3-MeOMC; 3-MOMC; izometedron

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 1662 / 176 / 0

Dobry sort 3-MeOMC jest prawie nie do odróżnienia od 3-MMC w samych efektach, ale i tak idzie się poznać, że nie jest to 3-MMC, bo ekwiwalentem 200mg 3-MMC jest około 350mg 3-MeOMC + samo wejście jak i puls dochodzący do 150 uderzeń na minutę stawia tę substancję kilka poziomów niżej. Na plus jest za to czas działania - coś około 2h peaku przy podaniu oralnym i znacznie mniejszy zjazd w głowie. Ciało natomiast jest o wiele bardziej wymęczone.

Ciężko mi coś więcej sobie przypomnieć, bo testowałem ten związek zanim jeszcze na rynku wybiły się 3-CMC i 4-CMC.
  • 355 / 3 / 0

Właśnie się dziwię że niema tego żaden vendor w ofercie. Kiedyś próbowałem beżowego sortu i był ok. Pewnie kryształ z dobrej syntezy byłby jeszcze lepszy. Wiesz może Arturo jak ma się wyzwalanie dopa. i sero.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Poznań: 30 kilogramów narkotyków na terenie szpitala

Poznańscy policjanci przechwycili narkotyki warte blisko 1,5 miliona złotych. Podejrzani ukrywali je na terenie jednego z poznańskich szpitali. Dwóch zatrzymanych decyzją sądu trafiło do aresztu.
  • 1662 / 176 / 0

Pojęcia nie mam, za mało danych żeby teoretyzować, a jeszcze mniej żeby coś pewnego nakreślic.

Subiektywnie to to samo co 3-MMC z 2x większymi dawkami i znacznie bardziej obciążające organizm.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 97 / 0

Da sie.
Jesli to mial pewien sklep jako synonim 3mmc to bez problemu dalo sie odroznic.
  • 1662 / 176 / 0

Nie mówię, że sie nie da. Po prostu pozytywne efekty są bardzo podobne, ale efekty uboczne są znacznie bardziej nasilone, tak samo dawkowanie jest większe o blisko dwa razy i stąd pewnie nasilenie tych niechcianych efektów.
  • 1842 / 177 / 0

mar74 pisze:
Właśnie się dziwię że niema tego żaden vendor w ofercie. Kiedyś próbowałem beżowego sortu i był ok. Pewnie kryształ z dobrej syntezy byłby jeszcze lepszy. Wiesz może Arturo jak ma się wyzwalanie dopa. i sero.
Ma.

O jakich konkretnie efektach ubocznych tutaj mówimy?
  • 59 / 1 / 0

SRTN pisze:
necrokarol pisze:
dziwne ja miałem sorcik od pojedynczego
5g poszło w nockę
ale działało bardzo podobnie do 3mmc tylko dawki były zdecydowanie większe
generalnie tu większość jest przećpana chyba :D
Ty nie jesteś przećpany wcale, 5g w jedną nockę, nie no co Ty, wcale przećpany nie jesteś :nuts:

Ludzie, dajcie info jak tam to coś klepie, czy jest dalej takie nieobliczalne, że raz kopnie, a raz nie. Bo za pierwszym razem identycznie jak trójka mnie klepło, a za drugim wcale. Gdyby klepało normalnie, to byłby to najlepszy zamiennik trójeczki.
nie nie jestem bo temat robiony w 4 (słownie: "cztery") osoby ja moja ówczesna dziewczyna, kumpel i jego współlokator
nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem ale "poszło 5g w jedną noc "-gdzie tu widzisz info że ja sam to przerobiłem ??
od roku nie miałem z tym odczynnikiem styczności
  • 42 / 1 / 0

Ciekawi mnie czemu nikt tego nie ma... Może przez to, że większość ćpaków chce to w nochala napierniczać i jakby to było mało to jeszcze małe dawki. Koledzy pisali już nie raz w tym temacie, że najlepiej dojapnie i to w konkret dawkach. Ja co prawda nie próbowałem tego w żaden z powyższych sposobów, zdecydowanie wolę iv. Z tego co pamiętam, miałem toto parę razy, tak przy okazji, a to tylko ze względu na zajebisty wjazd, podobny do NEB'a, dobrej fety, czy 4,4-dmar. Takie w huj przyduszenie na płucach, aż na kaszel zbiera i to przy dawce 50mg. Bardzo brakuje mi tego typu wjazdu. Co jakiś czas pozwalam sobie na ten od Majeczki z igiełkami czy od Helenki bez, choć ostatnio najczęściej ratuje się kotem (jakoś mi źródła poznikały). Jednak bardzo bym był rad z tego braku oddechu na starcie. Mam jeszcze jeden problem, bo jestem tylko na 80% przekonany, że prawidłowo zapamiętałem nazwę, bo Św. Pamięci Gienio to tych ketonów miał w husteczkę zawsze, więc mogło mi się pomylić. Dlatego moja proźba: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Proszę o info, najlepiej na priv.
  • 1141 / 94 / 0

Jeżeli to jest legal, to Vendorzy mogliby nad tym pomyśleć ;)
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata