Śmierć kliniczna a DMT

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 130 / 1 / 0

Pierwszy raz jak miałem spotkać się z duchami Ayahuascy miałem przygotowana w głowie listę pytań, zagadnień, spraw które chciałbym rozwiązać, pookładać :-D
Co za naiwność, zjem Aya i wszystko stanie się jasne.
Pierwsza rzecz jaka się dowiedziałem było to ze:
Nie ma odpowiedzi, bo nie ma pytań.
A każde pytanie jest bezsensowne bo sam jesteś odpowiedzią na nie.
To cudowne uczucie i wielka ulga, bylem tym co było i tym co będzie.
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2008 przez jaffa, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Nie zadawaj zbyt wielu pytań na aya. Umysł ludzki jest słaby i może nie znieść konfrontacji.
Umiar. Tego się trzymaj. Zakładam, że mało wiesz o Mocy.
Aya nie jest do końca bezpieczna. Przeciwnie - jest bardzo niebezpieczna.
Zachowaj sobie pewien margines.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Jay i Cichy Bob - Kevin Smith sprzedaje marihuanę, by promować reboot

Kevin Smith postanowił w nietypowy sposób promować reboot filmy Jay i Cichy Bob kontratakują.

• 275 / / 0

aya jest fascynująca.

IMHO można mieć pytania, ale koncentracja i energia potrzebna do jego zadania, a następnie nie zagubienia się w wizjach, by ponownie pytać i czekać na odpowiedź wymagana jest ogromna. Ale w moim przypadku - przyszla :)

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Umiar, ayanauci, umiar. :-)

• 325 / 1 / 0

DMT DMT... pragnę tej podróży, w życiu trzeba przygotować się na spotkanie ze śmiercią. więc dmt wydaje się idealna naturalna nielegalna...

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Nie jest powiedziane, że do śmierci się przygotujesz.
Nie podchodź do tego z takim zamiarem. Śpieszno Ci do Św. Piotra czy co? Spokojnie.

• 325 / 1 / 0

nie śpieszno :-) ja mam tutaj misje ;-) jednak jest to jakoś powiązane ze sobą. wierzę że doświadczenia psychodeliczne mogą pokazać choćby namiastkę tego co może nas czekać no i trzeba to zgłębić przez nasze średnio 70 letnie życie. ;-)

Użytkownik nieaktywny
  • 336 / / 0

Tez mi kiedys przyszlo do glowy ze smierc kliniczna to wina samego DMT :D I te wszystkie wizje
Przekonam sie na koniec moich dni czy smierc jest podobna do przezyc na ayahuasce :D

• 130 / 1 / 0

I tu się pojawia następne pytanie :-D
Myślę ze nie, nie do końca.
W przypadku Ayahuaski jesteś nadal powiązany ze swoim ciałem, możesz go nie odczuwać, ale ono dalej żyje i w każdej chwili możesz się do niego schronić, masz wybór.
W przypadku śmierci lecisz, już nie ma odwrotu, myślę ze nasze Ego umiera razem z naszym ciałem, już niema Kapo, ani Jaffe ;-) stajem się jednością, całością. Podróżujemy, możne po to by stać się czymś, kimś innym, nawet kamienie maja energie-dusze (wiem co mówię sam bylem jednym z nich :-D )
Mam wrażenie że Aya pokazała mi tylko pewnego rodzaju wrota, a i tak nie idzie tego w żaden sposób opisać, że to jest taki początkowy etap.
Tak jak to opisał doświadczony szaman (jest wywiad który Kowi zamieścił http://talk.hyperreal.info/viewtopic.ph ... 01#p404301 ):
"Ayahuaska...Udowadnia, że to co nas otacza, przypomina cebulę-gdy zedrze się jedną powłokę, natychmiast wyziera
spod niej następna, jeszcze bardziej intrygyjąca niż poprzednia..."
Myślę że możemy się spodziewać DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻO więcej ;-)

• 10 / / 0

Filmik traktujący o powiązaniu DMT z mistycznymi stanami świadomości:

http://www.youtube.com/watch?v=jDc_Ym0ImpU
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata