Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 258 • Strona 24 z 26
  • 9304 / 1809 / 2
07 września 2021IamYourFather pisze:
No nie wiem, ja piję prosto z ogrodu. Lekkie uspokojenie, przyjemny smaczek, ale niestety nasennych właściwości nie odnotowałem.
Ogarnij trochę tolerke na usypiacze to odczujesz działanie.
05 września 2021cebex pisze:
a bzdura ! podobne tematy widze w dziale zolpidem gdzie branie wiekszych dawek powodowalo to samo
Nie porównuj leków z ziołami.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 1081 / 32 / 0
i jedno i drugie boostuje GABA, porownanie jest dobre
  • 1874 / 304 / 0
@cebex
clonazolam także boostuje gaba.
Prównanie go z melisą też jest wg Ciebie okej?
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
  • 1081 / 32 / 0
tak, jezeli bedziemy porownywac, zamotanie i inne efekty uboczne nastepnego dnia po melisie (krotszy czas poltrwania) badz po kilku dniach (klony)
  • 1174 / 222 / 23
Może chłopak jest nadwrażliwy na substancje zawarte w melisie?
Na mnie o wiele mocniej działają z-drugs niż benzo, których mogę jeść wielkie dawki i ledwo czuję psychicznie dopóki nie wywołają urwania filmu a małe dawki z-drugs mocno czuję psychicznie.

Melisa jest dobra do schodzenia z małych dawek leków nasennych, ale wytwarza się tolerancja dosyć szybko u mnie.
  • 6 / / 0
Hej mam pytanko. Palił ktoś z was Melise? Słyszałem że taka jedna bletka działa jak herbata z 5-10saszetek. Dajcie znać czy ktoś to stosuje i czy faktycznie czuć jakieś efekty.
  • 177 / 53 / 0
Ja wapowałem i fajnie i szybko działa. Taka melisowa sedacja.
  • 22 / 7 / 0
@miko213 wątpie żeby to w ogóle działało i miało sens, nie wiem kto ci takie głupoty naopowiadał...
Kiedyś to sprawdę jak będę miała dostęp do melisty, na pewno tej w saszetkach? I jestem prawie pewna że nie da się zaciągnąć tym dymem.
Uwaga! Użytkownik paniwarka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / / 0
@paniwarka Wczoraj skreciłem sobie z odrobiną tytoniu i naprawde byłem w szoku. Pierwszy raz po melisie tak przyjemnie mi się leżało. Zaciąga się lepiej niż mj, mniej drapie i czuć lekko kwaskowaty smak. Nie wiem tylko, na ile jest to szkodliwe dla płuc i czy w role nie weszło lekkie placebo. Daj znać jak sprawdzisz. I tak tak tej w saszetkach ( 1saszetka posiada 2gramy suszu także różnica cenowa w porównaniu do np cbd jest ogromna).
  • 437 / 264 / 0
08 marca 2022miko213 pisze:
Hej mam pytanko. Palił ktoś z was Melise? Słyszałem że taka jedna bletka działa jak herbata z 5-10saszetek. Dajcie znać czy ktoś to stosuje i czy faktycznie czuć jakieś efekty.
Da się palić melisę i rzeczywiście działa, ale to nie jest nic spektakularnego. Dym jest znośny, trochę ciężki. Testowałem to w okolicach liceum, palona z fajki wodnej powodowała lekkie rozluźnienie, porównywalne z wypiciem mocnego naparu z suszu, tylko wejście dużo szybsze.
IMO nie warto, szkoda płuc.
Uwaga! Użytkownik Malinowy Chrusniak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 258 • Strona 24 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Ten napój to hit w USA. Sprzedaż rośnie jak szalona, alternatywa dla drinków

Rewolucja na rynku napojów trwa – Amerykanie coraz częściej sięgają po napoje z THC zamiast po alkohol. To już nie nisza, a branża warta setki milionów dolarów, która zmienia oblicze rynku spożywczego i wywołuje poruszenie wśród regulatorów.

[img]
„Co potrzeba?” - zapytał 16-latek policjantów, których następnie próbował przekupić

„Co potrzeba?” - takimi słowami zwrócił się 16-latek do policjantów ze stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego. Wtedy jeszcze nie wiedział, że mówi do nieumundurowanych policjantów. Okazało się, że miał przy sobie kilka porcji narkotyków.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.