Najbardziej euforyzujący narkotyk.

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 54 / 2 / 2

Z Beta-Ketonów - mefedron, 4CMC
Z Amfetamin - MDMA,MDA
  • 597 / 32 / 0

wejście po MXE, 4-MMC :) LSD :D

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Gra Judgment po skandalu z narkotykami stała się hitem

Nic nie robi grom takiej reklamy, jak odrobina kokainy. Na jej zażywaniu został przyłapany jeden z aktorów głosowych gry Judgment – po deklaracji Segi o wycofaniu tytułu ze sprzedaży gracze błyskawicznie wykupili 97% wyprodukowanych kopii.
  • 34 / 1 / 0

LSD + najlepsi kumple to jest nie do pokonania :D
  • 4 / / 0

Widzę, że wszyscy piszą o psychodelikach i stymulantach. A co z mocnymi opio? Przereklamowane?
  • 37 / 2 / 0

Opio dają podobną euforię nie ważne czy słabe czy mocne. Jak zaczniesz od mocnych to te słabsze już nie będą na ciebie działać euforycznie.

Moim zdaniem najlepsze opio + Glimid (Glutethymidum) kiedyś środek nasenny uzyskiwany ze sporyszu, chyba już nie do dostanie, na zachodzie był znany jako chyba Doriden.

Opio może być nawet kodeina, najlepiej opium, ale zadziała z każdym.

Niesamowita euforia, sedacja połaczona z umysłowym pobudzeniem, trudne do opisania. Nie chce się spać, raczej szwendacz się włącza i gadana. Na dodatek wydaje ci się że mózg działa na podkręconych obrotach.
  • 3913 / 445 / 11

Dobry giebel.
  • 1507 / 208 / 0

nic mi tak nie masturbowało neuroprzekaźników jak giebel

a giebel z ketonami... ojeju. jeśli euforia może być zbyt silna, to właśnie było wtedy.
  • 29 / 1 / 0

morfina albo DXM. heroiny po kablu nie próbowałem
  • 6350 / 551 / 0

Pierwsze palenie marihuany.Nigdy nie miałem takiej euforii z robionych rzeczy,gadki ze znajomymi.
  • 2613 / 218 / 0

Podtrzymuje i rozszerzam swoje zdanie z przed kilku lat. Wtedy pisalem, że homet, a teraz twierdze, że psychodeliki ogólnie, a zwlaszcza tryptaminy.

Nie ma dla mnie euforii, chociażby porównywalnej do tej na naprawdę dobrym, psychedelicznym tripie
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata