LOT SAMOLOTEM

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Użytkownik nieaktywny
  • 677 / 1 / 0

Witam, nie wiem czy to jest odpowiedni dział ale chciałem sie dowiedzieć czy przejdzie coś takiego. *Oczywiście wszystko co pisze to tylko moje fantazje bzdury i wierutne kłamstwa. Powiedzmy , że lece z WWA do GDA pół godzinki lotu normalna przeprawa i chciałbym wsiąść ze sobą RC, legalny odczynnik chemiczny w małej ilości 0,5g tak zeby sobie przyjebać w klubie i gdzie to pokitrać? Czy prześwietlają walizki i ludzi? Przeszukują ubrania ? Mają psy tropiące. Pies raczej by nie wytropił fluorowej pochodnej amfy i zastanawiam sie czy umieścić to lepiej gdzieś w walizce w podwójnym dnie lub w jakimś pudełku urzadzeniu czy cokolwiek czy po prostu wsadzić to do majtek w skrajnej sytuacji myślałem że zrobie bombke z chusteczki i przykleje sobie do buł :D Temat troche komiczny ale prosze o normalne odpowiedzi. %-D

ps: ewentualnie obwine buły bandażem że niby po operacji a pod spodem mała chusteczka zawinięta ;p
ps2: jesli mnie zlapia to bede mial klopoty? w koncu to jest legalne
Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 24 / 0

Lepiej wysłać kurierem do miejsca w które jedziesz dzień wcześniej. Na lotnisku może być po prostu różnie.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Francuscy ekonomiści nalegają na legalizację marihuany do celów rekreacyjnych

Grupa francuskich ekonomistów w czwartek zaleciła zalegalizowanie marihuany, twierdząc, że dzięki legalizacji do kasy państwowej trafiłyby miliardy euro.
  • 6554 / 712 / 0

Lotnisko + narkotyki = bardzo zły pomysł (nawet jeżeli to tylko lot krajowy).
Użytkownik nieaktywny
  • 677 / 1 / 0

Ale tu chodzi tylko o 0,5 w husteczce gleboko w kawie czy gdzies, czylj lepiej nie ryzykowac? Ktos robil to co ja chce zrobic?? Dobra opcja przesle na poczte przesylke przylece i odbiore.
  • 275 / 7 / 0

Edit
Użytkownik nieaktywny
  • 367 / 9 / 0

lepiej zamów na paczkomaty na miejscu odczynnik
  • 30 / 3 / 0

dokładnie, najlepsza opcja to wysłać sobie na paczkomat. Z samolotami jest różnie. Raz się uda, a raz nie.
Ja leciałem kiedyś do Egiptu to udało mi się wziąć ze sobą sztukę haszu w podręcznym bagażu.
Kiedyś udało mi się wziąć speeda w kapsułkach do UK. Miałem około 3 kapsułki po 120mg na własny użytek.
Normalnie w kieszeni. W razie czego chciałem je zjeść lub wyrzucić, ale wszystko udało się bez problemu.
Natomiast jak wracałem z Manchasteru i Amsterdamu to miałem kontrolę osobistą na lotnisku, ale wtedy
na szczęście nic ze sobą nie miałem :)
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Można rozpuścić w wódce.
  • 27 / / 0

zawiń to w jakiś śmieć, wrzuć to plecak i zapomnij
nikt na to uwagi nie zwróci. tam nikt tego nie szuka
  • 99 / / 0

Paczkomat GDA04A. 8-)
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata