Mefedron - przedawkowanie

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 1 / 0

Gwynnbleid pisze:
no to zajebiście jakby mi kumpel posypał na pierwszy raz 250 mefa to bym go zajebał za taką akcje.
Ciekawe czy ktos kogos własnie kiedys usmiercil bedac pod wplywem,ja nie slyszałem zeby nawet ktos tam sie pobil zmefiony. A po amph. to pamietam takie masakry pare razy ze nie chce ich pamietac :-(

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

W czasie działania mefa mało prawdopodobne. Za to na zejściu i ogromnym ciśnieniu gdyby ktoś zabrał komuś worek z 4-MMC... Hehe %-D %-D

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Legalizacja marihuany w Illinois

Dość obszernie o perspektywach na legalizację w Illinois :)
Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 1 / 0

e to juz dałes przykład walki o 'wszystko lub nic' sam bym tam w amoku kopał tylek takiemu co by zabrac chcial. Ja raz zgubiłem,znaczy wywaliłem 4g a chciałem jakis stary pusty wywalic. i po czasie kiedy chciałem z kolega i jego laska dorzutke zrobic sie pokapowałem. Myslałem ze zwariuje,uczucie kura mac nie do opisania. Wsiadłem w taxe,zostawiłem ich i w amoku i pojechałem do centrum nurkowac w smietniku w kiblu w knajpie gdzie to sie zdarzyło,wpadłem tam jak psychol kurwa reczniki ze smietnika lataly po kolesiach w kiblu dwóch mi wjebac chciało nawet.. ale znalazłem :yay: [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Chodzi o to bardziej ze sfazowani nie sa agresywni tak jak po amph. bywa czesto ze szukaja zaczepki a i do bitki sie jest tez skorym to wiem z własnego doswiadczenia %-D
  • 1558 / 4 / 0

moj ziomek jak wczoraj walil to normalnie niecala godzine stękał i nie umial sie ruszać mowić i nic w ogole z przymknietymi oczami, a potem mowił ze fajnie było :D jak to jest to przedawkowanie to chetnie sie na to pisze.
Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 1 / 0

taka reakcja u wiekszosci co mały kontakt z tego typu substancjami mają to normalka + przegieta debiutancka kreska = JEB/BUM/BĘC..! ;] Ampf.'iarza tak nie poskłada ale paru prawie złozył :gun:
Użytkownik nieaktywny
  • 162 / 4 / 0

Ja mefa na 1 fazkę zawsze ładuję 400-500mg. Dopiero przy takiej ilości mef pokazuje moc. Wszystkie dźwięki są naprawdę mocne, ludzie chodzą 2x szybciej, aż cień zostawiają ;-) Ja wchodzę do clubu, leci muza i można oszaleć ze szczęścia na tą 1h ;-) 200-250mg na 1 fazę to trochę mało :(
Użytkownik nieaktywny
  • 119 / / 0

d4rqu pisze:
200-250mg na 1 fazę to trochę mało :(
Przestań gadać takie głupoty, bo niesmacznie się robi, poza tym takimi sugestiami jeszcze któregoś fryca zabijesz. Dopuszczasz się albo niedokładnego odmierzania, albo kupna felernego mefa. Ewentualnie wrzucasz mefedron dłużej niż niejeden tutaj i 400 Cię już nie robi... Ciekawe.
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

na 4 osoby 26g mefedronu w 2 dni. prawie tydzien czasu wydzielalem pot o zapachu mefedronu. halucynacje (tylko jak jest ciemno), a poza tym dobra faza ;d
Użytkownik nieaktywny
  • 125 / / 0

eh nieźle
raz wziąłem trochę kryształu nasypałem na oko i sniff na 2x
wszystko zaczęło mi mega falować(ledwo co widziałem na oczy) do tego straszny oczopląs ale za to mega euforia+empatia
noi oczywiście duże ciśnienie
z jednej strony się przestraszyłem z drugiej nigdy takiego czegoś nie czułem
potrzymało godzinkę po czym zaczęło puszczać

ps.Mój 1 post;p heh przeczuwałem że stanie się to pod wpływem xD
  • 2 / / 0

hmm przedawkowanie u siebie ujme to tak godzina 14 ide z ziomkiem do kolekcjonera kupic gumi jagode 1 sztuke na dwoch ;d zajebalismy potem zaczela schodzic i chujowy stan to ogarnelismy sobie 2 giety krysztalu i zajebalismy odrazu po 750 mg na glowe .

Wniosek :
Pół gumi jagody i 750 mg mefista na glowe = Transformacja Telewizora w jakies stworzenia straszne haluny i nie ogar w glowie
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata