Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 6 z 8
  • 3 / / 0
Fakt, po kilku buszkach w nocy latwiej zasnąc. No i jako remedium na festiwalach po przyspieszonej :nos:
nocy łatwiej zasnac po jaranku
  • 8103 / 907 / 0
Żeby ułatwiać zasypianie to musi to być indyjka :liść: , przynajmniej w 75 %.Sativy pobudzają i nakręcają myślenie.Niby chce się spać, oczy się zamykają, ale ni chuja nie idzie wejść w sen.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 2 / / 0
Zacząłem palić ze względu na nerwicę której nie leczyłem - od psycha były lepsze leki nasenne, ale już rodzinny dał mi jakąś śmieszną hydroksyzynę, wziąłem jej chyba z 6 i mi nawet powieka nie mrugnęła. Za to jak zapalę, śpi mi się super, ostatnio nie palę i moja jakość snu też się poprawiła.
  • 12452 / 2421 / 0
Wystarczy, by sativa została ścięta późno i miała tak z 50% bursztynowych trichomów - będzie działać nasennie.
  • 30 / / 0
Kiedyś wystarczyło się średnio upalić i zasypiałem w mgnieniu oka, ale od jakieś czasu jest na odwrót i muszę przeczekać aż zejdzie faza i dopiero wtedy udaje się zasnąć. Ciekawi mnie czy to kwestia odmiany i typu czy po prostu zmieniło się działanie marihuany na mój organizm.
  • 12452 / 2421 / 0
Wydaje mi się, że kwestia odmiany. Widocznie trafiasz na jakieś pobudzające mostly sativy.
Indica powoduje u mnie przysypianie już w trakcie fazy, a po godzinie mam parcie na łóżko nie do powstrzymania. Śpię mocno / jak zabity - zależnie od odmiany.

Za to jak przypaliłem w marcu super silver haze, to przez pół nocy nie było mowy o zaśnięciu.
  • 3 / / 0
Dobra indica potrafi zmulić do spania, lecz nie zawsze. Często miałem przypadki kiedy po paleniu indicy nie dało się zasnąć
  • 12452 / 2421 / 0
A jesteś pewny, że to była Indica? : ) Bo to brzmi trochę tak, jakbyś wpadł do rzeki i się nie zmoczył.
No może przesadzam z tym porównaniem, ale jeszcze takiej odmiany nie trafiłem. Czasem rzeczywiście problemy mogą być, ale niekoniecznie związane z paleniem. Ciężko gdybać...
  • 967 / 242 / 0
@Jezus Chytrus
No przy tym wodnym porównaniu to ja jestem jak Jeszua z Nazaretu biegający sprintem po wodnej tafli.Kiedyś mieszanka zioła z alko ładnie mnie tuliła do snu.Odkąd jednak tylko ziela zażywam spanie się skończyło.Planując wieczorną chmurę muszę kalkulować czy nie za późno odpalam bo potem się czasem kończy usypianiem o 2 czy 3 w nocy. Strain nie ma znaczenia. Taka lajfa.
  • 133 / 17 / 0
Ja od bardzo dawna traktuje ziolo jako środek na sen. Zwłaszcza po ścierwie zeby łatwiej zasnąć. Wczoraj jak o 16 się skulem to obudzilem się dzisiaj o 10 xD
Uwaga! Użytkownik SINMAIN nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 6 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Ksiądz podejrzany o posiadanie mefedronu. Prokuratura prowadzi dochodzenie

Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim nadzoruje postępowanie wobec księdza z Archidiecezji Warszawskiej. Duchowny usłyszał zarzuty posiadania mefedronu i jego nieodpłatnego udzielenia innej osobie.

[img]
Fenomen euforii biegacza – to nie endorfiny, tylko naturalna marihuana

Tajemniczy stan euforii, którego doświadcza blisko 75% biegaczy. Tak zwana „euforia biegacza” redukuje ból, wyostrza zmysły i daje uczucie podobne do działania marihuany. Najnowsze badania naukowe tłumaczą, dlaczego „runner’s high” to nie mit, a ewolucyjny mechanizm przetrwania – i jak go uruchomić nawet początkującym. W tym artykule dowiesz się, co to jest runner’s high, jak działa i jak go wywołać nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.

[img]
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną

W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.