Jakie leki zniwelują/ osłabią działanie metkata?

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 27 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2014
  • 1744 / 173 / 1


Chodzi mi o coś ala implant dla opiatowców- żeby kot nie działał. Głupia to metoda wyjścia z ciągu, ale co zrobić, jeśli alternatywa pozostaje ośrodek leczenia uzależnień albo przykucie łańcuchem do kaloryfera w chacie? Nie ma sie nawet na co przerzucić, jedyne co biło kota w swoim czasie to był czarodziej. RC już przypałowe, zamawianie to prawie pewna wyjebka.
Wyjść chcę, ale kot mi za dużo daje w mojej burej sytuacji zyciowej. W zasadzie mam tylko leki, nie zbuduję niczego na trzeźwo. Kto brał ten wie, co sie dzieje w psychice.
Wiem, że fizycznie nie trzeba sie od tego odtruwać.
Wystarczy zacząć jeść, 2) zdrowo jeść 3) suplementacja na odbudowę neuroprzekaźników 4) ewentualnie kalibracja receptorów.
Lekarka mi przepisała mianserynę i chlorprothixen. To nie to. Mogę się nawet odmóżdżyć na chwilę, bo mnie za bardzo nosi.

Czy to bedzie sulpiryd? Konkretnie pewnie coś związanego z działaniem na dopaminę. Co jeszcze? Ktoś pisał, ze pregabalina strasznie splyca dzialanie kota.

Już nawet wolałem uzaleznienie od Acodinu, bo starczylo 1-2 na tydzien i spokoj. koda mnie nie ciagnie, benzo nie moja bajka, strasznie
Rejestracja: 2017
  • 35 / 4 / 0


Jak nie benzo, to spróbuj z tą pregabą, albo jakimiś neuroleptykami

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Lightfoot proponuje zakaz aromatyzowanych papierosów

Burmistrz Chicago, Lori Lightfoot, wzywa do wprowadzenia zakazu stosowania smakowych elektronicznych papierosów w całym mieście, co ma wpłynąć na ograniczenie ich używania przez nieletnich.
Rejestracja: 2018
  • 303 / 45 / 0


sama dieta, coś na sen żeby się regenerować i może tianeptyna lub baklofen na napęd

obie substancje z tego co mi wiadomo są używane do leczenia uzależnień od stymulantów, jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić pozdrawiam
Rejestracja: 2012
  • 1774 / 139 / 0


Olanzapina, kwetiapina.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0


Olanzapina jest dobra na uciszenie stimów, potwierdzam (aczkolwiek nie jest to zdrowe, kiedy na przykład nie wytrzymasz i weźmiesz kota już bezpośrednio na podkładzie z neuroleptyków).
Rejestracja: 2014
  • 1744 / 173 / 1


Tak, zgoda, tylko że mi chodzi o taki lek, który przepisałby mi lekarz na stałą "kuracje" a nie doraźnie- wiem, że benzo znosza stimy, ale to działa na zasadzie przykrywki, stłumienia. A mi chodzi o coś, co spowoduje, że mechanizm dopaminowo-NA w ogóle nie zatrybi po przykoceniu.

tianeptyna lub baklofen- ktoś coś więcej na ten temat?
Rejestracja: 2017
  • 5 / 1 / 0


Jeśli chodzi o baclofen to on sam w sobie dawał mi fazę, dzięki której nic innego nie potrzebowałem. Ale baclo bardzo blisko do benzo, więc można się wjebać z deszczu pod rynnę. Chociaż z drugiej strony nie wiem co gorsze :zombie:
Z tianeptyną nie wiem, za krótko ją testowałem.
Rejestracja: 2017
  • 35 / 4 / 0


Baclo ma duży potencjał rekreacyjny, z tego co słyszałem (chociaż na mnie nie działa nawet na granicy placebo, a próbowałem w dawcę 75mg) i wydaję mi się, że nie wpierdala tak jak benzo, alko, czy giebel (giebla nie próbowałem, ale skoro to taki bardziej euforyczny alkohol, to wyobrażam sobie, se wpierdala w chuj). @04pain - baclo jest używane przy wychodzeniu z alkoholu, a użyciu tiapentyny przy wychodzeniu z uzależnień nie słyszałem, ale słyszałem, że trochę grzeje, to może przy wychodzeniu z opioidów? Nie wiem. Tak naprawdę wszelkie, sedatywne substancje, zwłaszcza, jak niwelują zwale będą spoko. Na alkohol bym raczej nie liczył, nie działa na mnie po stimach, a jak działa, to i tak jest za ciężki dla organizmu. Kwetiapine biorę już całkiem długi czas przewlekle, po 200mg i też nie działa już w takiej dawce na zwale, na pewno trzeba zwiększyć dawkę kwety przy zwale, przy innych neuroleptykach jest pewnie podobnie, a po benzo natomiast jakoś tego nie zauważyłem. Benzo działa słabiej, jak weźmiesz na peaku stima, ale jak zejdzie działanie, to działa tak samo, albo bardzo niezauważalnie słabiej. Przy baklo, czy pregabalinie jest podobnie jak przy benzo, ale baklo na mnie nie działa, a pregabe używałem tylko przy substytucji z morfiny. Wydaję mi się, że pregaba daje zbyt małą sedacje, ale kto wie - może Ci pomoże ;) moim faworytem na zwale były klony, a to, czy klonazepam, czy clonazolam - nie ma różnicy.
Rejestracja: 2010
  • 4183 / 556 / 11


200mg hydroksyzyny.
Rejestracja: 2012
  • 1774 / 139 / 0


hydroksyzyna chuja pomaga, kiedyś po trzech kotach wpierdoliłem całą paczkę i nic. Najlepiej tak jak piszą olanzapina albo rysperydon czy duża dawka kwetiapiny.
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2019 przez Dersu Uzala, łącznie zmieniany 1 raz.
Posty: 27 Strona 1 z 3
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość