Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
163
3%
Temazepam (singnopam)
21
23%
Diazepam (relanium, valium)
186
26%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
217
5%
Lorazepam (lorafen)
42
1%
Midazolam (dormicium)
11
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
35
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
54
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
85

Liczba głosów: 825

• 5494 / 406 / 0

[mention]rooney[/mention]
Pod żadnym względem nie mów o uzależnieniu.Wtedy przekreślisz swoja szanse na benzo.
Gadka w stylu ze ktoś Ci dal i pomogło - coś w tym stylu i dodaj, ze będziesz brał tylko doraźnie.
  • 5163 / 488 / 0

Priorytetem lekarza nie jest dać pacjentowi leki do ćpania. Raczej wypisać coś, co w jego przekonaniu ma pomóc na problemy, jakie zgłosił pacjent. Moim zdaniem lepiej, jeśli konował wypisze ch***e neuroleptyki - przynajmniej nie wpakował pacjenta na minę.
Jeśli chcecie od lekarzy benzo, to mówcie już w progu, że chcecie benzo i koniec - dostaniecie : )

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

To nie proces El Chapo zakończy wojnę z narkotykami

Zeznania świadków w procesie El Chapo na pewno wzbogacą nowy sezon „Narcos”. Ale czy zmienią globalny handel narkotykami?
  • 170 / 31 / 0

Mówienie wprost, że jest się uzależnionym od benzo to nie zawsze jest głupi pomysł. Kiedyś miałem lekarkę której wcisnąłem kit, że poprzedni lekarz uzależnił mnie od benzo i dzięki temu miałem co miesiąc opakowanie klonazepamu 2 mg i alpry 1 mg. Lekarze wiedzą, że nie można benzo odstawić z dnia na dzień i nie zostawią uzależnionego pacjenta na lodzie. No chyba, że się trafi jakiś skurwiel, ale to raczej rzadkość, mi osobiście jeszcze się taki lekarz nie trafił.
  • 5163 / 488 / 0

W moim przypadku zazwyczaj wystarczyło powiedzieć, że przyszedłem poprosić o wypisanie rc na klonazepam / Xanax (mowa o pierwszej wizycie u danego lekarza). Ten może drążyć temat - dlaczego, ale koniec końców 9 na 10 konowałów wypisze. Jeśli przychodzi pacjent i mówi, że skończył mu się np klon, to sumienie i etyka lekarska nakazuje wypisać. Odmówiono mi tylko raz - stara, wredna baba w przychodni świątecznej (czy jak się to nazywa) wypisała mi Rc na magnez + B6... Łapy mi już wtedy latały we wszystkie strony i z desperacji poszedłem do dyżurki w oddziale psychiatrycznym. Tam z trudem już opisałem, o co chodzi, a lekarz zadzwonił na SOR, że za chwilę przyjdzie tam taki pan i proszę mu wydać 2 tabletki...
W takich przychodniach przyjmują zazwyczaj mendy - można spróbować, ale ja miałem nawet kiedyś problem z głupim Citalopramem... konował nie wiedział, co to jest, sprawdził w wykazie leków i mówi, że nie ma czegoś takiego... Ja do niego, że na pewno jest, bo jakiś czas temu inny lekarz sprawdzał to w dokładnie tym samym wykazie. Na to odpowiedział, że on chyba lepiej wie, i kazał mi dostarczyć ulotkę - bo on musi wiedzieć, co wypisuje... Oczywiście zdobycie ulotki w niedzielę też do łatwych nie należało, ale udało się. Zaniosłem (po 1.5 h biegania), ten tylko zerknął i wypisał. Może to był jakiś test - jak bardzo zależy mi na tej recepcie : )
  • 142 / 47 / 0

Dziś niestety 12zł za pakę klonów :/

Nie założyłem koszuli do lekarza... My bad...
  • 5494 / 406 / 0

[mention]statyczny[/mention]
Nie przesadzaj.12 złotych to nie taka zła cena :patrzy:
  • 1362 / 115 / 0

Ja nawet nie musiałem się do lekarza umawiać.
Podbijałem do babki z rejestracji i mówiłem, że chce to co ostatnio,
a ona mi wypisuje 2x clon2mg 2xrollki5mg i lorazepam2.5mg
Zajęło to dosłownie 10min.
  • 5163 / 488 / 0

W mojej przychodni też tak jest, ale recepty są do odbioru po kilku dniach. Raz chciałem w ten sposób załatwić klonazepam (który był wypisywany regularnie), ale jak przyszedłem po odbiór to dowiedziałem się, że takie leki tylko osobiście... I jestem pewny, że to zarządzenie idiotki, która jest dyrektorką placówki. Tym sposobem kolejki są takie, jak za komuny. Nawet jeśli przyszedłem godzinę przed otwarciem, to i tak zdarzało się, że numerki do mojej lekarki się wyczerpały i trzeba było prosić o wizytę...
  • 810 / 96 / 0

w moim przypadku najłatwiej dostać diazepam, ale to też w dużej mierze zależy od lekarza. jak się trafi na odpowiedniego, to każdą można wyrwać.
  • 817 / 32 / 0

04 stycznia 2019jezus_chytrus pisze:
W mojej przychodni też tak jest, ale recepty są do odbioru po kilku dniach. Raz chciałem w ten sposób załatwić klonazepam (który był wypisywany regularnie), ale jak przyszedłem po odbiór to dowiedziałem się, że takie leki tylko osobiście... I jestem pewny, że to zarządzenie idiotki, która jest dyrektorką placówki. Tym sposobem kolejki są takie, jak za komuny. Nawet jeśli przyszedłem godzinę przed otwarciem, to i tak zdarzało się, że numerki do mojej lekarki się wyczerpały i trzeba było prosić o wizytę...
tez tak mialem polazlem znowu i wypisali bezproblemu %-D trzeba sobie radzic %-D
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata