Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1762 • Strona 175 z 177
  • 17 / 1 / 0
@sssakura jak chcesz nasiona, które na pewno działają to musisz niestety zamówić z zagranicy, najlepiej z Holandii z jakiegoś smartshopu. Z tymi polskimi to loteria, w dodatku są pryskane jakimś gównem. Polecam Seeds of the Gods, po 10g miałem potężnego tripa (i równie potężny bodyload).
Zamiast gryźć nasiona, możesz je zmielić w jakimkolwiek młynku, nawet takim jednorazowym, na youtube są poradniki jak go otworzyć.
  • 3090 / 465 / 1
Cierpieć katusze wielokrotnie dla losowego wyniku? 100 razy prędzej bym ogarnął karton z LSD - 25-40 zł ale przede wszystkim bez katowania układu pokarmowego... Przecież nasionami random można się wręcz zatruć! Kwasaaa se kup!!
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 54 / 12 / 0
Chciałem zamówić nasiona Morning Glory marki seeds of gods, natomiast mam pewne wątpliwości:

Na polskiej stronce są rzadko dostępne, więc chciałem zamówić zza granicy, natomiast w polskich opisach jest zawsze tylko lakoniczna wzmianka o kwiatach, a w zagranicznych wprost opisywane właściwości LSA, etc.

Mam obawy czy istnieje możliwość, że Morning Glory zza granicy może mieć więcej alkaloidów niż przewiduje polskie prawo albo coś w tym rodzaju? Czy jest to wyłącznie określone odmianą nasion?
  • 105 / 20 / 0
Z tego co się orientuje LSA nie jest substancją kontrolowaną w naszym kraju.
Odpowiedzialności za moje słowa oczywiście nie biorę :D
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 28 / 3 / 0
Wiecie jakie nasiona powoju dzialaja, oprócz Morning Glory?
czytam ksiazki od tylu aby byc krok przed wszystkimi
  • 41 / 9 / 0
Frytens, wystarczy poszukać...
powoje-faq-t26150.html
"biorę w ręce życie za łeb, niech ssie"
  • 1 / / 0
nie prawda kupiłem zjadłem dzisiaj z obi łącznie 12 gram nawet pewnie mam już tak zryty organizm że nawet nie rzygałem przez to ale miałem mdłości żułem nasiona normalnie nie zmielonę a nasiona z obi od firmy plantico ipomoea purpurea mieszanka kolorów widziałem że tu osoby pisały a te nasiona nie działają ludzie jak mają nie działać to zawsze będzie działać pierwszy raz zażyłem LSA i szczerze bardziej mi się to podoba od LSD ale nie potraficie nawet pomyśleć że na LSD i na LSA bardzo szybko rośnie tolerancja i to się nie wali codziennie bo po pierwsze nabawicie się prawdopodobnie schiozfreni a po drugie jeśli będziecie to używać codziennie to może jakiś microdosing myślę że są jakieś tabelę ile gram nasion do mikrodawkowania myslę że na pewno tak samo to oddaje jak microdosing LSD bo naprawdę niektórzy mają tak zryty łeb pisząc że np te nasiona nie działają ale to wszystkie prawie działają bo każdy ma tam ileś LSA a tych nasion wpierdala*y przypominam mnóstwo więc te nasiona co napisałem polecam trzepło mnie mocno tak się cieszę że poznałem to cudeńko o nazwie amid kwasu lizergowego (LSA) na pewno nie będe taki głupi jak reszta osób tutaj i zacznę to walić codziennie nie ma sensu straci moc i tyle z zabawy gwarantuję że przerwy nawet 3-4 dni bo z tego co wiem to jest tolerancje krzyżowa LSD Z LSA to czytałem na dobrej stronie że przerwy 3-4 dni w przypadku LSD to tak samo się to tyczy LSA taka przerwa zresetuje tolerancję
  • 1283 / 80 / 1
17 maja 2022slodkapszczolka pisze:
Z tego co się orientuje LSA nie jest substancją kontrolowaną w naszym kraju.
Odpowiedzialności za moje słowa oczywiście nie biorę :D
Jest kontrolowana przez prawo, które kategoryzuje substancje jako analog LSD.Trzeba patrzeć na wiązania i szkielet.
action movie:gun:
  • 105 / 20 / 0
Hmm, w takim razie wikipedia wprowadziła mnie w błąd, widnieje tam jako "substancja nieklasyfikowana" ;)
Jednak mimo wszystko wątpie żeby policemany miały się przyczepić do nasionek które można kupić w dowolnej castoramie czy obi.
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 1283 / 80 / 1
1.Sorty nasion różnią się z jednej paki tej firmy.
2.Dodaje foto, że nie różna może być jakość.
3.Nasiona w budowlanych pakowane mają też różny nalot
4.Testowałem z Castoramy te co proposowano na wykopie i nie zadziałały, ale wracałem wtedy jak zrzucałem z roboty po psychotropach.
5.Te z Obi testuję na razie wrzuciłem 3 g i trzeba sposób na spożycie znaleźć
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 1762 • Strona 175 z 177
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.