Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
1,3,7-trimetylo-1H-puryno-2,6(3H,7H)-dion
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kofeina
Kofeina w proszku - jak to się je?
Rozumiem, że mam spożyć np. 200 mg proszku. Ale co - mam tak szamać proszek czy w wodzie go rozpuścić?
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Czysta kofeina to nie jest, ale zawsze coś.
Biorę go od Listopada 2011, Zawsze do-nosowo, (czasem wcieram w dziąsła jak śluzówki odmawiają posłuszeństwa),Smak ma straszny potwornie gorzki, porównał bym to nawet do atidolu, zaś snuffając jest dużo lżejszy od fety i innych wynalazków, z mojego odczucia wynika że powyżej pewnej dawki zaczyna się ciężkie działanie wręc czuję się nie dobrze, a i strasznie wypłukuje magnes, ręce trzęsą się i nogi cały czas, pomaga mocno poprawić sprawność intelektualną przy używaniu sporadycznym, łatwo się uzależnić bo cena jest bardzo niska, Komponuje się świetnie z fluoksetyną, zaś beznadziejnie z kodeiną i PST, przy 4-HO-MET i kwasie spowodowało bezsenność, i b dobre na zwała po kocie i fuce. W dodatku hmm rozluźnia mięśnie gładkie co wpływa na łatwiejsze zażywanie pr ;D i wypróżnianie się pod koniec działania opio.
Podsumowując:
Plusy:
-B niska cena(grosze, wychodzi taniej niż zwykła kawa robiona w domu),
-Sprawność intelektualna( przy sporadycznym zażywaniu),
-Świetnie Komponuje sie z fluoksetyną,
-Tolerka nie leci szybko w górę,
-Nie niszczy śluzówki tak jak inne wynalazki i nie piecze,
-Pomaga się wypróżniać i w pr,
-Nie trzeba parzyć kawy będąc np. w pociągu, albo pracy tylko można szybko w kiblu walnąć kreskę.
-Legalne ;D,
-Pomaga na zwałach po stymulantach ( kiedy kawą chce Ci się rzygać tego nawet nie trzeba pić),
Minusy:
-Wypłukuje magnez (chyba bardziej niż kawa),
-Potworny smak,
-Łatwo się uzależnić( Dużo taniego białego ;D),
-B niemiłe skutki przedawkowania(O wiele łatwiej przedawkować niż kawę zwłaszcza np na homecie),
-Jak Cię złapią z workiem białego proszku to wizyta na komendzie gwarantowana, ja od nie miłegp przypału noszę w opakowaniu po białej tabace,
-Mało sklepów RC oferuje, (mogę podać na prv nie będę tu nikogo reklamował),
@cebex
jestem na 40 mg fluoksetyny dziennie a to mi jeszcze bardziej wzmacnia kofe, i żeby spokojnie zasnąć o 23-24 nie biorę jej po 19 bo wtedy są kłopoty i muszę brać stilnoxy albo hydroxę.
Oślepnąć, ogłuchnąć, zrobić albo przeżyć zamach
Mogę spędzić życie tak jakbym żył sto lat
Kochać i być kochanym i zostawić swój ślad
Czy to jest w nas i musimy spaść nisko?
Co? Możemy wszystko!"
Oślepnąć, ogłuchnąć, zrobić albo przeżyć zamach
Mogę spędzić życie tak jakbym żył sto lat
Kochać i być kochanym i zostawić swój ślad
Czy to jest w nas i musimy spaść nisko?
Co? Możemy wszystko!"
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
