4-HO-MET; Metocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 958 Strona 91 z 96
Rejestracja: 2014
  • 436 / 20 / 0

Jak myślicie ludzie którzy pamiętają rcbooma, czy te tabsy od niego nadają się nadal do spożycia? Czy raczej je wyrzucić? Warunki przechowywania to stała temperatura mniej więcej na poziomie 8 stopni Celsjusza. Dostęp do wilgoci zerowa. Ko pamięta booma ten wie jaką miał jakość :)
Rejestracja: 2017
  • 309 / 25 / 0

Oj kusi kusi, podobno wizuale kreskówkowe, takie jak przy ZS? Goni ci myszka miki po stoliku, a na scianie masz listy? Podobno percepcja też normalna, kurwaaa kusiiii

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Tak działa rynek dopalaczy we Wrocławiu. Przywożą je kurierzy

Nawet milion złotych miesięcznie wydają wrocławianie na dopalacze, sprzedawane przez jedną z dwóch gangsterskich ekip, zaopatrujących miasto w śmiertelnie groźne dla zdrowia i życia środki odurzające.
Rejestracja: 2014
  • 728 / 134 / 2

Jedyny raz kiedy żarłem to byłem chory i BL tak mnie zjadł, że ratowałem się jakimś benzo. Pierwszy raz w życiu coś takiego. Przez to, że chory to myślałem, że coś się odjebało i umrę xD na zmianę miałem 0 energii, ciężkie ciało lub w chuj energii aż pompki robiłem i biegałem po chacie, bo nie wiedziałem co robić.
Ale chyba zamówię niedługo, wiosna.
Rejestracja: 2019
  • 44 / 1 / 0

Dla mnie świetna tryptaminka, 25mg w tabsie od cut mnie pozamiatała :) Czułem się jak w jakiejś kreskówce... Ach te kolorki! Bardzo polecam zaczynającym przygodę z sajko i oczywiście S&S jest najważniejszy.
Rejestracja: 2017
  • 449 / 32 / 0

Mam kilka tabsików ze Świętym mahometem, które zakupiłam jakieś 2 lata temu.
Od tamtej pory są cały czas zamknięte w woreczku, w ciemnym i chłodnym miejscu.
Postanowiłam poczuć się jak za dawnych lat i zarzucić za tydzień lub dwa :)

Jak ta substancja ma się do przechowywania przez tak długi czas?
Czy nie straci na mocy lub nie zmieni się jej profil działania?
Rejestracja: 2010
  • 3072 / 190 / 0

Bedzie dobrze. Milej podrozy. :)
Rejestracja: 2017
  • 1900 / 268 / 0

To jest chyba najpiękniejszy psychodelik jaki jadłem,
ale BL potrafi rozjebać
chyba bardziej wchodzi na ciało niż lizery, nw czy by sie bezpiecznie na rowerku jechalo
Rejestracja: 2010
  • 3072 / 190 / 0

Powiedzialbym ze wrecz przeciwnie. Lizergamidy potrafia zaskoczyc BL, gdzie homet bardzo gladko wchodzi. Co prawda bardzo gwaltownie, ale na ciele tego nie czuc. Body load to jest po fenylkach. Np 50mg 2C-B potrafi rozkurwic bebechy na caly trip. Nie mowie juz o 2C-P...
Rejestracja: 2018
  • 1456 / 283 / 24

Zgadzam się, lizerki potrafią zaskoczyć takim bardziej psychicznym BL (o ile BL może być psychiczny). Nie ma drżeń kończyn czy mdłości, ale bardziej uczucie 'że cos jest nie tak'. U mnie na szczęście nawet po 300 mcg 1P BL się nie pojawiał, po homecie też nie. Nawet po acomipcie miałem nieco mocniejszy. metocyna instalowała się u mnie praktycznie tak samo jak miprocyna, tylko że przy tej drugiej oczywiście imbir był jedzony przed co niweluje BL.
Rejestracja: 2012
  • 147 / 28 / 0

Wczoraj spróbowane po raz pierwszy 25 mg hometa od sprzedawcy polecanego z forum, w formie tabletki, razem z mężem, w domowym zaciszu. Mieliśmy już tak dość upałów, że stwierdziliśmy, że trzeba sobie umilić dzień, a tableteczki już czekały na swoją porę jakiś czas. Body load i początek niezbyt przyjemny(dla mnie), zawsze mam problemy z brzuchem i złym samopoczuciem na początku, z każdymi praktycznie psychodelikami (jak ktoś ma jakąś poradę na to to będę wdzięczna). Więc jakąś pierwszą godzinę przeleżałam w łóżku trochę cierpiąc i próbując być spokojna. Ale jak już weszło wszystko tak jak powinno to było na prawdę cudownie. Nieśmiale bym rzekła , że najlepszy psychodelik jaki brałam. Dużo śmiechu, kolorów, bardzo ciekawych kosmicznych wizuali po zamknięciu oczu, radości i przyjemności. Niestety pod koniec tripa, jak już schodziło zaczęłam się źle czuć, odwiniam trochę o to temperaturę, ale clonazepam pomógł jak powinien
Posty: 958 Strona 91 z 96
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hydroksy i 0 gości