Metoda Harego na "czysty" metkat + metoda oczyszczania

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 295 / 15 / 0

munieslaw pisze:
post1358675.html?hilit=kwasku#p1358675
post1637096.html?hilit=kwasku#p1637096
tutaj masz wyjaśnienie kwasku, dlaczego nie powinno się go dodawać zamiast octu. Z tym węglanem sodu były tutaj już rozkminy, poszukaj.
NO ok, ale zostaje jeszcze ocet - czy on się nadaje do tej reakcji z weglanem?
  • 154 / 20 / 0

Tego nie wiem.

post523852.html?hilit=sodu#p523852 tutaj podobna rozkmina

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Medyczna marihuana: pacjenci porzucają dotychczasowe terapie?

Ponad 40 proc. pacjentów korzystających z medycznej marihuany przestaje realizować recepty na dotychczas przyjmowane leki – donoszą naukowcy zza oceanu.
  • 423 / 84 / 0

09 lutego 2019RekreacyjnyHarry pisze:
10 lutego 2019WrakCzlowieka pisze:
Nie wiem czy dobra metoda czy nie, ale pisz więcej. Od jakiegoś czasu kolekcjonuje te posty, pomagają mi w cięższych chwilach. Serio.
Miło mi, a moge wiedzieć w jaki sposób Ci pomagają?
Znacznie poprawiają mi humor.
  • 3 / / 0

09 lutego 2019RekreacyjnyHarry pisze:
5. Do metylokatynonu dodajemy coś kwaśnego, np kwas cytrynowy w ilości 1.5 do 2ml przy calej paczce. Dodajemy 1/3 łyżeczki wyprażonej sody oczyszczonej. Czekamy 15-30 minut i filtrujemy znanym sposobem z strzykawką. Najlepiej zrobić to dwa razy. Jak ktoś nie w temacie - jony manganu w srodowisku kwasnym z weglanem sodu reaguje w ten sposob, ze jony manganu przeprowadza w weglan sodu, ktory nie rozpuszcza sie w wodzie - zostaje na filtrze, a ponadto slabo wchlania sie z przewodu pokarmowego, wiec mozna wylewać to do zlewu nawet bez filtracji. Metoda wymaga ulepszenia, moze kiedys przeczyta to jakis chemik i mnie opierdoli/pochwali :ojeju:
Po co ten kwasek? Kwas cytrynowy jest mocniejszy od węglowego, więc go wyprze z jego soli -> mangan pozostanie w roztworze.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata