Najbardziej empatogenna tryptamina?

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik zbanowany
  • 839 / 5 / 0

No ja tam nie wiem czy improwizacja, to dobre określenie dla hometa. Zasadniczo nawiązywanie jakichkolwiek relacji z nie ćpunem na tym samym akurat w tym samym czasie, to rzekłbym... heroizm W ogóle jak ośmielasz się mówić o relacjach przy pomocy narkotyków.
  • 663 / 11 / 0

Jak dla mnie to połączenie małych dawek, tj. ~15mg 4-HO-meta z ~15mg 4-AcO-DMT jest najbardziej empatogenne jeśli chodzi o tryptaminy.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Badanie IBRiS: Potrzebna jest większa świadomość dotycząca alkoholu

Przedstawiciele badanych grup zostali poproszeni o wskazanie na 10-cio stopniowej skali ocen w jakim stopniu dany napój uważają za alkohol, gdzie im wyższa ocena tym bardziej dany produkt rozumiany jest jako alkohol.
Użytkownik nieaktywny
  • 262 / / 0

psylocybina ni chuja nic innego...

A z takich dostępnych szerszemu gronu osób to zdecydowanie 4-AcO-DMT w dawkach 15-25mg
  • 25 / / 0

A "Foxy Methoxy" 5-MeO-DIPT? Przeciez to jest trypta idealnie dla pary :3
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

• 874 / 4 / 0

Z tych, które jadłem (4-HO-MET, 4-AcO-DMT i 4-HO-DiPT), żadna nie była empatogenna jak dla mnie. Zawsze zamiatały tak, że nie było mowy o tym, żeby inni ludzie nie byli dziwną iluzją. :D
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 18 / 0

Reaktywuje temat po 4 latach nowe tryptaminy nowe doświadczenia

5-meo-mipt na mnie działał empatogennie

4-AcO-DMT i 4-HO-MET w dawkach 25 mg nie było rewelacji pod tym względem ,może obnizyć dawkę

jakie jeszcze inne są szczególnie empatogenne i afrodyzyjne :-) ?
  • 420 / 1 / 0

4ho-DET też zbyt empatogenny nie jest
  • 3831 / 140 / 13

Afrodyzjakiem dobrym jest johimbina, ale za to nie jest psychoaktywna. Do tego polepsza wzwód, ale nie należy jej miksować - jest iMAO i ma dosyć mocny adrenergiczny profil.
  • 240 / / 0

Parathormonie

Jak juz jestes to pozwole sobie zapytac

czy mix johimbina + amfetamina + ewentualnie acetildenafil gryzlby sie ?
johimbina + 3mmc ?
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata