Kofeina bezwodna

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 239 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1,3,7-trimetylo-1H-puryno-2,6(3H,7H)-dion
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kofeina

Kofeina w proszku - jak to się je?

Rozumiem, że mam spożyć np. 200 mg proszku. Ale co - mam tak szamać proszek czy w wodzie go rozpuścić?
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii

Użytkownik nieaktywny
  • 70 / / 0

Ja to wsypuje do tigera, czy czegoś podobnego, ewentualnie soku mieszam i piję. Szamać jest ciężko ale jeśli lubisz ten smak...

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Przyszłość konopi: trendy, które warto obserwować

CNBS.pl przedstawia przegląd okołokonopnych trendów i prognoz na najblizsze czasy.

• 141 / 1 / 0

Nie mozna bylo tego napisac w Kofeina - Watek ogolny %-D ??

Apropo pytania to:
-Na lyzke wpierdolic i popic czym chcesz.
-Wjebac do jakiegos napoju i wypic
-Snifnac (nie polecam)
-Wiecej opcji nie masz

• 318 / / 0

kiedyś widziałem w sklepie internetowym kofeinę 100% 1KG czyściutką po rozsądnej cenie może ktoś wie gdzie można zakupić bo nie pamiętam tej stronki i nie chodzi mi o guaranę

• 239 / / 0

Ja właśnie dziś kupiłem czyściutką. Nie jakieś tam wyciągi, kawy czy coś - tylko czyściutką białą kofeinę. I taurynę też. Napisz na priva to Ci napiszę gdzie. Bardzo fajny i miły gość.

• 66 / / 0

zamast pierdolic o privie ktore nie dziala pisz/ wal linka

• 318 / / 0

jak nie działa ?

• 239 / / 0

Więc tak - aby nie odmierzać za każdym razem ułamków grama kofeiny chciałem 10 g rozpuścić w 100 ccm wody. I się okazuje, że ten proszek wcale dobrze się nie rozpuszcza. Czy powinno być więcej wody? Czy tak czy inaczej się nie rozpuści?

Użytkownik nieaktywny
  • 70 / / 0

Mi nigdy do końca się nie rozpuszcza. W ogóle śmiem wątpić aby się "rozpuszczało" skoro mieszam przed wypiciem, żeby na ściankach nie osadzało się po wypiciu...

Osobiście rozpuszczam na oko ćwierć łyżeczki małej i na dnie kubka zawsze mi kofeina zostaje, że muszę zalać i dopić.

• 239 / / 0

Rozpuściłem w końcu!

Rozcieńczyłem i teraz jest stężenie 25 mg na 1 ccm. Dodatkowo podgrzałem w mikrofali.

A może teraz ktoś wie jak rozpuścić taurynę?
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata