Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Kilka osób pisało o tym związku tutaj: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=21650,27
Stymulant mogący u niektórych wywołać słabą euforię i empatię. Bardziej interesujące są jego analogi z grupą metoksy. Zwiększają powinowactwo do receptorów serotoninowych.
Tutaj są jakieś relacje: http://www.mephedrone.com/experiences.html
O substancji pisałem też tutaj: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.ph ... 56#p643356
Do linków, które przywołałem pod w/w adresem dorzucam jeszcze jeden (m.in. relacja z próby... palenia nrg1):
http://www.drugs-forum.com/forum/showth ... p?t=120671
Jak to jest z tą rakotwórczością? Czy jest taka jak w przypadku szlug, tzn efekty odzczujemy w wieku starczym, czy jest to coś bardziej niebezpiecznego?
Pytam, bo właśnie znalazłem to w ofercie jednego sklepu, i to z dosyć przystępną ceną 12funt/0.5g i 22funt/1g. I zastanawiam się nad zakupem mniejszej ilości na testy.
E. Hemingway
Some people say on internet drug forum that they guess our E1 (Energy-1) is Naphyrone (O-2482, Naphthylpyrovalerone), but it is not true!!! Because they ask me what is it, and I do not want to tell the truth, so I say it is Naphyrone, those idiots put this information in their website, then every one say Energy-1 = Naphyrone. This is only a funny rumor!!!
Sorry, we can not disclose the ingredient now. This is our technical know-how, if others know it, they will copy our products. And this product will be ruined very quickly like Mephedrone. So we should keep secrecy at this moment.
i tak wybiorę zawsze MDPV, choćby ze względu na stosunek cena/ilość oraz brak kardiotoksycznych właściwości(Jeśli jednego dnia łącznie pochłonąłem z 30-40mg a puls mam w okolicach 95 na zejściu, to bardziej kardiotoksyczna jest moja wizyta na siłowni :-p )
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
