotu do Tokio zmarł jeden z pasażerów boeinga 787. W jego żołądku i jelitach znaleziono ponad 200 woreczków z kokainą.
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0


W dniu w którym przypadkowo dostałam w aptece pompki z gumką w środku, walenie IV zaczęło sprawiać mi podwójną przyjemność. Igieł staram się używać zależnie od miejsca wkłucia, przeguby, dłonie zazwyczaj 0,45x16mm, przedramiona, uda 0,5x25mm. Wiadomo jak nie mam takich jak lubię do danego miejsca, to tym co mam też daję radę ;)
Rejestracja: 2010
  • 4025 / 474 / 11


Insulinówki odpadają, jak się wali kocura.
Dla mnie klasyczne zielone strzykawy 5', oraz igły 5' krótkie.
Te insulinówy wogóle do mało czego się nadawają. Mają za małą pojemność. Nawet kilku ampułek rolek nie naciągniesz. Chyba, że do jakiegoś psajko.
@Ivival
Tu gadamy o szprycach, nie stopach. Bo warana dostaniesz.

No i woda do iniekcji, jak jestem na mieście. Pełne harm reduction kurwa.
Rejestracja: 2018
  • 55 / 3 / 0


Pytanie - lepsze są igły Terumo Neolus czy Terumo Agani?
Co do igiełek to chcę póki mogę osiągnąć jak najlepszy standard, tym samym choć trochę ratować żyłki. Ranking na początku w ogóle nie bierze pod uwagę tych drugich + coraz mniej hurtowni ma je w ofercie, w czym w jednej w której usiłowałem kupić dostałem dziś info, że Neolus "już nie będzie". A więc w połowie z tych nielicznych hurtowni zapewne ta pozycja jest duszkiem - dawno jej nikt nie sprawdzał.
Czy te dwa argumenty świadczą o tym, że Agani są "ulepszeniem" Neolusów - dowiedziałbym się od razu ale nigdzie nie ma tej informacji a na oficjalnej stronie Terumo trudno rozróżnić, są podpisane podobnie.
Zależy mi na najlepszej opcji mimo, że Agani sprawdziły się świetnie w porównaniu z poprzednimi tańszymi z aptek. Ale ocenę i rozpływanie się nad komfortem pukania zostawię dla Was na później.
Póki co drugi raz kupując igły i pukawki zgodzę się by dali mi Agani, BYLE SZYBKO (kończą się:( )
Nie mam czasu na szukanie w innym sklepie i doliczanie przesyłki.

Ale na następny zakup doradźcie proszę, który model jest choćby ciut lepszy.
Neolus są droższe ale za taką różnicę jeszcze chcę mieć świadomość że nie krzywdzę się tak (a pukam się ostatnio okropnie często).

NIE CHCĘ DYSKUSJI CZY WARTO SZCZĘDZIĆ NA SPRZĘCIE. Teraz MOGĘ, CHCĘ i tak WYBRAŁEM. Proszę o wypowiedzi jedynie tych którzy się jakkolwiek znają lub ze wspomnianymi produktami mieli do czynienia. Sugestie, choćby gdybające to zawsze coś.
Z góry bardzo dziękuję!

PS: chodzi oczywiście o rozmiar 0,45 x najlepiej poniżej 20 (Agani i Neolus mają różne te "krótkości". Ale na pewno 0,45

----------------

Co do powyższego - już nieistotne.
Hurtownia odpowiedziała mi że TERUMO Agani są oficjalnie następcą TERUMO Neolus (proponowałbym zatem przeprowadzić nowy test i zaktualizować na 1 stronie) - stąd też wszystkie fakty, które zaobserwowałem wyżej - Neolusów już nie dostaniecie niebawem.

Fajnie, jeśli komuś pomogłem kto też zakochał się w słodkoostrych igłach.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2014
  • 1588 / 139 / 1


Spoykaliscie w strzykawce plastikowe wiury? Firma BD
Posty: 216 Strona 22 z 22
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość