Najbardziej euforyzujący narkotyk.

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 10 / 1 / 0

Witam, chciałbym zapytać jaki Waszym zdaniem jest najbardziej euforyzujący narkotyk. Chodzi mi bardziej o stopień pozytywnych emocji, pobudzenia, podniecenia, intensyfikacji doznań zmysłowych niż o doświadczenia duchowe czy halucynacje. Napiszcie jaki to narkotyk i w jakiej sytuacji zażyty.
  • 3129 / 10 / 0

MDMA.

Chociaż większość pewnie napisze, że kokaina / mefedron, jednak tych nie próbowałem i nie mam zamiaru.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Młodzi palacze e-papierosów częściej sięgają po marihuanę

Bostońscy naukowcy przeprowadzili metaanalizę w celu oceny związku między spożywaniem elektronicznych papierosów a sięganiem po marihuanę.
  • 1530 / 1 / 0

I po tym pośie temat powinien być zamknięty.
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0

A meth? 2C-B?
  • 3047 / 174 / 0

zdecydowanie MDMA. zadnych badtripow, samo szczescie i milosc.
  • 2180 / 10 / 0

po kwasach itp euforia wg mnie jest największa, aż rozsadza, po MDMA bardziej stonowana i do opanowania, mefedron również daje zajebistego euforycznego kopa. Ale największe uniesienia euforyczne uzyskałem po LSD i pokrewnych.
  • 2344 / 4 / 0

mefedron\kokaina HAHAHAAAAAAAAA
  • 3129 / 10 / 0

Zgadzam się, że (prawdopodobnie) nic nie może się równać z euforią wywołaną przez psychodeliki, jednak nie jest ona "gwarantowana", dlatego ich nie wymieniałem :)
Użytkownik nieaktywny
  • 134 / / 0

2c-x + koda =]
  • 125 / / 0

dobry koks
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata