Najbardziej/najmniej ryjący B-k

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Cześć.

Z biegiem czasu, jakie według was są najbardziej odbijające swoje ślady na psychice (i fizyce :)) beta-ketony.?

Według mnie, najbardziej ryje mnie pentedron. 3-MMC daje chyba najmniejsze skutki uboczne. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.
  • 4843 / 235 / 0

Z biegiem czasu to nie ma żadnego takiego ketona, co do 3-MMC - nic mi tak kurwa nie zryło psychiki jak ten keton, także uważaj na siebie chłopaku.

Lubię takie naiwne tematy

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Q&A na temat medycznej marihuany

...wedle portalu farmaceutów.
  • 361 / 6 / 1

Najbardziej - alfa pvp, najmniej - bref
  • 4843 / 235 / 0

Ciekawe jak można wywnioskować że brefedron mało ryje waląc go na przemian z innymi znacznie silniejszymi mózgojebami. Lub z innej strony, kto o zdrowych zmysłach poprzestanie na chujowym brefedronie. Niewykonalne, słabe ketony zawsze są przepustką do silniejszych. Dodatkowo, tutejsi userzy przeważnie uważnie czytają [h]. Hyperreal też jest przepustką do coraz silniejszych narkotyków. Dywagacje odnośnie jak najmniejszej szkodliwości to bujda na resorach bo negatywne efekty objawiają się na zbyt wielu płaszczyznach, podobnie jak ludzka psychika nie jest jednowymiarowa. Temat bez sensu.
  • 2329 / 3 / 0

Takie wrzucanie wszystkiego do jednego wora też jest bez sensu.

Są mniej szkodliwe substancje i bardziej i to jest FAKT.

Jebać to, czy bref jest przepustką do innych, sam w sobie nie jest na pewno tak szkodliwy jak alfa..
Plzzzz :rolleyez:
:rolleyes:

bbk

• 315 / 13 / 2

Najbardziej zdecydowanie alfa, a który najmniej to już od człowieka zależy. Mnie np. 3mmc nie ryje prawie w ogóle.
  • 4843 / 235 / 0

Szejdi, no i co z tego że nie jest, możesz mi wytłumaczyć jakie to ma znaczenie dla ćpuna?
  • 238 / / 0

10 g 3mmc w jakies 3 dni , otworzylo mi oczy :O Nie cpie juz od 3 tygodni. I jakos mnie nie ciagnie ... chyba ze jakies pixy na MDMA ;d ale do calej reszty obrzydzenie.Kurwa to mi zgwalcilo psychike ! Polecam kazdemu , yoo .
  • 1549 / 133 / 0

The Light pisze:
...
O NIE, WRÓCIŁ. %-D

Najmniej ryje łeb Brefedron, najbardziej a-pvp. Po środku jest gdzieś 3-mmc i pentedron. ^_^
  • 4843 / 235 / 0

nie przejmuj się arturku :-)
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata