Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

J-23 pisze:
3-mmc normalnie nie ryje, można po nim normalnie funkcjonować, zasnąć. I tu jest problem. Zamiast snów są koszmary, które gwałcą psychikę niemiłosiernie.
To, że cpun nie zauważa różnicy nie znaczym, że jej nie ma.
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / / 0

również opowiem się za alfą :D czułem się dość normalnie, nie byłem poryty a pobudzenie było dość przyjemne, no tylko zejście tragiczne ale to już osobna kwestia. W czasie działania 7/10 :-D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

„El Chapo” Guzman skazany na dożywocie. Jego fortuna przepadnie

Sąd federalny w Nowym Jorku skazał meksykańskiego barona narkotykowego Joaquina „El Chapo” Guzmana na dożywocie m.in. za handel narkotykami i pranie pieniędzy.
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 13 / 0

Cholera, wciąż mi się to wszystko pieprzy.
W takim razie - po 4cmc nie odczułam raczej żadnych skutków ubocznych, a substancja bardzo ciekawa. :)
  • 676 / / 0

W ciągu zapewne by się odczuło, ale jako że to nowy bejbi keton to jeszcze nikt się chyba nie pokusił o porządny maraton. Challenge accepted?
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 13 / 0

To było pytanie retoryczne, mój drogi.
Chociaż jak człowiek pamięta o tym, żeby pić, jeść i łykać magnez, b6 - można niebywale zmniejszyć zjazd - co za tym idzie wiele substancji może być na tym samym poziomie.
  • 353 / 6 / 0

Mi czyste 4-MMC za czasow legalnosci tez jakos szczegolnie nie przeoralo organizmu nigdy...no chyba ze przewachalem dwa dni %D. Chociaz po gora jednym dniu zjazdu nawet po ciagach wszystko mijalo.

Najgorszy niepodwazalnie desoxypipradol! Tydzien bez snu od ostatniej kreski, drugi tydzien w psychozach, miesiac dochodzenia do siebie.
  • 333 / 1 / 0

Deso rzeczywiście potrafi poryć.
Po alfie i pencie po ciągu ludzie wyskakiwali w Litzmannstadt przez ono. 2typów.
Użytkownik nieaktywny
  • 21 / 1 / 0

alfa w ciagach jest spoko. gdzies po 2,5 tyg zaczynaja sie lekkie psychozy ale jak ktos zna temat to jest to lajcik. momentami stany lekowe ale polecam do alfy jedno - dwa piwa i jest juz git.
4mmc? nie ryjace? ludzie blagam. po 5 dniach bez spania i zezarciu kosmicznej ilosci mialem najgorsze psychozy w zyciu. kurewnie prawdziwe glosy, halucynacje, przywidzenia, dzwieki. straszliwa masakra. nie powiem... przyjemna nawet ale jednak psychika baaaardzo mocno i mysle ze juz trwale ucierpiala. po jednorazowych akcjach moze nie jest 'ryjacy' ale jezeli powtarzaja sie regularnie to daje spore efekty, czesto przez samego 'uzytkownika' nieodczuwalne i nie zwiazane z mef.

najbardziej mysle ryjace bylo MDPV ktore jezeli dobrze wyczylem vendor pchal z malutkim dodatkiem MXE. mieszanka po kilku kreskach niszczyla mozg na miesiace. zwaly kosmiczne i dluzsze niz lot.
pent jak dla mnie osobiscie jest niezly ale rowniez jako ryjacy z powodu tego ze po moich pierwszych przygodach nawet wiele dni pozniej zrobil mi lekki burdel w glowie, do tego straaaaszny glod. chyba kilka tygodni nie moglem myslec o niczym innym.
  • 683 / 7 / 0

Przy mniej lub bardziej oklazjonalnym braniu malo ryje 3mmc, natomiast w ciagach juz moze byc roznie, bardzo dziwne uzucia na psychice zostawia ten drag, az ciezko mi to zdefiniowac. Paranije tez niemale mialem po tym.
  • 49 / 2 / 0

najmniej ryjący - brefedron
najbardziej - a-pvp, pentedron
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata